Фейкове листування у Ватсап: способи відправляти повідомлення за шаблоном

Урізноманітнити спілкування у месенджері допомагають фейкові листування у «Ватсапі». Така можливість розробниками не передбачена, тому її реалізації доведеться користуватися сторонніми функціями. Розповім, що таке фальшиві діалоги, і для чого вони використовуються.

Що таке фейк-чат у WhatsApp і для чого він потрібен

Так називають обманну бесіду, що схожа на стандартну, але виконана самим користувачем. Такі чати використовують для гумористичних діалогів, створення видимості активного спілкування. Причин може бути багато. Важливо, що у фейковом чаті можна пересилати будь-які медіафайли: фото, відео, музику. Користувач самостійно задає ім’я фальшивого співрозмовника, встановлює аватар та надсилає повідомлення.

Фейкове листування в Ватсап: способи відправляти повідомлення за шаблоном у фальшивий чат онлайн

Такий чат може бути фейковим.

Можливості

Фейкове листування у «Ватсапі» дозволяє:

 1. Вести підроблені бесіди. Це основне завдання спеціальних програм для фейк-чатів. Вбудованих функцій для цього у месенджері немає. За бажанням можна створювати повноцінні профілі для друзів.
 2. Змінювати статус. Це допомагає надати підробленій сторінці більш правдоподібного вигляду. Установки знаходяться в меню програми.
 3. Надсилати мультимедійні файли. Можна надсилати тексти, голосові повідомлення, аудіо та відео. Так підроблена бесіда не відрізнятиметься від стандартної. Зображення та відео можна додавати до статусу.

Як надсилати фейкові повідомлення за допомогою сторонніх програм

Програм для виконання цього завдання досить багато. Розгляну найпопулярніші, з якими працюють так:

 1. Завантажують потрібний софт із каталогу програм. Для цього вводять відповідний запит у рядок пошуку, натискають клавішу «Встановити».
 2. Запуск програми.
 3. Починають створення нового чату. Для цього натискають відповідну кнопку у вкладці «Листування».
 4. Заповнюють профіль вигаданого співрозмовника. Зберігають внесені зміни.
 5. Вводяться перше повідомлення. Для відправки передбачено дві кнопки: одна відсилає СМС від імені користувача, інша – від імені співрозмовника.

Whatsfake

Фейкове листування в Ватсап: способи відправляти повідомлення за шаблоном у фальшивий чат онлайн

Безкоштовний додаток для апаратів на Андроїд.

Це безкоштовний, сумісний з Андроїдом додаток, використовуваний під час розмов з живими або вигаданими співрозмовниками. Софт забезпечений широким набором інструментів: можливістю встановлення фото на аватар, відправкою стікерів та емодзі, додаванням картинок, роликів, музики.

У цьому додатку, незважаючи на безкоштовне його розповсюдження, ви не побачите різноманітність реклами.

Користуватися Whatsfake просто та зручно.

Yazzy

Фейкове листування в Ватсап: способи відправляти повідомлення за шаблоном у фальшивий чат онлайн

Yazzy інтегрує інтерфейс різних месенджерів.

Софт призначений для смартфонів на базі Андроїд. Після скачування та налаштування він інтегрує інтерфейс різних месенджерів. Наприклад, він імітує Facebook та WhatsApp чати. До набору функцій входять:

 • збереження шаблонів діалогів із медіафайлами;
 • надсилання голосових та текстових повідомлень;
 • реєстрація реалістичних профілів;
 • встановлення онлайн-статусів та галочок.

Можна імітувати гумористичні фрази пошуку для Google.

Whatsmock

Фейкове листування в Ватсап: способи відправляти повідомлення за шаблоном у фальшивий чат онлайн

Програма Whatsmock дозволяє пересилати аудіоповідомлення та медіафайли.

Це безкоштовна програма для підроблених діалогів. Її можна встановлювати на смартфони Андроїд. Інтерфейс досить простий. Можна настроювати поточний час, додавати аватарки для фейкових профілів, пересилати собі текстові та аудіоповідомлення, медіафайли.

Переваги ведення підроблених листування

Однією з причин популярності фейк-чатів вважається публікація гумористичних та розважальних записів, що імітують діалоги між співрозмовниками.

Це досить поширений у соцмережах напрямок. Люди ставляться до нього з ентузіазмом. Призначені для фальшивих листування програми можна використовувати для розкручування профілю, реклами та спілкування.

Огляд

nBook
Додати коментар