Як відключити інтернет на комп'ютері – Віндовс 7 і 10

Іноді користувачі ПК потребують відключення інтернету на своєму пристрої. Про способи виконання поставленого завдання, як вирубати інтернет, буде розказано у цій статті.

Як відключити інтернет на комп'ютері - Віндовс 7 та 10

Блок доступу в інтернет на ПК: назавжди чи тимчасово

Заблокувати доступ до глобальної мережі на комп'ютері, що працює на операційній системі Windows, можна різними методами. Кожен має свої індивідуальні особливості та ефективно працює лише на певній системі Windows.

При цьому мережу можна відключати тимчасово або назавжди залежно від переваг користувача.

Особливості блокування для провідного та бездротового підключення

Як правило, Wi-Fi підключення простіше заблокувати, ніж дротове з'єднання. Щоб зрозуміти, як відключити дротовий інтернет на ПК, необхідно вивчити такі особливості:

 • Швидке вимкнення. Щоб вимкнути дротовий інтернет, достатньо висмикнути провід з роз'єму LAN на материнській платі PC, таким чином відключаючи пристрій від провайдера.
 • Можливість швидкого увімкнення. Щоб відновити доступ до глобальної мережі, кабель потрібно встромити назад у порт, і інтернет відразу запрацює.
 • Можливість блокування за допомогою вимкнення вбудованого адаптера в диспетчері пристроїв.

Wi-Fi з'єднання також має свої особливості блокування:

 • Щоб вимкнути інтернет на ПК, треба від'єднувати Wi-Fi роутер, модем.
 • Доступ до мережі можна деактивувати безпосередньо з веб-інтерфейсу маршрутизатора.
 • Можливість заблокувати потрібну точку доступу, щоб комп'ютер більше не міг підключитися до неї. Те саме можна зробити на телефоні через емулятор bluestack.

Зверніть увагу! Дротове підключення не передбачає доступу інших користувачів до ПК на відміну від бездротового з'єднання.

Як відключити інтернет на комп'ютері - Віндовс 7 та 10

Методи блокування

Залежно від цілей, що переслідуються користувачем, виділяють кілька варіантів блокування інтернету на стаціонарному комп'ютері або ноутбуку. Кожен вимагає детального вивчення для повного розуміння теми і буде розглянуто далі.

Блокування доступу в інтернет програм через брандмауер (у Windows 7 і 10)

Деякі програми, утиліти, встановлені на ПК, працюють лише за наявності мережі. Щоб заблокувати їхнє функціонування на сімці або десятці, користувачеві потрібно зробити наступні кроки:

 1. Зайти в “Панель управління”, прописавши назву класичного додатка в пошуковому рядку “Пуска”.
 2. У пошуковій системі вікна необхідно забити фразу «Брандмауер Windows». Це вбудований захисник операційної системи.
 3. У графі параметрів зліва, в меню клацнути ЛКМ по рядку «Додаткові параметри».
 4. У розділі «Правила вихідного підключення» знайти назву потрібного софту та натиснути на нього ПКМ.
 5. У контекстному меню натиснути на параметр Заблокувати та перевірити результат. Тепер дія інтернету не поширюватиметься на обрану програму.

Вимкнення певного з'єднання (у Windows 7 та 10)

Щоб деактивувати діюче інтернет-з'єднання, тим самим заблокувавши вихід у мережу, необхідно зробити наступні маніпуляції:

 • Правою клавішею маніпулятора клацнути по значку інтернету в три рядки стану на PC.
 • У невеликому вікні контекстного типу клацнути ЛКМ за пунктом «Цент управління мережами та загальним доступом».
 • Ліворуч вікна, що з'явиться, натиснути за пунктом «Зміна параметрів адаптера».
 • Клацніть ПКМ назвою свого мережевого з'єднання.
 • У контекстному меню знайти варіант «Вимкнути» та натиснути по ньому один раз. Після цього цей значок стане неактивним, і інтернет пропаде з комп'ютера вдома.

Важливо! Потрапити у вікно зміни параметрів мережного адаптера можна іншим способом. Наприклад, через панель керування, локальний диск С або Диспетчер пристроїв.

Як відключити інтернет на комп'ютері - Віндовс 7 та 10

Створення фальшивого проксі-сервера

Якщо створити “вигаданий”, несправжній проксі-сервер, то інтернет на комп'ютері також заблокується. На прикладі ОС Windows 10 загальний алгоритм дій набуде наступного вигляду:

 1. Зайти в розділ “Система” через меню “Параметри”.
 2. Правою кнопкою маніпулятора клацнути за варіантом «Проксі-сервер».
 3. У вікні контекстного типу виберіть варіант «Створити новий проксі-сервер».
 4. Заповнити дані, щоб створити фальшивий сервер. Тут потрібно вказати ім'я хоста, опис сервера та пароль для нього. IP не чіпати.
 5. Зберегти установки та перезавантажити комп'ютер для остаточного застосування внесених змін.
 6. Впевнитися, що інтернет на ПК не працює. Тепер неважко зрозуміти, як відключитись від інтернету, створивши фальшивий проксі-сервер.

Блокування підключення до Інтернету за допомогою програм

Заблокувати доступ до глобальної мережі на комп'ютері з Виндовс можна за допомогою спеціалізованого софту. Цей процес можна розглянути на прикладі відомої програми Internet Lock. Алгоритм дій буде наступним:

 1. Завантажити ПЗ з офіційного сайту розробника та встановити на свій ПК, дотримуючись інструкцій установника.
 2. Ознайомитись із програмним повідомленням про блокування мережі, яке з'явиться одразу після першого запуску ПЗ. Тут повністю російська мова інтерфейсу.
 3. Переміститися у вкладку «Правила» зверху софту. У цьому розділі можна встановити час, протягом якого мережа буде неактивна.
 4. У графі “Налаштування розкладу” вибрати режим відключення мережі, внизу вказати часовий діапазон.
 5. Натисніть OK в нижній частині інтерфейсу, щоб зберегти налаштування.
 6. Здійснити вимкнення комп'ютера, увімкнути його та перевірити результат. Internet Lock дозволяє дізнатися, як тимчасово вимкнути інтернет на комп'ютері.

Додаткова інформація! Існує велика кількість програм із подібним призначенням. Однак багато програм не мають російської мови інтерфейсу, тому в них проблематично орієнтуватися недосвідченому користувачеві.

Як відключити інтернет на комп'ютері - Віндовс 7 та 10

Встановлення батьківського контролю у спеціалізованих програмах та антивірусах

В інтернеті є спеціальний софт, за допомогою якого можна налагоджувати батьківський контроль, тимчасово заблокувавши доступ у глобальну мережу.

Відмінним інструментом з розширеними функціональними можливостями в даній області вважається програма Windows Firewall Control. Це програмне забезпечення має такі відмінні риси:

 • Невеликий розмір файлу інсталяції.
 • Російська мова інтерфейсу.
 • Можливість вибіркового блокування окремих сайтів у мережі.
 • Можливість перевірити стан брандмауера.
 • Збереження історії змін.
 • Можливість встановлення пароля після першого запуску.
 • Можливість завантаження з особистого кабінету на сайті.

Як відключити інтернет на комп'ютері - Віндовс 7 та 10

Поради

Досвідчені фахівці дають кілька простих рекомендацій щодо питання, як вимкнути інтернет на комп'ютері під керуванням операційних систем сімейства Windows:

 • Не використовувати неперевірені ресурси для завантаження програм-блокувальників. Так користувач з великою ймовірністю занесе на свій PC вірусне програмне забезпечення, що негативно позначиться на продуктивності його роботи.
 • Перед встановленням спеціалізований софт варто перевірити на наявність вірусів. Якщо зловмисне програмне забезпечення буде виявлено, цей додаток не слід встановлювати.
 • Слідувати інструкції установника, завантажуючи програмне забезпечення.
 • Не робити необдуманих дій. Користувачеві не варто відключати системні програми, функції, режими, якщо він у цьому не розуміється.
 • Намагайтеся блокувати вихід в інтернет за допомогою інструментів, вбудованих в операційну систему Windows. Сторонні програми завантажувати лише для ведення батьківського контролю, щоб уникнути неприємних наслідків надалі.

Зверніть увагу! Після блокування інтернету необхідно завжди перезапускати, вимикати комп'ютер вручну.

Таким чином, заблокувати вихід у мережу з ПК просто, якщо знати низку важливих моментів, способів, рекомендацій. Основні їх були докладно описані вище. Тепер можна зрозуміти, як вимкнути інтернет на комп'ютері .

nBook
Додати коментар