Який хмарний сервіс пропонує більше місця для зберігання

Який хмарний сервіс пропонує більше місця для зберігання

Ви використовуєте хмарний сервіс для зберігання ваших файлів? Якщо ваша відповідь негативна, подумайте, чи не час це змінити, тому що на це є кілька причин.

Якщо ви зберігаєте файли у хмарі, ви можете отримати доступ до них з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Якщо ви зберігаєте файли на своєму комп'ютері, ви можете отримати доступ до них лише з цього комп'ютера.

Інша причина в тому, що ваші файли безпечніші в хмарі, ніж на вашому комп'ютері. Ваш комп'ютер може бути пошкоджений або вкрадений, тоді вам доведеться попрощатися з усіма фотографіями або важливими документами. Через хмару також легко обмінюватися файлами з іншими людьми, особливо великими, які не можна прикріпити до електронних листів через обмеження за розміром.

Коли ви купуєте новий комп'ютер, замість того, щоб вручну переносити дані зі старого пристрою на новий, ви можете просто увійти до свого хмарного облікового запису, і всі ваші файли перейдуть на ваш новий комп'ютер.

Звичайно, хмарне сховище не ідеальне і має свої недоліки, про які вам потрібно знати. Найбільша проблема полягає в тому, що якщо хтось отримає інформацію для входу до вашого облікового запису, він зможе отримати доступ до всіх ваших файлів, що зберігаються в цьому обліковому записі. Вам також потрібне підключення до Інтернету, щоб побачити файли у хмарі, що іноді може бути проблемою.

Крім того, не кожен постачальник послуг хмари є надійним. Завантаження конфіденційних файлів на сервери компанії з поганими намірами не дуже гарна ідея. Саме тому ми зібрали найкращі та безпечні хмарні сервіси, які пропонують достатню кількість гігабайт для зберігання.

Degoo – 100 ГБ безкоштовно

Який хмарний сервіс пропонує більше місця для зберігання

Degoo значно випереджає конкурентів, пропонуючи 100 ГБ безкоштовного хмарного сховища. Проте служба має низку обмежень, про які вам слід знати. Головним обмеженням є те, що ви можете завантажувати файли лише з одного пристрою. Тим не менш, немає жодних обмежень на перегляд або завантаження файлів.

На жаль, служба має рекламу. Також ви повинні входити в систему не рідше одного разу на 90 днів, щоб переконатися, що ваш обліковий запис залишається активним.

Мега – 50 ГБ безкоштовно

Який хмарний сервіс пропонує більше місця для зберігання

Mega займає друге місце у цьому списку, пропонуючи 50 ГБ безкоштовного сховища. Але є одна проблема: 50 ГБ доступні лише протягом перших 30 днів, після чого обсяг сховища скорочується до 15 ГБ. Ви можете отримати додаткове сховище, встановивши настільний додаток (20 ГБ) та мобільний додаток (15 ГБ), хоча термін їхньої дії закінчується через 180 днів. Крім того, ви отримуєте додаткові 10 ГБ вільного місця на рік за запрошення друзів у сервіс.

Технічно, у Mega немає обмежень на розмір файлів, що завантажуються, але є обмеження пропускної здатності. Ви можете завантажувати максимум 1 ГБ даних кожні шість годин, це означає, що найбільший файл, який можна завантажити, становить 1 ГБ.

Google Drive – 15 ГБ безкоштовно

Який хмарний сервіс пропонує більше місця для зберігання

Якщо вам не потрібно більше 15 ГБ, виберіть Google Drive. Сервіс дуже простий у використанні, доступний на всіх основних платформах та не містить реклами. Але є одна річ, про яку ви повинні знати: 15 ГБ розподіляються між Drive, Gmail та Photos.

Google Диск добре інтегрований з Gmail, що дозволяє швидко зберігати вкладення електронної пошти на диск. Сервіс також дозволяє легко обмінюватися файлами та дозволяє легко створювати резервні копії ваших пристроїв.

nBook
Додати коментар