Як знайти безкоштовні зображення у пошуку Google

Як знайти безкоштовні зображення у пошуку Google

Пошук зображень Google – це перший варіант, який спадає на думку, коли ви хочете знайти картинку або фото для свого проекту. Але як дізнатися, чи можна використовувати зображення, яке ви використовуєте у своєму проекті, безкоштовно?

Що ж, Google випустив нову функцію, яка дозволяє вибирати безкоштовні зображення з пошуку. Ми пропонуємо ознайомитися з покроковим керівництвом, щоб дізнатися, як знайти безкоштовні зображення у пошуку Google картинки.

Пошук безкоштовних зображень у Google

  1. Відкрийте будь-який браузер і відкрийте Google, щоб розпочати пошук.
  2. Тепер введіть у полі пошуку назву зображення, яку ви хочете знайти і перейдіть до розділу «Зображення».
  3. Натисніть «Інструменти», щоб розгорнути меню та вибрати «Права використання», ліцензії Creative Commons або комерційне використання.
  4. Ось і все, тепер ви можете безкоштовно використовувати зображення або фото пошуку Google.

Як знайти безкоштовні зображення у пошуку Google

Якщо ви виберете Creative Commons, ви побачите лише безкоштовні зображення, які не вимагають ліцензування для комерційних цілей. Але якщо вам потрібні ліцензійні зображення, ви можете вибрати комерційне використання.

Підведення підсумків

Таким чином, ви можете вибрати тільки безкоштовні зображення з пошуку, не турбуючись про ліцензування. Навіть якщо ви хочете використати ліцензійну версію зображень, ви також можете знайти її у картинках Google.

nBook
Додати коментар