Для чого потрібний USB-порт у Wi-Fi маршрутизаторі

Для чого потрібний USB-порт у Wi-Fi маршрутизаторі

В даний час у більшості сучасних роутерів є USB-порт, але багато хто не знає для чого він призначений. Більшість користувачів використовують цей порт для підключення 3G/4G модему. Однак до USB-портів у маршрутизаторах можна підключати інші пристрої. Сьогодні ми розповімо, як ви можете ефективно використовувати USB-порти у роутерах?

Ви можете підключити до нього зовнішнє сховище

Якщо у вас є флешка USB або зовнішній жорсткий диск, сумісний з вашим маршрутизатором, ви можете отримати до неї доступ через Wi-Fi.

Для чого потрібний USB-порт у Wi-Fi маршрутизаторі

Просто підключіть зовнішній накопичувач до USB-порту вашого маршрутизатора. Після цього потрібно налаштувати ваш роутер для роботи з зовнішнім сховищем USB і кожен пристрій у вашій мережі буде мати до нього доступ.

Ви можете підключити до нього принтер

Ви можете використовувати маршрутизатор з USB для підключення принтера. Просто підключіть його до USB порту вашого роутера і зробіть налаштування для роботи з принтером. Після цього принтер стане доступним для всіх пристроїв у мережі.

Для чого потрібний USB-порт у Wi-Fi маршрутизаторі

Ви можете використовувати його для зміни прошивки

Виробники маршрутизаторів іноді випускають нове програмне забезпечення для своїх пристроїв. Якщо ви хочете оновити прошивку роутера, ви можете зробити це через порт USB.

Для чого потрібний USB-порт у Wi-Fi маршрутизаторі

Виконати це дуже просто, помістіть потрібну прошивку на USB-накопичувач, потім підключіть його до маршрутизатора. Скористайтеся інструкцією роутера для оновлення прошивки і все готове.

Який маршрутизатор із USB-портом вибрати?

Перш ніж вкладати гроші в новий роутер з USB, важливо відзначити, що вони можуть відрізнятися один від одного. Деякі маршрутизатори можуть не працювати з вищенаведеними підключеннями. Тому при покупці детально ознайомтеся з документацією роутера і уточніть у консультанта, чи підтримує маршрутизатор з USB необхідні підключення.

Висновок

Деякі сучасні маршрутизатори поставляються з портами USB для підключення зовнішнього накопичувача, принтера або USB модему. Ви можете зробити з ним справді корисні речі, якщо ваші пристрої сумісні.

nBook
Додати коментар