Які гаджети в наших будинках можуть уповільнити з'єднання Wi-Fi

Які гаджети в наших будинках можуть уповільнити з'єднання Wi-Fi

Швидкість підключення до Інтернету також залежить від кількості пристроїв, підключених до мережі. Це одна з причин, через яку у вас виникають проблеми зі швидкістю, коли багато людей одночасно використовують Wi-Fi.

Насправді, багато факторів можуть вплинути на швидкість інтернету, який ви використовуєте. Це може бути дивним, але, наприклад, мікрохвильова піч також негативно впливає на якість сигналу мережі Wi-Fi. Якщо ви відключите пристрій від мережі, ви помітите миттєве покращення швидкості.

Насправді мікрохвильова піч є лише одним із прикладів пристроїв, які заважають вам отримати максимальну віддачу від домашнього інтернету. Дані Ofcom показують, що перешкод, які заважають вам мати максимальну швидкість у будь-якій кімнаті, набагато більші, ніж ви могли очікувати. Навіть найменші об'єкти впливають на інтернет, що досягає вашого пристрою. Серед них колонки, радіоняні, галогенні лампи, бездротові стаціонарні телефони, телевізори, монітори та багато іншого.

Які гаджети в наших будинках можуть уповільнити з'єднання Wi-Fi

ZDNet повідомляє, що використання галогенного освітлення у розумних будинках також впливає на якість Wi-Fi. Кожен із перерахованих пристроїв здатний передавати бездротові сигнали, що, у свою чергу, впливає на швидкість. Звичайно, важливо, на якій відстані ви перебуваєте від самого роутера. Практично кожен ваш електронний гаджет впливатиме на рівень сигналу, який ви очікуєте від домашньої мережі Wi-Fi. Одним із рішень є розміщення маршрутизатора на дальній відстані від інших гаджетів.

Ще одна корисна порада – не ставити роутер на підлогу, а встановити його на більш високе місце, наприклад, на шафу. Це покращить сигнал, і запобігає впливу інших інтелектуальних пристроїв на швидкість мережі.

nBook
Додати коментар