Меми для Ватсапа: картинки для стікерів, ави з написами для акаунтів та груп

Щоб підняти настрій собі та своїм друзям, я використовую меми для «Ватсапа», обмінюватись якими можна і в особистих повідомленнях з одним контактом, і в діалогах груп. Головне – підібрати стиль і зміст жарту, не образивши і не зачепивши почуттів одержувача.

Меми для Ватсапа: картинки для стікерів, ави з написами для акаунтів та груп

Меми для Ватсапа потрібні, щоби піднімати настрій.

Де взяти меми для WhatsApp

Меми – це кумедні короткі відео або зображення, що лаконічно описують як життєві ситуації, так і вигадані історії. Користувачі надсилають їх один одному в розважальних цілях. Приколи в такій формі допоможуть зав'язати спілкування, підтримати діалог або зробити якийсь натяк.

Знайти меми для «Ватсапа» можна в інтернеті, вбивши потрібну назву в пошуковій системі браузера, або в різних соціальних мережах.

Відомі гумористичні спільноти у «ВКонтакті»:

 • «Сальвадор у Далі»;
 • “На випадок важливих перемовин”;
 • “Пікабу”;
 • “Назад у майбутнє”;
 • “НЕНОРМАЛЬНО”.

Меми для Ватсапа: картинки для стікерів, ави з написами для акаунтів та груп

“Пікабу” – знамените гумористичне співтовариство в ВК.

В «Інстаграмі» також є багато цікавих облікових записів, що публікують популярні жарти на різні тематики (наприклад, «Fails_day»).

Проте в основному у стрічці переважає контент, що складається з відеонарізок.

Мемні стікери для «Ватсапу»

Стікери WhatsApp є віртуальними наклейками. Вони зображують стан, дію чи настрій. Це можуть бути милі тварини, намальовані люди, овочі або навіть дивовижні істоти. Вони зібрані у набори від 10 шт.

Неординарні комплекти картинок у додатку:

 • «Дивності – це чудово»;
 • “I <3 Emojis";
 • “Egg and Chup”.

Меми для Ватсапа: картинки для стікерів, ави з написами для акаунтів та груп

Мемні стікери можна знайти у спеціальних додатках.

У цьому ж розділі є GIF-анімація – зображення, що рухаються. Вони розподілені за пунктами: сумні, кохання та інше. У кожному відділі знаходяться односекундні відео з кіно, мультфільму, кліпу або серіалу.

Для iPhone

Інтерфейс на «айфоні» зручний тим, що дозволяє довго не розбиратися в налаштуваннях WhatsApp. Знайти та зберегти цікаві наклейки в даному додатку з App Store легко.

Для завантаження треба:

 1. Зайти до «Ватсапу».
 2. Відкрити листування з потрібним абонентом.
 3. Натисніть кнопку, розташовану перед символом камери в рядку набору повідомлення.
 4. У вікні клікнути по значку «+», що знаходиться під мікрофоном.
 5. Вибрати комплект, що сподобався, і завантажити його (див. синю стрілку вниз).

Тепер такі наклейки завжди будуть розміщені в розділі «Мої стікери» і з'являтимуться при перемиканні клавіатури на зображення. Найкращі з них можна додати до розділу “Вибране”. Вага кожного набору вказана у Гб при його відкритті до завантаження.

Меми для Ватсапа: картинки для стікерів, ави з написами для акаунтів та груп

Розділ «Мої наклейки» містить потрібні наклейки.

Для Android

Схема завантаження стікерпаків на «андроїд» мало чим відрізняється від такої для iOS. Тільки тут наклейки розміщуються у розділі з емоджі (див. зображення смайла з лівого боку у рядку «Введіть текст»). Emoji також використовують як спосіб вираження емоцій віртуально, але їх список невеликий.

На «андроїді» є можливість зробити наклейки самостійно, однак для цього потрібно завантажити програму Personal Stickers for WhatsApp на «Плей Маркеті». Для створення особистого макета знадобляться фотографії у форматі PNG без фону вагою 100 Кб та розміром не більше 512 пікселів.

Де взяти меми на аватарку для WhatsApp

Фото на головній сторінці є обличчям облікового запису. Вони можуть здивувати, викликати ворожість, але основне завдання мемної ава – доставити радість і сміх. Це може бути просто картинка без напису або фото з невеликим жартівливим текстом.

Незвичайні рішення для профілю «Ватсапа»:

 • зображення, що визначають хобі людини;
 • кумедні знімки тварин;
 • приколи з популярними зірками (Леонардо Ді Капріо з «Великого Гетсбі», Роберт Дауні молодший, Том Круз, що сміється, тощо).

На сайті «Аватарки WhatsApp» є великий каталог різноманітних ілюстрацій під хештегами за тематиками. Тут знайдуться картинки для дівчат, любителів ігор, коміксів чи користувачів топових соціальних мереж.

Огляд

nBook
Додати коментар