Як створити безпечний пароль за допомогою Google Chrome

Як створити безпечний пароль за допомогою Google Chrome

Google Chrome – справді чудовий веб-браузер, доступний для настільних та мобільних операційних систем. Веб-браузер зараз використовується мільйонами користувачів і пропонує нескінченні можливості.

Крім того, остання версія Google Chrome пропонує користувачам кілька варіантів налаштування. Якщо ви використовуєте Google Chrome, тоді ви знаєте, що веб-браузер автоматично зберігає кожен пароль, який ви вводите в поле пароля.

У Chrome є вбудований менеджер паролів, який зберігає всі ваші збережені паролі в одному місці. Крім того, Google синхронізує кожне збережене ім'я користувача та пароль із підключеними пристроями. Все це було зроблено за допомогою вбудованого менеджера паролів.

Однак, чи знаєте ви, що можна змусити Google Chrome генерувати наднадійний пароль? У Chrome є функція, яка генерує надійний пароль одним натисканням кнопки.

Посібник із створення безпечного пароля за допомогою Google Chrome

Отже, якщо ви зацікавлені у використанні вбудованого генератора паролів Chrome для створення надійних паролів, ви читаєте правильний посібник. У цій статті ми поділимося докладним посібником про те, як використовувати Chrome для створення безпечного пароля.

Крок 1. Перш за все, запустіть веб-браузер Chrome на комп'ютері. Потім натисніть на профіль Chrome.

Крок 2. У меню натисніть “Паролі” .

Як створити безпечний пароль за допомогою Google Chrome

Крок 3. На сторінці паролів увімкніть опцію «Пропонувати збереження паролів» .

Як створити безпечний пароль за допомогою Google Chrome

Крок 4. Тепер відкрийте веб-сайт, на якому потрібно створити обліковий запис. Як приклад, ми взяли веб-сайт Рамблер пошта. Заповніть усі дані.

Крок 5. У полі пароля Chrome автоматично запропонує вам створити надійний пароль.

Як створити безпечний пароль за допомогою Google Chrome

Крок 6. Якщо параметр «Створити надійний пароль» не відображається, клацніть правою кнопкою миші поле пароля та виберіть параметр «Створити пароль» .

Вищезгадана дія змусить Chrome згенерувати наднадійний пароль. Після цього Chrome автоматично збереже пароль у диспетчері паролів.

Отже, цей посібник присвячено тому, як використовувати браузер Chrome для створення надійних паролів. Якщо у вас є якісь питання з цього приводу, ставте їх у поле для коментарів.

nBook
Додати коментар