Як відправити великі файли онлайн

Як відправити великі файли онлайн

Коли потрібно обмінюватися документами або файлами з іншими людьми в Інтернеті, ви хочете мати можливість робити це швидко і безпечно. На щастя, багато програм та послуг відповідають цим трьом вимогам.

Ми вибрали найкращих із них. Всі ці сервіси шифрують файли під час передачі та зберігання, заважаючи хакерам і третім особам отримувати доступ до них.

Тільки Firefox Send використовує шифрування, це означає, що навіть Firefox не може бачити ваші файли. Інші залишають за собою право на доступ до вашої інформації, якщо цього вимагають правоохоронні органи.

Firefox Send

Як відправити великі файли онлайн

Firefox Send може використовуватися з браузером або без Firefox і дозволяє безкоштовно обмінюватися файлами розміром до 2,5 терабайт. Доступні багато додаткових функцій, такі як посилання на завантаження можуть бути видалені після закінчення певної кількості завантажень або періоду часу. Якщо ви бажаєте додатковий рівень безпеки, ви можете захистити паролем свої посилання на завантаження.

Dropbox Transfer

Як відправити великі файли онлайн

Dropbox надає 2 ГБ безкоштовного хмарного сховища з платними тарифами, починаючи від 12 доларів на місяць за 2 ТБ сховища. Крім надання доступу до файлів через Інтернет, Dropbox зберігає ваші файли та папки, а також синхронізує їх між вашими пристроями та хмарою.

Сервіс дає вам вибір під час обміну файлами. Ви можете зробити це або з основної програми Dropbox в Інтернеті зі свого комп'ютера або телефону, або через спеціалізований і простий інструмент обміну, який називається Dropbox Transfer, який представляє кілька додаткових функцій.

Ви можете надати спільний доступ до окремих файлів або цілих папок, а також захистити посилання на скачування та встановити для них термін дії.

WeTransfer

Як відправити великі файли онлайн

Як і Firefox Send, WeTransfer є хорошим варіантом, якщо вам просто потрібно щось швидке та зрозуміле. Ви можете поділитися одним або декількома файлами через посилання, яке залишається активним протягом тижня за замовчуванням.

Обліковий запис WeTransfer Pro коштує 12 доларів на місяць, але він додає деякі корисні функції та дозволяє передавати файли розміром до 20 ГБ за раз, а не лише до 2 ГБ, як у безкоштовному тарифному плані.

Платні облікові записи також надають 1 ТБ постійного хмарного сховища, а також покращені інструменти для відстеження того, як часто та ким завантажуються ваші файли.

nBook
Додати коментар