Як роздати інтернет із Самсунга на комп'ютер або планшет

Смартфони Samsung мають функцію роздачі Wi-Fi інших пристроїв. Існує кілька способів – з використанням кабелю або мобільної точки. Звичайно, швидкість передачі даних нижча, ніж при стандартному підключенні. Однак, цей варіант використовують, якщо неполадки в роботі маршрутизатора або інтернет ще не проведено. Для постійного застосування він не підходить: нестабільний сигнал та неможливість завантажувати об'ємні файли зводять усі переваги способу до нуля.

Як роздавати інтернет із самсунга через Wi-Fi

Як роздати інтернет із Самсунга на комп'ютер або планшет

Найзручніше роздати Інтернет у такий спосіб на стаціонарний комп'ютер, телевізор або інший мобільний. При цьому потрібно враховувати, що буде використано Інтернет мобільного оператора. Тому необхідно правильно розрахувати трафік та вибрати відповідний тариф. Інструкція як роздати інтернет із Самсунга:

 1. На смартфоні Samsung потрібно зайти до «Налаштування» та вибрати пункт «Підключення».
 2. У «Підключенні» серед запропонованих варіантів знадобиться «Мобільна точка та модем». Якщо з'явиться повідомлення з вимогою вимкнути Wi-Fi, потрібно погодитись.
 3. Для роздачі вай-фаю необхідно створити мобільну точку.
 4. Щоб змінити стандартні дані, слід клікнути за назвою точки і внести зміни.
 5. Після цього користувач може підключатися до бездротового з'єднання з іншими пристроями, використовуючи трафік оператора стільникового зв'язку.

Але перед роздачею інтернету з Samsung потрібно врахувати такі нюанси:

 • слід переконатися у стабільності сигналу мобільного з'єднання, інакше підключення може бути зі збоями;
 • якщо телефон не роздає вай-фай, доведеться ознайомитись з особливостями тарифу. Деякі оператори вводять обмеження використання цієї функції;
 • для прискорення підключення іншого смартфона до бездротового з'єднання потрібно використовувати QR-код. Для цього слід зайти в налаштування точки доступу на телефоні Samsung і натиснути на іконку коду;
 • при завантаженні оновлень, фільмів, музики мобільний трафік витрачається швидше.

Роздати Wi-Fi зі смартфона не так складно, але найекономічніше це робити для іншого телефону або планшета. Причина – в економії трафіку, тому що на ці пристрої не завантажують файли, які важать.

Для довідки! На Samsung є додаткова функція активації з'єднання за допомогою QR-коду, однак цей варіант підходить не для всіх пристроїв.

Потрібно врахувати, що відстань між смартфоном і пристроєм, що підключається, має значення. Якщо вони будуть занадто далеко один від одного, сигнал буде слабким і нестабільним. Також Wi-Fi роздача швидше витрачає заряд батареї. З плюсів — може бути підключено кілька пристроїв і не потрібно використовувати кабель.

Як роздати інтернет із Самсунга на комп'ютер або планшет

Як роздати інтернет з телефону Samsung через USB у режимі модему

У смартфонах цієї марки вбудована функція, що дозволяє використовувати телефон як USB-пристрої. Але зі стаціонарного комп'ютера в такий спосіб роздавати інтернет не вийде — для цього потрібно роутер.

Важливо! Цей варіант підходить тільки для власників Windows 7 і вище.

Використання смартфона в режимі USB уможливлює не тільки роздачу мобільного інтернету, але й доступ до вай-фай з'єднання. В цьому випадку телефон буде виступати як адаптер. Як роздати інтернет з телефону Samsung в режимі USB наступне:

 1. Смартфон підключається до комп'ютера через кабель.
 2. Далі потрібно відкрити панель повідомлень та вибрати пункт підключення через USB.
 3. Потім потрібно вибрати пункт юсб-кабель.
 4. Потім ОС виконає автоматичні параметри використання пристрою як модем.
 5. Повинне з'явитись нове підключення — Ethernet. Якщо воно буде не активоване, потрібно клацнути правою кнопкою миші за назвою та натиснути на пункт «Увімкнути».
 6. Якщо підключення залишається неактивним, необхідно перейти до налаштувань телефону.
 7. Потрібні параметри перебувають у «Підключенні» у «Мобільній точці доступу та модем». Її необхідно вимкнути та вибрати USB-кабель.

Після цих маніпуляцій з'єднання стане доступним. Перевага цього способу в тому, що відбувається одночасне заряджання телефону. Якщо порівнювати швидкість передачі даних з першим варіантом, вона буде вищою. Але й мінуси такої роздачі також є. Підключити через смартфон Samsung можливо лише один пристрій.

Як роздати інтернет із Самсунга на комп'ютер або планшет

Важливо! Якщо використаний не оригінальний провід, швидкість з'єднання може бути нижче. Також для нормальної роботи необхідно встановити драйвер. Зазвичай це відбувається автоматично. Але щоб завантажити їх вручну, потрібно зайти на сайт виробника смартфона і вказати назву моделі.

Якщо стандартна точка доступу не підходить, користувач може самостійно внести нові дані. Для цього потрібно вимкнути мобільну точку та перейти в додаткові налаштування. Користувачеві слід звернути увагу:

 • список дозволених пристроїв — встановити з'єднання зі смартфоном зможуть лише пристрої, чия МАС-адреса збережена в телефоні;
 • налаштування тайм-ауту — часовий проміжок, після якого, якщо до мобільного не підключився пристрій, Wi-Fi роздача зупиняється.

Однак у разі зміни параметрів стандартної точки слід бути обережними. Деякі з них доступні лише просунутим користувачам. Також варто зробити з'єднання захищеним, інакше до мережі можуть підключатися інші користувачі. Це призведе до уповільнення роботи та швидкого витрачання трафіку.

Як роздати інтернет із Самсунга на комп'ютер або планшет

Роздача через Bluetooth на телефонах Samsung

Ще один спосіб підключення, який менш популярний, ніж два попередні – через Bluetooth. Але такий варіант має суттєві недоліки:

 • низька швидкість бездротового з'єднання;
 • нестабільність сигналу.

У багатьох користувачів ця функція недоступна. Покроковий посібник з роздачі Wi-Fi через Bluetooth на смартфоні Samsung:

 1. Усі необхідні параметри знаходяться у пункті «Мобільна точка доступу».
 2. Далі там необхідно активувати функцію Bluetooth-модем.
 3. Потім необхідно підключити інший пристрій. Складнощі можуть виникнути у користувачів Windows 10, тому що звичайне сполучення може не спрацювати.
 4. На комп'ютері/ноутбуці клацніть правою кнопкою миші значок Bluetooth.
 5. У меню, що з'явиться, потрібно вибрати пункт «Приєднання до особистої мережі».
 6. У списку пристроїв необхідно вибрати смартфон і клацнути по ньому правою кнопкою миші та вибрати підключення через точку доступу або пряме з'єднання.
 7. На смартфоні з'явиться запит на дозвіл підключення.
 8. На комп'ютері в списку доступних пристроїв має з'явитися мережне з'єднання через Bluetooth.

Увага! Через те, що таке бездротове з'єднання має нестабільний сигнал, смартфон не можна тримати на великій відстані.

Багато користувачів відзначають, що мережа працює зі збоями та повільно завантажуються сторінки. Тому вони вибирають створення мобільної точки Wi-Fi або з використанням кабелю USB.

Як роздати інтернет із Самсунга на комп'ютер або планшет

Що робити, якщо смартфон Samsung Galaxy не роздає інтернет

Зазвичай налаштування бездротового з'єднання не викликає труднощів. Творці платформи Android зробили підключення зрозумілим навіть початківцям. Але іноді буває так, що всі налаштування зроблено правильно, але підключення не активне.

Якщо був використаний дріт, то причини можуть бути такими:

 • Не встановлені відповідні драйвери.
 • Використовується не оригінальний кабель, що призводить до нестабільності з'єднання.
 • Закінчився інтернет-трафік або немає коштів на балансі мобільного телефону.
 • Стався збій у роботі смартфона чи комп'ютера.

Якщо не вдається активувати роздачу Wi-Fi, то причиною може бути:

 • неправильно введено пароль або логін;
 • слабкий сигнал мережі;
 • відсутність коштів на балансі;
 • пристрій, що підключається, внесено в заблоковані МАС-адреси;
 • якщо з'єднання встановлено і на смартфоні Samsung відображається значок високошвидкісного, а пристрої працюють повільно – значить, до трафіку підключилися сусіди.

Вирішити проблеми з роздачею Wi-Fi можна одним із наступних способів:

 • Перезавантажити обидва пристрої, а потім знову спробувати встановити бездротове з'єднання.
 • Придбати оригінальний кабель або підключитись через Wi-Fi роздачу або Bluetooth.
 • Поповнити баланс або змінити тариф.
 • Перевірити правильність даних.
 • Якщо пристрій внесено до заблокованих МАС-адрес у точці доступу, необхідно відключити фільтрацію по МАС.
 • Якщо до роздачі підключилися сусіди, потрібно поставити пароль на з'єднання. Зробити це можна в налаштуваннях мобільної точки та модему.

Роздача Wi-Fi або через USB-кабель з телефонів Samsung Galaxy не викликає труднощів. Bluetooth може спричинити труднощі, тому його використовують рідко. Перелічені варіанти виручать у разі поломки роутера. Але такий спосіб підходить для домашнього використання, щоб ощадливо витрачати мобільний трафік.

nBook
Додати коментар