Як виправити помилку аутентифікації Wi-Fi на Android

Як виправити помилку аутентифікації Wi-Fi на Android

Підключення до Wi-Fi є важливою функцією мобільного телефону. Помилка автентифікації Wi-Fi може статися через низку причин. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням пристрою до бездротової мережі, ви можете спробувати встановити успішне з'єднання.

Помилка автентифікації виникає при збої між маршрутизатором та пристроєм. Нижче наведено деякі способи, які можна використовувати для виправлення помилки аутентифікації Wi-Fi на Android.

Перезавантажте ваш пристрій

Перше, що ви повинні спробувати, якщо ви отримуєте помилку автентифікації, це перезавантажити ваш пристрій. У більшості випадків це вирішить багато проблем на вашому телефоні.

Увімкніть та вимкніть режим польоту

Як виправити помилку аутентифікації Wi-Fi на Android

Ще один надійний спосіб усунути причину помилок автентифікації – увімкнути та вимкнути режим польоту на телефоні або планшеті.

Знайдіть режим польоту в установках з'єднань. Натисніть, щоб увімкнути функцію, а потім знову натисніть, щоб вимкнути.

Видалити мережу

  1. Відкрийте налаштування на пристрої та виберіть Wi-Fi.
  2. Виберіть мережу, до якої потрібно підключитися, і видаліть її. Це зітре дані про мережу на вашому телефоні.
  3. Поверніться до налаштувань Wi-Fi і знову виберіть ту саму мережу. Введіть пароль та дайте смартфону підключитися до мережі.

Скидання мережевих установок

Як виправити помилку аутентифікації Wi-Fi на Android

Майже будь-яку проблему в мережі можна вирішити шляхом скидання настройок мережі на вашому телефоні.

  1. Відкрийте «Параметри» та знайдіть «Скинути параметри мережі».
  2. Натисніть «Скинути налаштування» та підтвердіть скидання, якщо з'явиться запит. Усі налаштування Wi-Fi, мобільної передачі даних та Bluetooth повернуться до заводських установок.

Після цього будь-які помилки повинні бути усунені, і ви зможете підключитись до мережі.

Перевірте максимальну кількість підтримуваних пристроїв

Можливо, до мережі вже підключено багато пристроїв, і це не дозволяє вам підключитися. Якщо у вас є доступ до маршрутизатора, ви можете відкрити його налаштування та вимкнути кілька пристроїв, потім повторіть спробу підключення.

Перезавантажте роутер

У вас можуть бути проблеми із самим маршрутизатором. Перезавантажте маршрутизатор, вимкнувши його на 30 секунд, а потім знову увімкніть. Спробуйте ще раз підключити телефон до мережі, коли маршрутизатор буде увімкнено.

Скидання налаштувань до заводських

Як виправити помилку аутентифікації Wi-Fi на Android

Якщо жоден з цих способів не допомагає, у крайньому випадку поверніть ваш телефон до заводських настройок. Знайдіть «Скинути» в установках телефону та виберіть «Відновити заводські установки».

Коли ви натиснете кнопку скидання, всі дані, програми та установки будуть видалені, це усуне всі проблеми з підключенням телефону до Wi-Fi. Це рішучий крок, тому бажано зробити резервну копію вашого пристрою, перш ніж скинути установки.

nBook
Додати коментар