Як роздати інтернет з телефону Хонор – покрокова інструкція

Користувача інтернету дуже важливо, щоб завжди був стійкий сигнал мережі. Але деколи ноутбук під рукою, а підключення немає. У цьому випадку на допомогу прийде смартфон, який можна використовувати як роутер. Але перед тим як роздати інтернет з телефону Хонор або іншого, потрібно вивчити всі особливості і способи підключення.

Як роздати інтернет з телефону Хонор - покрокова інструкція

Поняття точки доступу у смартфоні Huawei

Точкою доступу в апаратах Huawei та Honor називається здатність роздавати сигнал інтернету з гаджету на аналогічні прилади. Подібний варіант зручний, якщо немає можливості з'єднатись іншими способами. Поділитися своїм інтернетом можна з кожним охочим. Саме тому рекомендується подумати про пароль наперед.

Розрахунок роздачі залежить від мобільного оператора. За безлімітного використання інтернету в рамках певного тарифу в більшості ситуацій доведеться заплатити більше. При обмеженому трафіку здебільшого платити не доведеться.

Увага! Роздача можлива лише при використанні мобільного інтернету, Wi-Fi у такому разі не допоможе.

Щоб настроїти гаджет для подальшої роздачі, потрібно підключити його до Інтернету. Зробити це можна, активувавши піктограму мережі на опущеній шторці повідомлень. Якщо це не допомагає, то допускається скористатися іншим способом:

 1. Відкрийте меню «Бездротові мережі».
 2. Вибрати «Установки SIM-карток».
 3. Вибрати карту, якою буде здійснюватися передача сигналу.

Після того, як на екрані з'явиться значок мережі, допустимо починати налаштування телефону як модем.

Як роздати інтернет з телефону Хонор - покрокова інструкція

Як роздавати інтернет із пристрою «Хонор» через Wi-Fi

Існує кілька способів роздачі сигналу через телефон. Вони залежать від того, які використовуються додаткові системи та аксесуари. Щоб швидко розповсюдити інтернет, можна створити на смартфоні точку доступу Wi-Fi. Це зробить гаджет бездротовим роутером. Процедура виконується покроково:

 1. Запустіть мобільну передачу даних.
 2. Зайти в “Налаштування”.
 3. Вибрати пункт “Бездротові мережі”.
 4. Далі необхідно натиснути клавішу «Режим модему».
 5. Вибрати пункт «Точка доступу».
 6. Після натискання на нього з'явиться список установок.
 7. При першому підключенні потрібно внести деякі налаштування для безпеки.
 8. Потім необхідно внести ім'я мережі, яке буде доступне всім, хто має намір користуватися сигналом.
 9. Після цього необхідно визначитися з тим, чи буде шифр. При позитивному вирішенні потрібно вибрати режим WPA2 PSK.
 10. При необхідності додається пароль – краще використовувати надійну комбінацію.

Після того, як пройдено всі пункти, слід вийти з налаштувань та насолоджуватися інтернетом. Усі оточуючі зможуть підключитися за умови, що знають пароль.

Як роздати інтернет з телефону Хонор - покрокова інструкція

Як роздати інтернет з телефону “Хуавей” на ноутбук через USB

У деяких випадках може знадобитися потужніший сигнал, тому краще вибрати інший спосіб роздачі. Для підключення до ноутбука або комп'ютера потрібно приєднати гаджет до пристрою за допомогою проводу USB.

Щоб організувати передачу сигналу подібним способом, необхідно здійснити такі дії:

 1. На смартфоні виберіть тип з'єднання «Передача файлів».
 2. Далі необхідно перейти в режим контролю модему на мобільному пристрої та вибрати пункт USB.

Після цього з'являється можливість роздачі інтернету на комп'ютер або ноутбук за допомогою телефону. Для цього потрібно знайти гаджет у списку доступних точок та просто підключитися.

Як роздати інтернет з телефону Хонор - покрокова інструкція

Роздача через Bluetooth на телефонах Honor

У деяких випадках вийде поділитися сигналом із телефону через Bluetooth. Зробити це нескладно, необхідно перейти на цей режим і приєднати інший пристрій. Щоб здійснити цю дію, потрібно:

 1. Зайти в “Налаштування”.
 2. Вибрати пункт «Мобільні мережі» (іноді це пункт «Бездротові мережі»).
 3. Далі потрібно вибрати “Особиста точка доступу” (у деяких моделях “Режим модему”).
 4. Перевести в активне положення повзунок Bluetooth у розділі «Ще».

Після цього необхідно підключити до смартфона інший пристрій. Для цього на другому гаджеті потрібно знайти ім'я першого і провести поєднання блютуз. Потім треба виконати таке:

 1. Зайти в параметри з'єднання (це робиться шляхом довгого натискання на значок Bluetooth).
 2. У розділі «Парні пристрої» знайти потрібне та вибрати значок, схожий на шестерню, розташований поруч з ним.
 3. В результаті активним має стати “Профіль PAN” або пункт “Доступ до інтернету”.

Якщо все виконано правильно, інший пристрій отримає доступ до інтернету через даний гаджет.

Увага! При увімкненому режимі блютуз дані телефону стають доступними для багатьох оточуючих людей, рекомендується виявляти обережність.

Як роздати інтернет з телефону Хонор - покрокова інструкція

Чому смартфон не роздає інтернет по Wi-Fi

На жаль, не завжди вдається налаштувати телефон так, щоб він роздавав інтернет за вай-фай. Виділяють кілька причин, через які відбувається подібне явище:

 • Спрацьовує FireWall, який не дозволяє активувати опцію. Проблема часто виникає через наявність на телефоні антивірусу, який вважає роздачу шкідливим процесом та блокує її.
 • Наявність вірусу чи шкідливого застосування. У цьому випадку функція передачі даних працює некоректно. Рекомендується ретельно просканувати смартфон на наявність таких проблем.
 • Порушення у роботі операційної системи телефону, планшета чи комп'ютера. В цьому випадку можна провести повне скидання гаджета до заводських настройок. Однак варто пам'ятати, що при цьому може зникнути вся особиста інформація, тому необхідно подбати про її збереження.

Крім цього, існують інші причини того, чому гаджет не роздає інтернет по Wi-Fi. До них можна віднести такі:

 • Відсутність коштів на рахунку, у результаті оператор відключив доступом до мобільного зв'язку.
 • Досить слабкий сигнал.
 • Вимкнено передачу даних на роздатковому пристрої.
 • Є проблеми у роботі вай-фай модуля.
 • Є пароль.

Всі причини досить швидко можна усунути та спробувати вкотре налаштувати підключення телефону. Якщо це не виходить, потрібно звернутися за допомогою до сервісного центру, де допоможуть розібратися з проблемами.

Як роздати інтернет з телефону Хонор - покрокова інструкція

Крім того, якщо ви не можете створити точку доступу попередніми способами, можна використовувати спеціальні програми, які легко завантажити в офіційному магазині. Найбільш популярними є такі:

 • Портативний Wi-Fi Hotspot. Подібний додаток допоможе створити модем у мобільному телефоні досить простим способом. Не потрібно навіть щось налаштовувати, потрібно буде просто відкрити програму, додати назву мережі та пароль.
 • Wi-Fi Hotspot. Аналогічний додаток. Позитивним моментом є наявність кольорового віджету на екрані, який повідомлятиме про включення та відключення точки доступу різними відтінками.
 • Wi-Fi Key Recovery. Чудова проста програма, яка дозволяє швидко створити модем на телефоні. Потрібно вказати найменування мережі та вигадати пароль. Негативним моментом є те, що потрібне використання root-прав, через які смартфон втрачає гарантію.

Увага! Незалежно від того, який спосіб роздачі інтернету вибрано, слід уважно стежити за рахунком телефону. У деяких випадках оплата може бути досить високою.

Увімкнення режиму модему на планшетах Huawei Mediapad

Планшет Huawei Mediapad також, як і телефон, можна використовувати як модем і роздавати з його допомогою сигнал інтернету. Для створення бездротової точки доступу потрібно виконати прості дії:

 1. У планшеті вибрати “Параметри”.
 2. Далі необхідно знайти меню “Бездротові мережі”, після чого перейти до пункту “Режим модему або точки доступу”.
 3. Після цього вибрати “Точка доступу Wi-Fi”.
 4. Щоб настроїти подібну точку, вибрати рядок “Налаштувати точку доступу Wi-Fi”.

У такому разі інтернетом може користуватися будь-який власник гаджетів. Якщо не хочеться роздавати сигнал всім, то рекомендується встановити пароль на з'єднання.

Можна також використовувати планшет як USB-модем. Проте подібне можливе лише в тому випадку, якщо на комп'ютері інстальовано останні версії Windows. Для створення підключення необхідно зробити таке:

 1. Підключити планшет до комп'ютера за допомогою проводу USB.
 2. Вибрати меню “Параметри”.
 3. Знайти пункт “Бездротові мережі”, потім – “Режим модему/точки доступу”.
 4. Активувати USB-модем.

Після цього можна легко використовувати планшет як модем для роздачі сигналу.

Використовувати телефон, щоб роздавати інтернет іншим користувачам, досить легко. Налаштування смартфона не займуть багато часу і не вимагатимуть особливих зусиль та знань. Однак варто пам'ятати, що способи з'єднання можуть відрізнятися залежно від моделей гаджета.

Важливо розуміти, що такі підключення можуть коштувати певних грошей, тому рекомендується мати на рахунку певну суму, щоб зв'язок не обірвався. Також потрібно захистити з'єднання паролем, щоб сигналом Wi-Fi не користувалися всі довкола.

nBook
Додати коментар