Зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 – що робити

З поширенням комп'ютерів життя людей не тільки стало простіше. Одночасно постало дуже багато запитань від користувачів, як саме користуватися різними гаджетами та програмами. Особливо якщо виникли якісь неполадки чи збої у роботі пристрою. І насамперед вони намагаються знайти відповідь на своє запитання у мережі інтернет. Наприклад, багато людей звертаються до Інстаграм комп'ютерного майстра. Так буває і у випадках, коли зник значок підключення до Інтернету. Що робити за таких проблем — докладніше у цій статті.

Зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 - що робити

Чому може зникнути піктограма підключення до інтернету на панелі завдань

Багато тематичних форумів рясніють подібними питаннями. Наприклад, можна знайти відповідь на питання, що робити, коли починає горіти жовтий або червоний хрест на піктограмі інтернету. І, треба сказати, рішень для них, як і причин, є чимало. Іноді система може перекреслити значок інтернету на комп'ютері , що показуватиме неможливість виходу до мережі.

Причин, чому зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 може бути кілька. Серед найчастіших можна виділити:

 • людський фактор;
 • шкідливі програми;
 • Зміна теми операційної системи.

Кожну з цих причин варто розібрати докладніше. Говорячи про людський фактор, мається на увазі той випадок, коли користувач сам того не знаючи, натискає не туди, куди слід. За незнанням, можна прибрати галочку в налаштуваннях, приховати значки або видалити їх. Зрозуміло, такий варіант застосовується переважно в тих випадках, коли користувач не має великого досвіду використання персональних комп'ютерів або ноутбуків.

Програми зі шкідливими файлами в системі – друга причина, через яку іконки можуть пропадати. Вони потрапляють до комп'ютера разом зі скачуванням різних файлів з інтернету.

Важливо! Віруси потрапляють на комп'ютер або лептоп, якщо вимкнено або не встановлено антивірус, а завантаження виконувалася з підозрілого сайту.

Шкідливі програми не тільки здатні видаляти значки, але й вносити зміни до системи, пошкоджувати файли та всіляко перешкоджати нормальній роботі комп'ютера. Важливо встановити якісну антивірусну програму, яка зможе відразу ж розпізнавати віруси, не дозволяючи їм розповзатися по всій системі. Завдяки хорошій роботі розробників, вибрати таку програму не складе жодних труднощів.

Зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 - що робити

Буває таке, що виною зникнення різних значків може бути зміна теми в операційній системі або її кастомізація. Тоді стандартний вид іконок замінюється на новий, незвичний користувачеві.

Таке може виникнути при конфліктах встановлених програм. У цій ситуації старі значки зникають, а нові і з'являються. На це може впливати і встановлення фаєрволів.

Як відновити значок виходу в інтернет

При вивченні причин стає зрозуміло, що в появі такої проблеми головним чином винен сам користувач, а точніше його неуважність і безтурботність. Так, перш за все необхідно перевірити комп'ютер на наявність вірусів за допомогою антивірусу. Вони часто здатні приховувати важливі значки. Якщо такий спосіб не допоміг, варто скористатися іншими варіантами усунення несправностей. На кожному способі варто зупинитись докладніше.

Панель управління

Буває таке, коли значок доступу інтернету пропадає з панелі завдань, він був відключений користувачем через неуважність та незнання. Тому, якщо знайти його на панелі завдань не виходить у Віндові 10, варто насамперед спробувати включити його, використовуючи цей спосіб. Він дуже простий і зробити всі дії можна навіть якщо великого досвіду в роботі на комп'ютері немає.

Достатньо лише дотримуватися встановленої інструкції:

 1. Зайти в налаштування Панелі завдань (можна використовувати праву кнопку на мишці або тачпаді).
 2. Зайти у вкладку «Область повідомлень», знайти іконки, що відображаються на панелі.
 3. Увімкнути рядок «Мережа».

Зверніть увагу! У такий же спосіб налаштовуються будь-які інші іконки, які потрібно бачити в Панелі, включаючи звук або центр підтримки.

Приблизно такі ж дії застосовні і для інших операційних систем, відмінність може бути лише у вигляді параметрів.

Зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 - що робити

Системні значки

Такий варіант усунення неполадок, якщо зникла потрібна іконка, переважно підходить для комп'ютерів, що працюють на операційній системі Windows нижче за сімку, коли минулий спосіб виявився неробочим. Щоб скористатися ним, варто виконати таке:

 • знайти в налаштуваннях вкладку «Всі елементи панелі керування»;
 • вибрати “Значки області повідомлень”, потім “Системні значки”;
 • увімкнути пункт «Мережа».

Такий спосіб дозволяє не тільки «знайти» іконку доступу, що зникла, підключенню мережі і повернути її на потрібне місце, але також налаштувати годинник і дату, часовий пояс, службу підтримки або живлення.

Важливо! Щойно зміни будуть збережені, всі необхідні піктограми з'являться у потрібному місці.

Windows XP

Окремо варто розглянути випадки, якщо іконка доступу до мережі з Панелі зникла на Windows XP, оскільки деякі відмінності в установках є. Крім того, різні значки налаштовуються у вкладках. Щоб іконка відображалася в Панелі, важливо дотримуватися такої інструкції:

 1. Через Панель знайти “Мережеві підключення”.
 2. Увімкнути «З'єднання з локальною мережею».
 3. Зайти до «Властивостей», знайти рядок «При підключенні вивести значок» та поставити біля неї галочку.

Виправлення проблеми в такому випадку також не вирізняється складністю, якщо заздалегідь знати, де шукати. Для недосвідчених користувачів це важко.

Зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 - що робити

Windows 7

Принцип налаштування піктограми доступу до мережі на Виндовс 7 аналогічний настройці на 10 версії. Так, значок може не пропасти, а знаходитись у прихованій панелі. Повернути іконку легко, потрібно лише перетягнути його на колишнє місце. Потрібне виконання трьох основних кроків:

 • відкрити приховану панель (трикутна стрілочка);
 • знайти потрібний значок;
 • утримуючи, перетягнути його до Панелі завдань.

Важливо! Такий спосіб застосовується також і для 10 версії Windows.

Windows 10

Коли попередній варіант усунення проблеми не спрацював, переконфігуруйте Панель завдань. Тобто, можливо, систему переналаштували для видалення деяких іконок з неї. Зазвичай таке виходить випадково самим користувачем. Для зміни такого налаштування необхідно:

 • зайти до «Пуску»;
 • вибрати вкладку “Система”;
 • знайти “Додати або видалити швидкі дії”;
 • увімкнути “Мережу”, знайшовши її в загальному списку налаштувань.

Перевірка драйверів

Нерідко виною відсутності піктограми мережі на Панелі керування є застарілі драйвери. Більше того, можливо так, що на пристрої вони не були встановлені зовсім. Щоб усунути несправність у такий спосіб, необхідно зробити так:

 • відкрити “Диспетчер пристроїв”;
 • знайти рядок “Мережні плати”. Поряд із нею буде видно, як називається мережева карта;
 • якщо навпаки стоїть знак оклику з трикутником, це означає, що необхідних драйверів немає і їх потрібно встановити.

Зверніть увагу! Необхідний драйвер можна знайти на спеціалізованому ресурсі або скористатися диском, що йшов у комплекті до материнської плати.

Зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 - що робити

Включення до BIOS

Бувають ситуації, коли під час входу до Диспетчера пристроїв відсутній потрібний пункт. Такий варіант може означати, що потрібна функція якимось чином могла вимкнутись у BIOS. Щоб повернути її, необхідно дотримуватися цієї інструкції:

 1. Зайти до BIOS.
 2. Знайти розділ Onboard LAN Controller.
 3. Вибрати “Enabled”.
 4. Зберегти налаштування.

Виправлення реєстру

Ще одним варіантом виправлення неполадки, що дозволяє повернути потрібну піктограму, є внесення змін до реєстру. Зробити це досить просто:

 1. Зайти в Пуск для пошуку редактора або викликати рядок за допомогою кнопок Win+R.
 2. Знайти рядок HKEY_CURRENT_USERSoftwareClassesLocal SettingsSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionTrayNotify та виконати видалення деяких параметрів (IconStreams та PastIconsStream).
 3. Зайти в Менеджер завдань і знайти вкладку «Процеси».
 4. Зупинити процес explorer.exe.
 5. Через командний рядок знову виконати його, ввівши ту ж команду.

Після оновлення процесу всі іконки мають повернутися на потрібне місце, а системні процеси працюватимуть у коректному режимі.

Зник значок інтернету на панелі завдань Віндовс 10 - що робити

Випадків, коли іконка доступу до мережі може зникати з панелі завдань, буває скільки завгодно. Як правило, вирішити цю проблему можна без проблем і протягом декількох хвилин, що дозволить відразу вийти в онлайн.

Усі робочі варіанти усунення неполадок, що дозволяють це зробити, описані вище. І, якщо чітко дотримуватися встановлених інструкцій, і правильно виявити причину проблеми, впоратися з цим зможе будь-яка людина, яка навіть не має великого досвіду в налаштуванні персонального комп'ютера або ноутбука. Що стосується ситуації, коли причиною є шкідливі файли, то ще простіше. Систематично перевіряти систему на наявність вірусів варто у будь-якому разі, незалежно від того, є збої у роботі комп'ютера чи ні.

nBook
Додати коментар