Не доходять повідомлення в WhatsApp

Залежно від причини, через яку до адресата не доходять повідомлення в WhatsApp, підбираються способи виправлення помилки. Проблема нерідко буває викликана відсутністю підключення до мережі, порушеннями в роботі програми, блокуванням з боку одержувача.

Причини проблем з надсиланням та отриманням повідомлень у WhatsApp

Труднощі, коли не доходять повідомлення в WhatsApp, можуть виникати з вини відправника, його співрозмовника або самої програми.

Відсутність інтернету або погане з’єднання

Спочатку переконайтеся, що підключено до Інтернету. “Ватсап” не може працювати без мережі. Якщо повідомлення надсилаються із запізненням, рівень сигналу занадто слабкий.

Перейдіть на мобільний інтернет або Wi-Fi.

По можливості перезавантажте роутер. Для цього відключіть його, зачекайте півхвилини, потім увімкніть. Під час передачі даних змініть локацію.

Не доходять повідомлення в WhatsApp: причини, з яких висить одна галочка, і користувач не може прийняти смс або вони приходять довго із затримкою

Проведіть перевірку якості Інтернету.

Збій у роботі програми

У ситуаціях, коли СМС відправляються надто довго, підключення стабільне, можливі проблеми з боку програми. Для перевірки зайдіть до соціальної мережі з іншого пристрою або перейдіть на офіційний сайт розробника. За наявності глобальних неполадок доведеться зачекати.

Застаріла версія месенджера

Програма працює зі збоями, якщо його давно не оновлювали. Щоб перевірити наявність нових версій, зайдіть у налаштування. Там знайдіть вкладку “Програми” і при необхідності оновіть WhatsApp. Власникам пристроїв з ОС Android доведеться скористатися Google Play, власникам iPhone – перейти до App Store.

Не доходять повідомлення в WhatsApp: причини, з яких висить одна галочка, і користувач не може прийняти смс або вони приходять довго із затримкою

Не зайвим буде оновлення програми.

Блокування користувачем

Надіслати послання не вийде, якщо абонент заніс вас до чорного списку.

Перевірити це можна рядом способів:

  1. Спробуйте зателефонувати через “Ватсап”. Якщо ви в НС, виклик одразу обірветься.
  2. Надішліть СМС. Справа від тексту з’явиться одна сіра галочка. Друга поруч у своїй ніколи не виникне.
  3. Ознайомтеся з інформацією профіля. Аватар, мережевий статус співрозмовника не буде видно. Якщо раніше ви бачили фото, а потім воно зникло, висока ймовірність влучення в блок.
  4. Додайте користувача до групового чату. Якщо людина вас заблокувала, прийде системне повідомлення про неможливість подібної дії.

За потреби зв’язатися з абонентом створіть інший обліковий запис у месенджері. Для цього буде потрібний новий телефонний номер. Можете також написати в іншому додатку: ВКонтакті, Телеграмі, Viber.

Не доходять повідомлення в WhatsApp: причини, з яких висить одна галочка, і користувач не може прийняти смс або вони приходять довго із затримкою

Повідомлення не пройде, якщо ви внесені до НС.

Поради, як вирішити проблему, якщо не доставляються СМС

Для усунення несправностей спробуйте прості дії:

  1. Перезавантажте свій смартфон. Почистіть кеш програми, перевірте наявність вільної пам’яті на пристрої. При необхідності позбавтеся непотрібних файлів, програм. Щоб заощадити час, краще використовувати опцію «Оптимізація». Паролі, інформація при її застосуванні не зітруться.
  2. Переконайтеся, що реєстрацію завершено, номер підтверджений. Якщо в процесі сталася помилка, розсилка СМС стане неможливим. У такій ситуації видаліть обліковий запис, надішліть програму в «Кошик». Потім скачайте його знову, зареєструйтесь, дотримуючись алгоритму.
  3. Вимкніть режим енергозбереження. При його використанні месенджер іноді працює зі збоями, не приймає повідомлення. У налаштуваннях дозвольте програмам функціонувати у фоновому режимі.
  4. Активуйте автоматичну синхронізацію. Опція часто відключається на пристроях з ОС iOS.
  5. Переконайтеся, що програма отримала всі необхідні для правильної роботи. Зробити це можна в установках телефону. Дайте доступ до мікрофона, камери, списку контактів.

Якщо текст надсилається відразу, а фотографії, відеофайли йдуть із затримкою, швидкість підключення надто низька. При можливості перейдіть на іншу мережу або перемістіться туди, де сигнал сильніший.

Огляд

nBook
Додати коментар