Не можу прослухати голосове повідомлення у WhatsApp

З ряду причин періодично люди не можуть прослухати голосове повідомлення у WhatsApp. Найчастіше причинами подібної помилки є низька швидкість інтернет-з’єднання, відсутність вільної пам’яті на мобільному пристрої, відключений звук.

Основні причини, чому не прослуховуються аудіоповідомлення у WhatsApp

Проблеми поділяються на 3 групи:

  • що виникли з вини відправника;
  • пов’язані з телефоном одержувача;
  • що з’явилися через особливості мережі.

Вимкнено звук

Спочатку перевірте, чи увімкнено звук на смартфоні. Переконайтеся, що вибрано відповідний рівень гучності. Для цього скористайтеся клавішею, розташованою на лівому боці мобільного пристрою.

Підключено гарнітуру

Якщо підключено навушники, через динамік текст не буде чути. Вимкніть гарнітуру або прослухайте повідомлення з її допомогою.

Якщо звук зник у навушниках, переконайтеся, що вони правильно підключені.

Відкрийте установки телефону для перевірки. При необхідності відключіть девайс, а потім повторно підключіть його.

Закрито датчик наближення

Якщо хочете прослухати повідомлення через динамік, але при його увімкненні екран гасне, а гучність різко знижується, ви закриваєте датчик наближення.

Він розташований у верхній частині смартфона. Покладіть пристрій на стіл. Уникайте дотиків до верхньої половини під час прослуховування повідомлень.

Проблеми з інтернет-з’єднанням

У разі нестабільної роботи мережі аудіо не завантажується. Тому телефон не відтворює повідомлення. Якщо ви підключені до домашньої мережі, спробуйте перезавантажити роутер.

Для цього вимкніть його на півхвилини, після чого увімкніть знову. При використанні мобільного інтернету змініть локацію або перейдіть на громадську мережу.

Недостатньо пам’яті на телефоні

Якщо оперативна пам’ять переповнена, повідомлення не можна завантажити, обробити. Через це неможливо прослухати його. Рекомендується видалити непотрібні файли, програми, що не використовуються, почистити кеш. Для економії часу краще користуватися функцією «Оптимізація». Інформація при цьому збережеться.

Не можу прослухати голосове повідомлення у WhatsApp: чому пропав звук або тихо чутно аудіо повідомлення на Айфоні та на Андроїді

Очищення кешу.

Проблеми з мікрофоном співрозмовника

У ситуації, коли повідомлення відтворюється, але голос занадто тихий, складнощі виникають з вини співрозмовника. Людина могла прикрити динамік пальцем, перебувати в локації з сильним фоновим шумом або використовувати смартфон зі зламаним мікрофоном. У такій ситуації попросіть текстом продублювати основні тези.

Не можу прослухати голосове повідомлення у WhatsApp: чому пропав звук або тихо чутно аудіо повідомлення на Айфоні та на Андроїді

Перевіряйте коректну роботу динаміків.

Застаріла версія месенджера

Голосові перестають відтворюватися, якщо програма давно не оновлювалася. Перевірте в налаштуваннях смартфона, яку версію встановлено. За необхідності завантажте нову. У деяких ситуаціях доведеться видалити соціальну мережу, потім завантажити та встановити на мобільний повторно.

Способи вирішення проблем

Способи вирішення проблем дещо відрізняються залежно від операційної системи.

На Android

Спробуйте перезавантажити телефон. Якщо після цього голосове погано чути, підключіть навушники.

У ситуації, коли через них виходить його прослуховувати на нормальній гучності, проблему створює несправний динамік.

Прикладіть мобільний пристрій до вуха. Якщо з динаміка чути голос, протріть дисплей, зніміть захисний чохол. Можливо, спрацював датчик наближення. Подібне часто відзначається на телефонах Xiaomi.

Якщо після всіх дій прослухати послання не виходить, проблема може походити від самої соціальної мережі.

На iPhone

Власникам гаджетів з ОС iOS, які не можуть прослухати голосове повідомлення в WhatsApp, рекомендується вставити навушники в гніздо, а потім витягнути. Також потрібно вимкнути з’єднання Bluetooth.

Огляд

nBook
Додати коментар