Як підключитися до сервера віддалено

Користувачі цікавляться, як створювати віддалений доступ до сервера через інтернет на різних операційних системах. Фахівці дають докладні пояснення щодо кожної ОС, точне виконання інструкції допоможе виконати операцію з першого разу.

Як підключитися до сервера віддалено

Отримання доступу до сервера через інтернет

При створенні віртуального сервера на ресурсі VPS.house, формується готова до використання ОС Windows Server. Вона дозволяє підключатися за протоколом RDP із зовнішніх пристроїв.

Що це таке, загальна інформація

Під “Remote Desktop Protocol” мається на увазі спеціальний протокол віддаленого робочого столу. Підтримкою та розвитком функціоналу займається компанія Microsoft.

Віртуальний сервер допускає не більше двох з'єднань за допомогою RDP. При необхідності більшої кількості користувачів або пристроїв, що підключаються, застосовується термінальний варіант.

Важливо! Після успішного приєднання можна користуватися будь-якою програмою для дистанційного керування: TeamViewer, RAdmin та ін.

Як підключитися до сервера віддалено

Яка інформація потрібна для отримання доступу

Як підключитися до сервера і що для цього потрібно:

 • для отримання доступу – пароль, ім'я користувача та IP-адресу;
 • стандартний додаток на ноутбуці при використанні Віндовс, клієнт Remmina для Лінукса або програма для Андроїда.

Важливо! Інформація береться у постачальника послуг — при замовленні виділеного сервера Віндовс в Renter на електронну пошту прийде лист з доступом.

Як підключитися через RDP до сервера

Користувачі цікавляться, як можна підключитися до сервера через інтернет. Процедура покрокова і залежить від операційної системи, що використовується.

Як підключитися до сервера віддалено

З комп'ютера під керуванням Windows

Для приєднання виконується наступний алгоритм:

 1. З меню “пуск” потрібно переміститися в “програми”.
 2. Перейти в «стандартні» та «приєднання до віддаленого робочого столу».

Другий спосіб: після натискання комбінації кнопок Win+R у діалогове вікно вписується команда mstsc.

У графу, що виникла на дисплеї, прописується IP-адреса створеного VDS-сервера. Потім потрібно натиснути на клавішу «підключити» і в полі авторизації ввести згенерований системою пароль користувача. Він відображається в особистому кабінеті, як і IP-адреса.

Важливо! Окремі редакції ОС не допускають запровадження скопійованих даних. Для отримання доступу потрібно ручне введення пароля, з обов'язковим прописуванням великих і маленьких літер.

Функціонал дистанційного робочого стола зручний можливістю перенесення інформації з ПК на сервер та назад. Достатньо скопіювати та вставити матеріали в буфер обміну. При першому з'єднанні користувач може передавати на сервер мережеві принтери, сканери, USB-пристрою – внісши дані в блок “показати параметри”, розташовані в нижньому куті ліворуч. Для виконання операції достатньо переміститися до підрозділу «локальні ресурси» та вибрати необхідні параметри.

Іноді в момент налаштування система відображає інформацію про сертифікат безпеки без довіри. Проблема пов'язана із шифруванням даних через SSL-сертифікатор, який він автоматично генерує. Повідомлення не відноситься до сигналів про проблеми з безпекою, попереджає про шифрування з'єднання за допомогою стороннього сертифіката, не виданого авторизованим центром.

Важливо! У цьому випадку користувач повинен відзначити блок “більше не виводити запит про підключення до цього ПК”. Дія підтверджується кнопкою «так».

З комп'ютера під керуванням Linux

Користувачі Ubuntu можуть використовувати спеціальний пакет додатків, у складі якого знаходиться Remmina, RDP. Встановлення програм вимагає запровадження трьох команд по черзі через «термінал»:

 • “sudo apt-add-repository ppa:remmina-ppa-team/remmina-next” – вноситься для утиліти Remmina;
 • sudo apt-get update – використовується для оновлень;
 • “sudo apt-get install remmina remmina-plugin-rdp libfreerdp-plugins-standard” – допомагає інсталювати плагін для протоколу RDP.

Якщо користувач раніше встановлював або активізував версію вказаної програми, вона вимагає додаткового перезапуску. Процес виконується за допомогою перезавантаження системи або введенням команди sudo killall remmina в терміналі.

Як підключитися до сервера віддалено

Якщо раніше програма не запускалася, то на дисплеї з'явиться повідомлення про помилку та не знайдений процес. Проблема виправляється за алгоритмом:

 1. Після входу в меню необхідно знайти нещодавно встановлений пакет із програмою.
 2. Клікнути по ярлику «додавання нового з'єднання» та заповнити надане поле інформацією для авторизації та приєднання (стандартні відомості).
 3. Процес завершується підтвердженням дій. Сервер стане доступним і буде розташований у реєстрі підключення для швидкого входу. Щоб увійти в систему, досить по ньому клікнути двічі мишкою.

Важливо! Якщо на екрані з'явилося попередження про неперевірений сертифікат безпеки, достатньо натиснути кнопку «ок». Після виконання на екрані з'явиться робочий стіл сервера.

Через смартфон під Андроїд

Для виконання завдання користувач повинен:

 1. Завантажити з магазину програм Google Play і провести установку утиліти Microsoft Remote Desktop – офіційного клієнта.
 2. Включити програму та клацнути по ярлику нового підключення.
 3. У вікно, що виникло на екрані, ввести інформацію для авторизації та IP-адресу нового VDS-сервера.

Як підключитися до сервера віддалено

Якщо все вдалося зробити без помилок, то відбудеться успішне приєднання. Як і в інших системах, на дисплеї може виникнути попередження про неперевірений сертифікат безпеки. Проблема вирішується активізацією блоку «Ви можете налаштувати до цього комп'ютера» і наступним кліком по напису «Connect».

Для створення дистанційного робочого столу на сервері стандартна динамічна адреса не підходить, потрібна лише статична. Запитання вирішується через постачальника послуг.

nBook
Додати коментар