Як підключити Xbox 360 до інтернету через Wi-Fi або кабель

Багато геймерів використовують Xbox 360 просто як ігрову консоль, але насправді ця приставка має набагато більше можливостей. Для того щоб безперешкодно користуватися ними, необхідне підключення Інтернету. Вирішити це питання можна самостійно, не запрошуючи спеціаліста, з роботою впорається навіть недосвідчений користувач.

Як підключити Xbox 360 до інтернету через Wi-Fi або кабель

Для чого потрібне інтернет-з'єднання

Не всі користувачі знають, як підключити Xbox 360 до інтернету і для нього це потрібно. При доступі до мережі популярна ігрова приставка дозволяє:

 • прослуховувати музику;
 • переглядати фільми;
 • спілкуватися з друзями;
 • змагатися в іграх із геймерами з усього світу.

Підключитися до мережі можна різними способами, наприклад через вай-фай або за допомогою провідного з'єднання. У кожному конкретному випадку можливе виникнення технічних неполадок, що ускладнюють доступ до мережі. Щоб відновити підключення, потрібно змінити налаштування. Також потрібно знати, що модуль для вай-фай з'єднання є лише у кількох моделей консолей.

При з'єднанні з інтернетом геймер отримує доступ до хмарного сховища, в якому він може зберігати всі свої ігрові досягнення, а потім ділитися успіхами з друзями та партнерами з гри.

Для довідки! Організувавши доступ в інтернет, можна купувати різні ігрові новинки з додатковим контентом і робити ще багато цікавого.

Як підключити Xbox 360 до інтернету через Wi-Fi або кабель

Як підключити Xbox 360 до інтернету через дротове з'єднання

Якщо говорити про консоль Xbox 360, підключення до Інтернету можна організувати за допомогою дротового з'єднання. Таке підключення – одне з найнадійніших. Сигнал йде як безперервний поток, і його не можуть перервати жодні перешкоди. Для успішного з'єднання з інтернетом потрібні такі складові:

 • мережевий кабель;
 • роутер;
 • модем;
 • лінія кабелю, що має доступ до технології DSL.

Для того, щоб здійснити з'єднання, необхідно одну сторону кабелю з'єднати з ігровою консоллю, а іншу – з модемом. Після цього включається модем, відбувається налаштування сигналу, і запускається приставка. Якщо все зроблено правильно, на екрані з'являється інформація про доступ до утиліти. В іншому випадку, на екран виходить інформація про помилку з'єднання, і система пропонує провести діагностику мережі, щоб ідентифікувати цю помилку.

За відсутності з'єднання необхідно перевірити, чи підключені кабелі, далі необхідно відключити ігрову консоль та дроти. Ще треба оглянути роз'єми і переконатися, що на них немає пилу та сміття: дрібні частинки забруднень перешкоджають вільному доступу до мережі. Порошинки треба акуратно змахнути паперовою серветкою або здути.

При установці кабелю в роз'єм почутиметься гучне клацання. Якщо нічого не виходить, можна спробувати скористатися іншими портами модему. Можливо, один із портів є пошкодженим.

Як підключити Xbox 360 до інтернету через Wi-Fi або кабель

Підключення Xbox 360 та 360 S до інтернету через Wi-Fi

Користувачі часто запитують, як Xbox 360 підключити до інтернету через Wi-Fi.

Маршрутизатор дозволяє під'єднати ігрову консоль безпосередньо в радіусі сигналу. Для підтримки роботи з бездротовою мережею застосовується модифікація ігрової консолі 360. Для підключення потрібна висока швидкість вай-фай доступу в інтернет, тому не рекомендується користуватися мобільними модемами, незалежно від оператора зв'язку. Усі пристрої для телефону працюють повільно, із високою затримкою сигналу.

Для підключення необхідні потужні маршрутизатори TP-Link, ASUS, D-Link та інших відомих брендів:

 • пристрій, що забезпечує бездротове з'єднання;
 • бездротовий адаптер відповідно до моделі консолі.

Якщо все зроблено правильно, але з'єднання здійснити неможливо, зверніться до постачальника інтернет-послуг.

Якщо підключення не вдалося, налаштування необхідно обнулити до заводських. Після цього потрібно на п'ять хвилин витягнути з розетки консоль та роутер, а потім знову подати живлення.

Гарнітуру стороннього виробника необхідно прибрати, тому що через неї на шляху сигналу можуть виникати перешкоди. Також створювати такі перешкоди можуть будь-які, на перший погляд, нешкідливі предмети побутової техніки: навушники з бездротовим зв'язком, духовка, радіоняня.

Для довідки! Щоб зменшити перешкоди, треба поставити роутер максимально близько до ігрової приставки. Тоді зв'язок буде якісніший, оскільки відстань від одного пристрою до іншого має велике значення.

Можна спробувати змінити бездротовий канал, вибравши найменш перевантажений. Дозволяється також встановити автоматичні налаштування, щоб роутер сам вибирав вільний канал, та перевірити смугу пропускання. За промовчанням на ігрових приставках коштує параметр 20 МГц. При встановленні показника 40 МГц робота, швидше за все, буде некоректною.

Рекомендований тип бездротового режиму в налаштуваннях маршрутизатора при підключенні ігрової консолі – G Only.

Як підключити Xbox 360 до інтернету через Wi-Fi або кабель

Перед тим як підключати Хbox, необхідно перевірити якість сигналу вай-фай. Зазвичай рівень сигналу відображається у вигляді прямих або дугоподібних смужок на символі Wi-Fi. Якщо смужок кілька, сигнал добрий; якщо одна чи дві, можливі перебої із зв'язком.

Freeboot. Чи можна підключити до інтернету

Підключити фрибут можна, для цього необхідно виконати вихід із графічної оболонки Аврора або Фрістайл. Використовувати треба ту приставку, яку не прошили. Після цього треба натиснути кнопку Guide, потім на Y і вибрати «так». Наступний крок — натиснути та утримувати RB, потім натиснути А. Якщо все виконано правильно, на екрані з'явиться меню Xbox 360, після чого RB треба відпустити.

Для підключення інтернету freeboot необхідно відкрити меню «Система», вибрати там параметри мережі та активувати відповідний вид виходу в інтернет. За наявності пароля його потрібно ввести. Якщо система запропонує завантажити оновлення, потрібно натиснути «ні», інакше доступ в інтернет для приставки з прошивкою буде перекрито.

Увага! При оновленні прошитої ігрової консолі приставка взагалі перестане працювати, перетворившись на цеглу, тоді вже точно не вийде підключитися.

Інтернет через ПК

Щоб з'єднатися із мережею через ПК, знадобиться кабель кросовер для того, щоб об'єднати два комп'ютери в одну мережу. Такі кабелі вільно продаються у комп'ютерних магазинах. Необхідно знайти на панелі керування вкладку Мережеві з'єднання та налаштувати вихід у мережу.

За наявності операційної системи Віндовс 7 або Віста треба переключити роботу мережі з громадського режиму на домашній. Далі ліворуч з'явиться меню для внесення бажаних змін у налаштування адаптерів. Потім можна підключати консоль.

Налаштування PPPoЕ підключення

Для виконання налаштувань необхідно:

 1. Знайти вкладку Додаткові установки.
 2. Вибрати параметри PPPoE.
 3. Ввести свій логін відповідно до договору в полі Ім'я користувача.
 4. Ввести пароль за договором.
 5. Зберегти налаштування.

Далі потрібно виконати перезавантаження ігрової консолі та перевірити, чи вдалося підключитися до Xbox LIVE.

Налаштування VPN

Як підключити Xbox 360 до інтернету через Wi-Fi або кабель

Якщо Xbox до Інтернету не підключається, слід перевірити налаштування VPN, оскільки неправильні значення можуть перешкоджати вільному доступу до мережі.

Для доступу до VPN необхідно відкрити вкладку додаткових налаштувань та вибрати там кастомізацію PPPoE. Далі виконується введення імені користувача за договором у поле. У полі ім'я служби вводиться текст ppp.lan. Останній етап – перезавантаження. Далі слід повторно приєднати ігрову консоль.

Перевірка підключення до служби Xbox LIVE

Якщо Xbox 360 не підключається до Інтернету, перевірте наявність підключення до служби Xbox LIVE.

Якщо система показує помилку мережі, необхідно перевірити правильність підключення кабелю мережі . Він відключається від роз'єму в задній частині ігрової консолі та підключається знову; головне переконатися, що він вставлений правильно. Провести автоматичну перевірку та налаштувати все правильно можна за допомогою увімкнення DHCP протоколу.

Після цього на геймпаді натискається кнопка Guide, далі відкривається розділ з параметрами системи та вибираються параметри мережі. Активується потрібна провідна мережа, змінюються її налаштування та виконується перевірка правильності IP-адреси.

Якщо IP-адреса починається зі 169 або складається з чотирьох розділених точками нулів, значить, протокол DCHP не включений на шлюзі або маршрутизаторі. Для того, щоб маршрутизатор автоматично відправляв на консоль IP адресу, необхідна активація протоколу DCHP.

Для виконання ручних налаштувань необхідно вибрати головний сервер DNS, задати перший DNS з чотирьох розділених точками вісімок, а потім натиснути кнопку Готово. Після цього необхідно вибрати додатковий сервер DNS і ввести адресу DNS 8.8.4.4. Далі повторно натискається кнопка Готово, консоль перезавантажується, перевіряється наявність з'єднання ігрової приставки з Інтернетом.

Що робити, якщо Xbox 360 не підключається до інтернету

Існують дуже поширені проблеми.

Помилка DNS на Xbox 360

Помилка DNS при підключенні іксбоксу відбувається через неправильно задані параметри. Необхідно обнулити вже задані параметри та встановити нові за допомогою ручного налаштування. Для введення нових значень необхідно:

 1. Зайти до мережних параметрів.
 2. Знайти свою провідну мережу.
 3. Активувати кнопку налаштувань мережі.
 4. Вибрати вкладку з параметрами DNS і ввести бажані показники.
 5. Перевірити підключення ігрової консолі до Інтернету.
 6. Перевірити адаптер на наявність механічних пошкоджень.

Після цього доступ до інтернету має з'явитися.

Інші проблеми

До списку інших найпоширеніших проблем входять перебої зі зв'язком на лінії провайдера, механічні пошкодження роутера або ігрової приставки, нещільний вхід кабелю в комп'ютер або ноутбук. Кожен із цих випадків потребує індивідуального рішення. Головне — з'ясувати, чому не відбувається зв'язку з інтернетом х бокс лайв у конкретному випадку.

Увага! Проблеми під час підключення часто криються в маршрутизаторі. Тому якщо вихід в інтернет налагодити не вдається, можна спробувати перезавантажити роутер.

Якщо суворо дотримуватися вказівок, з'єднання можна легко і швидко. Однак, у деяких випадках, незважаючи на дотримання рекомендацій, підключення зривається та виникають збої зі зв'язком Хбокс. У разі неодноразового зриву спроб зв'язку з інтернетом рекомендується звернутися до провайдера послуг зв'язку; ймовірно, причина збоїв і помилок у роботі Ікс бокс – проблеми на лінії або тимчасовий поганий зв'язок, викликаний ремонтними (профілактичними) роботами.

nBook
Додати коментар