Як покращити сигнал Wi-Fi на смартфоні Android

Як покращити сигнал Wi-Fi на смартфоні Android

Wi-Fi настільки щільно увійшов у наше життя, що підключитися зі смартфона або іншого пристрою до цієї бездротової мережі можна практично скрізь: у кафе, на роботі, у розважальних центрах тощо.

Також Wi-Fi в даний час є майже в кожному будинку, але на жаль з'єднання може бути не завжди гарним через поганий сигнал. Тому ми розглянемо деякі прості методи, які покращують сигнал Wi-Fi.

Як знайти найкращий канал

Як покращити сигнал Wi-Fi на смартфоні Android

Один із найпростіших способів зробити це – через програму WiFi Analyzer. Цей інструмент перевіряє, які канали найкраще підходять, а яка мережа має найбільш стабільне з'єднання. Додаток надає і іншу додаткову інформацію, таку як IP-адресу, DNS та багато іншого.

Оновіть свій роутер та телефон

Рекомендується завжди використовувати останню версію прошивки не лише на Android, а й на маршрутизаторі. Зазвичай, нова прошивка роутера доступна на офіційному веб-сайті виробника разом з інструкціями з встановлення. Нове програмне забезпечення зазвичай краще оптимізоване, забезпечує кращий зв'язок та вирішує деякі проблеми безпеки.

Надмірний захист

Як покращити сигнал Wi-Fi на смартфоні Android

Захисний чохол для телефону – це гарна ідея для захисту пристрою, але іноді може знижувати рівень сигналу на телефоні. Найпростіший спосіб перевірити інтернет з'єднання – це провести кілька тестів, наприклад, за допомогою Speedtest в тому самому місці в одній і тій же мережі Wi-Fi із захисним чохлом і без нього.

Автоматичне обхід мереж із поганим сигналом

Це можливо лише для Android 6.0 або нова версія. Ви можете активувати цю функцію за допомогою параметрів > Wi-Fi > Додатково > Уникати слабких з'єднань. Ця функція автоматично запобігає підключенню Android до мереж, де слабкий рівень сигналу.

Правильне настроювання телефону

Як покращити сигнал Wi-Fi на смартфоні Android

Більшість сучасних маршрутизаторів підтримують 5 ГГц. Сигнал у цьому діапазоні набагато вільніший і, отже, кращий. Нові версії Android зазвичай керують цим з'єднанням автоматично. Але, якщо ви хочете вручну налаштувати частоту, тоді перейдіть в “Налаштування” > WiFi > “Додатково” > “Частотний спектр WiFi”.

Отже, за допомогою цих простих порад можна значно покращити сигнал Wi-Fi на смартфоні Android. Якщо ви знаєте ще якісь поради щодо покращення Wi-Fi на мобільному телефоні Android, будь ласка, напишіть про це в коментарях.

nBook
Додати коментар