Надіслати повідомлення на Ватсап з комп'ютера онлайн: надіслати фото, повідомлення, файл, посилання або ордівський документ на телефон

Коли я працювала з ПК, часто виникала необхідність надіслати повідомлення на “Ватсап” з комп'ютера онлайн без допомоги телефону. Можливості месенджера дозволяють надіслати іншим користувачам короткі СМС або файли.

Способи надсилання повідомлень до WhatsApp

Існує кілька способів поділитися інформацією зі співрозмовником у WhatsApp:

  • через десктопну версію;
  • за допомогою інтернет-браузера;
  • за допомогою мобільного додатка.

Комп'ютерна програма

Одним із найзручніших способів надіслати повідомлення на «Ватсап» з комп'ютера онлайн є встановлення спеціального ПЗ. Десктопну версію, призначену для ПК та ноутбуків, можна завантажити з офіційного сайту месенджера.

Після встановлення на комп'ютер програма запросить синхронізацію з мобільним програмою. Для цього необхідно зайти в налаштування “Ватсапа” на телефоні (див. піктограму із зображенням 3 точок), вибрати WhatsApp Web і навести камеру гаджета на QR-код з екрана монітора ПК.

Надіслати повідомлення на Ватсап з комп'ютера онлайн: переслати фото, повідомлення, файл, посилання або ордівський документ на телефон

Синхронізація веб-версії з мобільним додатком.

Через встановлену програму можна надсилати користувачам, які знаходяться у списку контактів, текстові повідомлення, скрини екрана, скани документів або інші матеріали.

Браузер

Подібним чином можна написати співрозмовнику з браузера. Перейшовши за посиланням на офіційному сайті програми, також потрібно буде сканувати QR-код. Після цього можна надсилати інформацію співрозмовнику.

З інтернет-браузера можна переслати матеріали та людям, які не перебувають у переліку контактів.

Основна умова: співрозмовник має бути користувачем WhatsApp. Ця функція зручна в тому випадку, якщо необхідно написати людині 1 раз, не вступаючи з нею в листування.

Мобільний додаток

Передача даних з мобільної версії програмного забезпечення відбувається при натисканні на кнопку у вигляді скріпки. Програма попросить вказати папку, де знаходиться матеріал для відправки. Після цього слід виділити необхідні дані та тапнути по іконці пересилання.

Встановити WhatsApp на смартфон можна із Google Play (для користувачів на операційній системі “Андроїд”) або App Store (для iOS).

Передача файлів у «Ватсапі»

Алгоритм передачі через десктопну версію залежить від формату файла. Одні елементи пересилають через меню, інші – шляхом перетягування їх у вікно діалогу, інші – обома способами.

Зображення та документи

Щоб надіслати зображення або документи з комп'ютера, натисніть іконку у вигляді скріпки. Після цього відкриється меню, що пропонує вибрати тип даних. Щоб надіслати ордовський, еселівський або інший офісний файл, слід вибрати піктограму «Документи». Програма запропонує вибрати необхідну для пересилання інформацію будь-якого місця на комп'ютері. Після вибору файлу натискають кнопку “Відкрити”.

Дані можна надіслати також шляхом перетягування елементів у діалогове вікно месенджера. Для цього необхідно виділити потрібні дані в папці, після чого утримуючи ліву кнопку миші, перетягнути в чат.

Надіслати повідомлення на Ватсап з комп'ютера онлайн: переслати фото, повідомлення, файл, посилання або ордівський документ на телефон

Надсилання файлів з комп'ютера.

Картинки передаються таким же чином, тільки на початковому етапі з меню вибирають іконку «Фото і відео».

Музика

У чаті немає спеціальної кнопки для надсилання музичних матеріалів. Щоб надіслати такі дані співрозмовнику, достатньо знайти їх на власному ПК та перетягнути у діалогове вікно. Месенджер сам визначить тип інформації, що передається.

Якщо пересилати музику як документ, одержувачеві перед прослуховуванням доведеться заздалегідь завантажити його на свій пристрій.

Гіфки

Дані у форматі GIF надсилають через іконку скріпки, вибравши формат документа. Якщо пересилати їх шляхом перетягування, файл буде перетворено на зображення. При цьому “Ватсап” попереджає про зміну формату.

Відео

Через ПК відеозаписи передаються при натисканні іконки зі скріпкою у меню. Максимальний розмір даних – 65 Мб.

Щоб надіслати більш об'ємні записи, необхідно завантажити їх у хмарне сховища, наприклад «Гугл Диск».

Електронна пошта

Надіслати повідомлення з програми на електронну пошту можна лише через мобільний додаток. Для цього необхідно утримувати палець на потрібному посту до появи контекстного меню. В останньому використовують команду «Поділитися» та вказують потрібну електронну адресу.

Надіслати СМС або матеріали з електронної пошти в зворотному напрямку не вийде. Попередньо їх слід зберегти на власному ПК, а вже потім пересилати.

Огляд

nBook
Додати коментар