5 найкращих безкоштовних сайтів для видалення фону з зображень

5 найкращих безкоштовних сайтів для видалення фону з зображень

Бувають випадки, коли хочемо видалити фон із зображення. Видалити фон із зображенням не так просто, як здається. Справа не в тому, що ви не можете видалити фон із зображення, але для видалення фону зазвичай потрібні професійні інструменти для редагування фотографій, такі як Photoshop. Однак проблема з Photoshop у тому, що їм складно користуватися, і не кожен може впоратися з цим.

Ви можете використовувати інші програми для редагування фотографій, щоб видалити фон із зображення, але результат зазвичай є незадовільним. Але є і хороша новина, є кілька способів, за допомогою яких ви можете видалити фон з будь-якого зображення без використання інструменту для редагування фотографій. Так, це можливо, але для цього потрібно мати активне підключення до Інтернету.

Ви можете використовувати кілька веб-сайтів для редагування фотографій, щоб видалити фон з будь-якого зображення. Отже, у цій статті ми перерахуємо деякі з найкращих веб-сайтів, які можуть допомогти вам у найкоротші терміни видалити фон із зображення. Ці веб-сайти досить прості у використанні, і вони добре виконують свою роботу.

1. Remove.bg

5 найкращих безкоштовних сайтів для видалення фону з зображень

Remove.bg — це веб-сайт, який дозволяє видалити фон із будь-якого зображення. Хороша особливість сайту в тому, що він на 100% автоматичний та безкоштовний. Він автоматично визначає об'єкт на зображенні та видаляє фон. Зрештою, ви отримуєте можливість завантажити зображення у форматі PNG чи JPG. Remove.bg простіше у використанні, ніж усі інші сайти у списку, і він абсолютно безкоштовний.

2. PhotoScissors

5 найкращих безкоштовних сайтів для видалення фону з зображень

PhotoScissors – це ще один найкращий та популярний сайт у списку, який автоматично видаляє фон із ваших фотографій. Після видалення фону можна замінити його прозорим, суцільним кольором або довільним фоновим зображенням. PhotoScissors легко справляється зі складними напівпрозорими об'єктами, такими як волосся та дрібні деталі. Крім видалення фону, PhotoScissors може створювати колажі, змінювати фон та багато іншого.

3. Adobe Photoshop Express

5 найкращих безкоштовних сайтів для видалення фону з зображень

Веб-версію Adobe Photoshop Express можна використовувати для видалення фону з будь-якого зображення. Інструмент безкоштовний, але має деякі проблеми. Він видаляє фон із зображення, але точність визначення об'єкта трохи гірша, ніж у інших сервісів у списку. Іноді навіть видаляє об'єкт з фону. У програмі Adobe Photoshop Express необхідно завантажити файл зображення JPG/PNG. Після завантаження сервіс автоматично вилучить фон із зображення.

4. Slazzer

5 найкращих безкоштовних сайтів для видалення фону з зображень

Slazzer є веб-сайтом, який використовує алгоритм комп'ютерного зору AI для виявлення об'єкта на будь-якому зображенні. Він може виявляти складні об'єкти на зображеннях, таких як волосся, тіні, схожі кольори і т. д. Slazzer відомий своїми точними функціями видалення фону, а також має мобільний додаток, плагін для фотошопу, плагін WooCommerce і багато іншого. Безкоштовний обліковий запис Slazzer дозволяє завантажувати файли у форматах JPG, PNG та JPEG. Однак у безкоштовній версії можна завантажити лише попередній розмір відредагованих зображень.

5. Removal.ai

5 найкращих безкоштовних сайтів для видалення фону з зображень

Removal.ai — це ще один найкращий веб-сайт у списку, який можна використовувати для вирізування певних елементів із вашого зображення та створення прозорого фону. Removal.ai стверджує, що безкоштовно видаляє фон зображення за допомогою штучного інтелекту. Веб-інструмент також може обробляти волосся чи будь-які інші складні деталі. Щоб видалити фон з будь-якого зображення за допомогою Removal.ai, потрібно всього кілька кліків. Просто завантажте зображення, зачекайте, поки виконується обробка, а потім натисніть кнопку «Завантажити», щоб завантажити зображення без фону.

Отже, це одні з найкращих безкоштовних веб-сайтів для видалення фону з будь-якого зображення. Якщо ви знаєте будь-які інші подібні сайти, будь ласка, напишіть про це в поле для коментарів.

nBook
Додати коментар