Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Для багатьох власників смартфонів життя без інтернету неможливе. В окремих випадках вони стикаються з проблемою, коли необхідно зробити бездротову роздачу на інші пристрої. Питання актуальне, коли класичного доступу до мережі відсутня, а працює тільки мобільний варіант.

Операція роздачі мегабайт з телефону на планшети або ноутбуки не складна, для виконання не потрібно користуватися спеціальною атрибутикою, іноді лише одним дротом. Щоб не стикатися з питанням, як роздати інтернет на Ксіомі, достатньо вивчити покрокову інструкцію та виконати необхідний алгоритм дій.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Опис продукції популярного бренду Ксіомі

Товари від компанії Сяомі (так іноді називають її на російській території), характеризується:

 • високою надійністю;
 • практичним виконанням;
 • привабливий зовнішній вигляд.

Солідний бренд не торгує китайськими підробками, які припиняють функціонувати за кілька місяців після придбання. Вироби, випущені на заводах корпорації, відрізняються якістю та добротністю виконання.

Середній за ціновим сегментом бренд доступний практично всім соціальних верств населення, на відміну дорогого Самсунга і Айфона. Практично всі смартфони від Xiaomi можуть використовуватися як бездротова точка для доступу до Всесвітнього павутиння.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Функціонал є корисним та зручним, особливо у поїздках, коли потрібно увійти до мережі через ноутбук чи поділитися ресурсами з близькими, знайомими. Існує три методи, що дозволяють давати мобільний інтернет: через вай-фай, блютуз та ЮСБ.

При використанні мобільного пристрою компанії в ролі точки доступу принципової різниці моделі немає. На всіх гаджетах події приблизно однакові.

На гаджетах встановлені різноманітні версії оболонки MIUI, що дає змогу виконати задумане. Єдиною відмінністю стане різне відображення списків у меню та назви пунктів.

Компанія продає безліч смартфонів, у функціях яких спочатку закладено можливість роздавати інтернет та підключатися до пристроїв інших виробників. До обладнання, що стабільно працює на вказаному функціоналі, відносять наступні телефонні моделі:

Xiaomi Mi Redmi
3 1, 1S
5, 5S, 5S Plus, 5C, 5X 2, 2A, 2 Prime
6, 6X 3, 3 Pro, 3S, 3X
8, 8 Pro, 8 EE, 8 SE, 8 Lite 4, 4A, 4 Prime, 4X
9 5, 5 Plus, 5A, Note 5A
Max, Max 2, Max 3 6, 6A, 6 Pro
Mix, Mix, Mix 2S, Mix 3
Note, Note Pro, Note 2, Note 2 Pro, Note 3

Вказаний список неповний, аналогічною функцією має Xiaomi Black Shark, Shark Helo та інші версії.

Дані моделі здатні ділитися трафіком, до них можна приєднувати планшети, комп'ютери, ноути та інші телефони. Щоб здійснити підключення через вай-фай на ПК, необхідно, щоб на ньому було встановлено Wi-Fi модуль, через який відбувається з'єднання двох апаратів.

Інтернет-з'єднання здійснюється на більшості пристроїв у будь-яких умовах. Щоб правило виконувалося підключення, потрібна наявність зв'язку на одному з девайсів.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Роздача інтернету через USB

Для під'єднання персонального комп'ютера або ноута до зв'язку через мобільний пристрій краще скористатися перевіреним методом за допомогою стандартного кабелю USB. Такий підхід дозволяє отримати більш стабільний вихід та заощадити на заряді акумулятора телефону.

Процес відбувається поетапно, без пропуску пунктів:

 1. Необхідно включити опцію «інтернет» на апараті – достатньо опустити шторку повідомлень та провести активізацію.
 2. За допомогою кабелю здійснюється з'єднання телефону та комп'ютера. Паралельно проводиться активізація функціоналу заряджання батареї USB.
 3. Після входу в меню установок телефону необхідно переміститися в розділ «додаткові функції» і знайти в ньому блок «USB-модем».
 4. Перемикач, що знаходиться поруч з ним, переводиться в положення «включено».
 5. Завершується алгоритм перевіркою працездатності.

Якщо раніше мобільний пристрій не підключався до ПК, спочатку необхідно запустити процес установки драйверів.

Через деякий час система розпізнає невідоме обладнання, а в папці мережевих підключень з'явиться нове з'єднання. При правильному виконанні комп'ютер почне виходити у Всесвітнє павутиння без затримок та збоїв, але з меншою швидкістю.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Роздача інтернету через Wi-Fi

Апаратура бренду здатна виконувати роль роутера (точки доступу – ТД), надавати стороннім бездротовим пристроям доступ до глобальної мережі.

Алгоритм виконання нескладний:

 1. Після входу в меню налаштувань необхідно переміститися в точку доступу вай-фай.
 2. Натиснувши на ярлику блоку «точка доступу» можна отримати інформацію про доступні моделі обладнання.
 3. Для захисту від сторонніх приєднань у ручному режимі виставляються параметри, доступні у вкладці “Налаштування ТД вай-фай”.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Для блокування стороннього втручання використовується така схема:

 • вкладка SSID – у графі вводиться найменування мережі, за промовчанням система пропонує використовувати назву моделі гаджета;
 • слідом відбувається перехід у підрозділ «захист» і вибирається режим WPA2 PSK;
 • задається пароль та виконується переміщення в «ідентифікацію пристрою»;
 • у цьому списку потрібно вибрати відповідну частоту — 2,4 або 5 ГГц (за замовчуванням автоматично підбирається перший варіант);
 • завершується дія натисканням на галочку, що знаходиться вгорі, з правого боку.

Щоб не зіткнутися з неприємною ситуацією у вигляді нечуваних рахунків за обслуговування або трафіком, що не вчасно закінчився, на нього встановлюється ліміт:

 • у блоці “точки доступу вай-фай” активізується функціонал “одноразовий ліміт трафіку”;
 • потрібно перейти в дані щодо лімітованих обмежень;
 • там вибрати розділ «особливий» та виставити пріоритетну кількість;
 • натиснути на ярлик «при перевищенні» і вибрати одну з дій: автоматичне вимкнення або попередження про витрачені мегабайти.

Активізація створеної ТД проводиться єдиним кліком на її ярлику. Системою допускається включення режиму автовідключення – він спрацьовує після від'єднання гаджетів, що знаходяться в єдиній зв'язці.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Роздача інтернету через Bluetooth

Ця методика застосовується набагато рідше за інших, але на смартфонах вона існує.

Bluetooth-модеми здебільшого вбудовані на старих, а не сучасних моделях. Передача даних на другий пристрій відбувається за допомогою сім-карти мобільного оператора.

В окремих постачальників послуг за цей спосіб передбачена додаткова оплата згідно з витраченими мегабайтами, іноді подібний вхід повністю заборонено. Всі нюанси краще дізнатися наперед.

Для підключення до системи спочатку активізується модем:

 1. З налаштувань відбувається перехід до «додаткових функцій», потім у блок «Bluetooth-модем». Опція активується.
 2. На будь-якому з вторинних пристроїв (телефоні, планшеті або комп'ютері) також включається даний функціонал і запуск доступного обладнання.
 3. Після виявлення основного джерела необхідно натиснути на відповідну кнопку і встановити зв'язок між девайсами.
 4. На двох екранах суміжних апаратів відобразиться спеціалізований код. Він має бути аналогічним в обох випадках. Залишиться провести порівняння кодування та дати згоду на підключення.
 5. У блоці «режим модему» необхідно вибрати підпункт модему. Попереднє включення блютузу не використовується – процедура відбувається в автоматичному режимі. На смартфоні його роблять видимим для іншої апаратури через “налаштування” з переходом у “бездротові мережі” та “Bluetooth”.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Перенаправлення інтернету на персональний комп'ютер з мобільного телефону за даною технологією здійснюється за алгоритмом:

 1. Після увімкнення функціоналу створюється пара — телефон з'явиться у списку доступних з'єднань, на пристроях з'явиться пароль.
 2. Далі в «панелі управління» потрібно перейти на «пристрої» і знайти апарат, що знаходиться у зв'язці.
 3. Правою кнопкою миші необхідно клацнути по ярлику телефону та вибрати графу «підключитися через точку доступу».
 4. Зв'язок встановлений.

На кишеньковий ПК можна додатково встановити програмне забезпечення, яке відповідатиме за прийом даних. У програми є платна версія BlueVPN+, але вона не така важлива. У списку видимого обладнання, яке покаже утиліта, знаходиться потрібне і апарат отримує вільний вхід у Всесвітню павутину.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Чому телефон Ксіомі може не роздавати інтернет

Будь-яке обладнання може мати проблеми з підключенням та подальшим розповсюдженням в обмежених умовах інтернету. На форумах зустрічаються постійні обговорення про пошуки вирішення проблем, що виникають, коли апаратура відмовляється роздавати зв'язок.

Питання з'являються з різних приводів, але до списку входять:

 • Неправильні налаштування – неприємні моменти з'являються відразу після чергового системного оновлення. Для вирішення проблеми достатньо провести повторне оновлення девайсу або відкатати програмне забезпечення до попередньої версії. До радикальніших способів лікування відносять скидання до заводських параметрів.
 • Блокування антивірусною програмою – окреме ПЗ всіляко перешкоджає установці двостороннього зв'язку. Якщо після відключення антивірусу все запрацювало, варто подумати про його заміну або перевстановлення (оновлення).
 • Немає трафік — питання пов'язане з недостатньою кількістю грошей на рахунку. Виправити ситуацію можна поповненням балансу.
 • Автоматичне вимкнення — за умовчанням активовано функціонал. Його виключення позбавить проблеми.
 • Проблеми мережного з'єднання — збої виникають з боку постачальника послуг. Користувачеві доведеться чекати, поки оператор мобільного зв'язку налагодить роботу свого обладнання.
 • Дисфункція точки APN – утворюється після оновлення мікропрограми. Іноді пов'язані з його некоректним завершенням. Відновлення інформації проводиться за схемою: через меню сім-карти потрібно увійти в мобільну, а потім мережу оператора, переміститься в точки доступу і натиснути на блок «створення нової». У настройках прописується постачальник послуг, ім'я користувача, пароль, варіант автентифікації, відомості про APN. Уся інформація надається провайдером.
 • Поломка обладнання – самостійний ремонт нічого не дасть, потрібна діагностика апарату та подальший ремонт.

У разі поломок, краще звертатися до спеціалізованого сервісного центру обслуговування, який постійно працює з апаратурою китайської компанії, а не до сумнівних майстрів. В іншому випадку на користувача чекає термінове придбання нового девайса.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Більшість питань із зазначеною проблемою виникає з вини користувача. При створенні точки доступу власник смартфона забуває активізувати передачу інформації на самому апараті, що призводить до збоїв. Виправлення помилки усуває порушення та дає можливість вільного відвідування сайтів.

Іноді вторинне обладнання не може знайти мережу. Для виправлення потрібно оновити список доступних опцій.

За відсутності підключення обов'язково перевіряється правильність введеного пароля. Існує ймовірність, що апаратура не здатна працювати з мережами, що функціонують із частотою 5 ГГц. Виправити положення може перемикатися в меню установок покажчика на 2,4 ГГц.

Як роздати інтернет на Ксіомі на ноутбук

Після виконання вказівок із даного підрозділу, питань про те, як можна роздати інтернет із телефону Ксіомі чи Редмі, більше не виникає. Створення зв'язок не вимагає спеціальних знань або тривалого налагодження при точному виконанні наданих алгоритмів дії. Користувачі не повинні забувати, що функціонал синхронізації викликає зменшення швидкості мережі.

nBook
Додати коментар