Написати в Ватсап без збереження номера

Додавати новий контакт для одноразового спілкування в месенджері не завжди зручно, краще написати в «Ватсап» без збереження номера. Зробити це можна декількома способами за допомогою спеціальної програми, через API, онлайн-ресурс або посилання. Я склала докладні покрокові посібники для кожного випадку.

Чи можливо написати до «Ватсапу» без внесення номера в контакти

У мобільному та комп’ютерному додатку WhatsApp відсутня функція, що дозволяє надіслати повідомлення абоненту без додавання до телефонної книги.

А за посилання СМС стягується додаткова плата. Щоб обійти обмеження та не витрачати гроші з рахунку, потрібно скористатися одним із запропонованих рішень. Вони однаково прості та ефективні.

Способи надіслати повідомлення до WhatsApp без збереження номера

Написати людині без створення нового контакту можна як з комп’ютера, так і телефону або планшета. Для цього знадобиться стабільне з’єднання з інтернетом та кілька хвилин вільного часу.

Через програму

Для надсилання повідомлення незнайомому номеру потрібно завантажити з онлайн-магазину спеціальну програму. Вибір ресурсу залежить від операційної системи, яка встановлена на пристрої. Телефонам з Android рекомендовано Direct Message for WhatsApp, з iOS – Send App.

Порядок дій у сервісі буде однаковим для всіх типів ОС.

Інструкція, як написати в «Ватсап» без збереження номера через програму:

 1. Запустити програму та вибрати код країни. Найчастіше його вже поставлено за замовчуванням.
 2. У графі Enter number введіть номер одержувача. Вбивати “+7” або “8” не потрібно.
 3. У рядку Enter Message набрати текст повідомлення.
 4. Натисніть команду Send.

Встановлення ресурсу є доцільним у випадках, коли власник пристрою планує часто надсилати послання, не додаючи одержувачів до списку контактів. Але якщо потрібно зробити це одноразово, краще скористатися іншими способами, щоб не займати пам’ять пристрою зайвими програмами.

Написати в Ватсап без збереження номера: способи надіслати повідомлення без додавання контакту, особливості для комп'ютера

Скористайтеся програмою для надсилання повідомлення.

Через API

У WhatsApp є функція прямого зв’язку, що дозволяє надіслати повідомлення за номером телефону через браузер без збереження даних одержувача.

Щоб розпочати листування, потрібно зробити наступне:

 1. Запустити веб-браузер на ПК або смартфоні. Сайт працює з будь-якого ресурсу – “Яндекса”, “Гугла” та ін.
 2. Введіть в адресний рядок “api.whatsapp.com/send?phone”, а потім додати до посилання “+7” і десятизначний телефон одержувача.
 3. Натиснути на Enter та дочекатися завантаження нової сторінки.
 4. Знайти кнопку «Надіслати повідомлення» і клацнути по ній.

Через кілька секунд система перенаправить на месенджер, на сторінку діалогу із зазначеним абонентом.

Написати в Ватсап без збереження номера: способи надіслати повідомлення без додавання контакту, особливості для комп'ютера

Через WhatsApp API.

Онлайн-сервіс

Цей спосіб відрізняється від попереднього лише тим, що вписувати номер телефону потрібно не до адресної графи, а до спеціального поля для введення.

Порядок дій:

 1. Відкрити браузер, знайти ресурс Whapp.info.
 2. На новій сторінці вбити дані одержувача, починаючи з цифри +7.
 3. Натиснути на клавішу «ОК» праворуч від рядка.
 4. Знайти кнопку «Надіслати повідомлення» та тапнути по ній.
 5. Дочекатися завантаження месенджера та розпочати діалог з абонентом.

Не рекомендується використовувати будь-які інші онлайн-сервіси. В інтернеті багато сайтів, за допомогою яких шахраї здійснюють збирання інформації або розповсюджують віруси.

Написати в Ватсап без збереження номера: способи надіслати повідомлення без додавання контакту, особливості для комп'ютера

Онлайн-сервіс Whapp.info впорається із завданням.

За посиланням

Цей спосіб схожий на надсилання повідомлень через API. Користувач формує адресу, і система перенаправляє її на сторінку діалогу.

Щоб увійти в чат із незбереженим контактом за посиланням, потрібно виконати такі кроки:

 1. Запустити браузер, ввести у верхній рядок wa.me. та дописати номер отримувача, починаючи з «+7».
 2. Натиснути Enter, дочекатися завантаження ресурсу.
 3. Знайти команду для надсилання повідомлень та клацнути по ній.

При вході на сайт Wa.me з комп’ютера або ноутбука, на якому встановлено WhatsApp, система запропонує прив’язати пристрій до програми. Якщо ні – одразу відкриє діалогове вікно.

Написати в Ватсап без збереження номера: способи надіслати повідомлення без додавання контакту, особливості для комп'ютера

Входимо в чат із незбереженим контактом за вказаним посиланням.

Проблеми та помилки при надсиланні повідомлень без збереження контакту

Функціональність додатків і послуг для листування з абонентами, не внесеними в записник, настільки проста, що проблеми виникають у окремих випадках.

Найпоширеніша ситуація: користувач після введення номера у спеціальне поле або адресний рядок браузера переходить у нову вкладку та не знаходить кнопку «Надіслати повідомлення».

Ресурс завантажує написи без стилів і створюється враження, що він не працює. Але це не так: необхідно прокручувати сторінку вниз, під мовним меню знайти рядок «Почати чат», підсвічений синім, і натиснути на неї.

Інша проблема, коли не надсилається повідомлення. Таке може статися з двох причин: з’єднання з мережею нестабільне або номер отримувача записано неправильно. У першому випадку потрібно перевірити підключення до інтернету, а у другому – правильність введення цифр.

Огляд

nBook
Додати коментар