Як підключити телевізор Samsung до інтернету

Після покупки нового пристрою користувачі запитують, як підключити телевізор Samsung до інтернету. Процедура приєднання нескладна, за умови точного виконання інструкції займає мінімальний час.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

Підключення телевізора Samsung до Інтернету

Процес організовується кількома незалежними способами, вихідна інструкція залежить від комплектації телеприймача. Офіційний ресурс компанії звертає увагу користувачів на те, що доступ до інтернету без застосування додаткового обладнання можливий лише на пристроях, що мають функціонал «Смарт ТВ».

Які моделі мають таку функцію, що врахувати під час вибору

Для окремих телевізорів, виготовлених до 2016 року, для підключення до вай-фай необхідне встановлення зовнішнього адаптера. До списку моделей, випущених без функціоналу Wi-Fi, входять серії:

 • E: S5557, S5550, S5507, S5537, S5530, S5500, H5307, H5300, 557, 550;
 • F: 5300;
 • H: 4203В;
 • J;
 • UE58J5200 та ін.

Приєднання до спільної сітки відбувається за допомогою адаптера, пристрій візуально нагадує стандартну флеш-карту, вставляється в спеціальний роз'єм на приймачі. Виробник радить використовувати фірмовий пристрій «WIS12», щоб уникнути проблем з працездатністю апаратури. Без його застосування регулювання інтернету стає доступним лише через кабель.

Важливо! Пізніші версії телеприймачів мають функцію «Смарт-ТВ»: серія K, N, M, Q, LS, R, T.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

Способи з'єднання, які бувають

Для проведення процедури з'єднання з інтернетом можна користуватися лише 2 методами:

 • кабельним – через маршрутизатор (легший варіант) або безпосередньо (за умови, що не потрібне введення пароля та логіну);
 • без проводів – якщо в моделі присутній заздалегідь вбудований при виготовленні адаптер.

Пряме включення доступне тільки для версій із попередньо встановленим Смарт-ТВ, пробувати зробити процедуру на інших телеприймачах не має сенсу. Більшість таких пристроїв заздалегідь забезпечена модулем вай-фай або роз'ємом, що підходить під мережевий шнур RJ-45.

Важливо! Якщо при створенні зв'язку є проблеми, то на всі запитання можуть відповісти оператори гарячої лінії підтримки від компанії Samsung. Щоб отримати повну консультацію, достатньо знати модель свого телеприймача (інформація наведена на наклейці, розташованій на задній стінці ТБ або в касовому чеку).

Особливості бездротового підключення

Щоб не ставити питання, як налаштувати інтернет на телевізорі Samsung, необхідно вивчити ази використання та управління домашньою лінією. Процедура приєднання вимагає:

 1. Для проведення процесу підключення до точки доступу необхідно увійти до головного меню.
 2. У ньому знайти підрозділ «мережа» та переміститися в блок «стан лінії».
 3. На дисплеї з'явиться список, в якому вибирається ярлик “Регулювання IP”.
 4. Біля напису «IP» та «DNS» має бути рядок «автоматично».

Важливо! Користувач повинен перевірити, щоб у налаштуваннях маршрутизатора активували протокол DHCP (розшифровується як динамічна конфігурація мережевого вузла). Під'єднаний приймач до роутера автоматично має синхронізуватися з основною точкою доступу. Найчастіше він працює за замовчуванням.

Після налагодження лінії можна переходити до підключення до точки доступу. Фахівці рекомендують проводити попереднє налаштування базових параметрів. Майже всі серії телевізорів компанії Samsung мають однакове меню, невелика відмінність полягає в найменуванні окремих команд.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

З'єднання без проводів відбувається за стандартним алгоритмом:

 • Через пульт дистанційного керування відкривається головне меню.
 • У блоці, що виник на екрані, вибирається ярлик «мережа».
 • У списку доступних команд користувача знаходиться розділ «налаштування».
 • Налагодження здійснюється за допомогою вбудованого адаптера локального з'єднання.
 • Перед натисканням кнопки «пуск» необхідно перевірити працездатність роутера.
 • Після увімкнення пошуку через невеликий час на дисплеї з'являться доступні для пари точки.
 • Вибравши свій модем, потрібно натиснути на кнопку, потім ввести заздалегідь встановлений пароль або пропустити цей пункт.
 • Відбудеться синхронізація з адаптером та з'єднання встановиться.

Важливо! У телеприймачах є інтуїтивно зрозуміле меню, що спрощує процедуру створення спільної сітки. Проблем з процесом практично немає, для відкриття сайту в інтернеті достатньо скористатися встановленим браузером і почати навігацію.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

Як підключитися за допомогою кабелю

Дротові варіанти не відносяться до зручних через необхідність вставлення кабелю в порт і протягування його до місця встановлення телеприймача. У використанні кабельного типу зв'язки є свої позитивні сторони: відеоролики з інтернету ніколи не гальмують, сигнал чіткий і стабільний весь період використання.

Фахівці радять підключатися до інтернету через роутер через різні стандарти вай-фай у постачальників послуг, які не завжди сумісні з ТВ-приймачами. Тому спочатку кабель поєднується з маршрутизатором, а потім з телевізором.

Якщо телеприймач виготовлявся після 2012 року, налагодження IP проводиться вручну. Процедура не відрізняється складністю при правильному виконанні покрокової інструкції.

Як правильно підключити телевізор Samsung до інтернету через кабель:

 1. Увімкнути телевізор через пульт дистанційного керування.
 2. Відкрити головне меню і переміститися в блок “лінія”, там же перейти на підрозділ “налагодження сітки”.
 3. Вибрати у запропонованих варіантах «тип лінії» та перейти до розділу «кабель».
 4. Завершується процедура кнопкою «ок».

Важливо! Більш сучасні моделі автоматично підлаштовуються під варіант зв'язку. Для них не потрібно робити всі вищезгадані кроки. Після того як ТВ з'єднатися з роутером, користувач може переміщатися сайтами, переглядати відеоролики, прослуховувати музичні твори та ін.

Купівля спеціального зовнішнього устрою для отримання вай-фай зв'язку залишається за власником приймача. При регулюванні прямого з'єднання спеціалізований пристрій не потрібний, він використовується за необхідності створення з телевізора додаткової точки роздачі Інтернету.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

Як зайти в інтернет за відсутності Wi-Fi модуля або роз'єму LAN

На форумах часто зустрічаються питання користувачів про те, як потрібно користуватися інтернетом на телевізорі Samsung, якщо пристрій не оснащений вбудованим бездротовим адаптером або не має інтерфейсу Ethernet. Головна помилка власників подібних апаратів полягає в тому, що вони вірять у можливість застосування Wi-Fi обладнання та роботи у Глобальній павутині на будь-якій моделі телеприймача.

Насправді це неможливо: підключити можна лише певні моделі, спочатку оснащені LAN-портом. Для прокачування звичайного телебачення потрібно використовувати невеликі хитрощі.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

До оптимальних варіантів відноситься використання кабелю HDMI. Він передає звуковий та відеоматеріал у високій якості. З його допомогою з'єднуються телеприймач та персональний комп'ютер, що дозволяє вивести зображення на екран першого апарата. Ноутбук підключається до віддаленого мовлення, відтворює інформацію та надсилає її на великий екран.

За тим же принципом створюється зв'язка з мобільним телефоном, але для її формування доведеться придбати спеціальний перехідник для імітації HDMI-інтерфейсу. З'єднання через стандартний USB неможливе через те, що другий пристрій автоматично виступить у ролі зовнішнього накопичувача.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

Важливо! До перевірених способів з'єднання ТВ з інтернетом є покупка спеціальної Smart-приставки. Дані пристрої функціонують під операційною системою Android, єдиний виняток – Apple TV, що працює під iOS. З'єднання проходить через HDMI, в інтернет користувач входить за допомогою вбудованого браузера. За бажання він може закачувати з магазину програм необхідні утиліти.

Що робити, якщо телевізор не підключається до Інтернету

У деяких ситуаціях налагодження зв'язку не виходить, телеприймач відмовляється виходити до Глобального павутиння. Проблеми можуть полягати в неправильному налагодженні Смарт-ТВ або у зв'язку з некоректною роботою модему.

Список поширених неполадок при підключенні пов'язаний:

 • з автоматичним з'єднанням приймача з чужою бездротовою лінією, що має обмеження доступу в інтернет, проблема виправляється входом в основне меню і переведенням пристрою в домашню сітку;
 • неправильно прописаним паролем безпеки при підключенні до точки доступу;
 • відключенням у регулюванні модему динамічної конфігурації мережевого вузла;
 • вимкненим автоматичним присвоєнням IP та DNS для телевізійного обладнання;
 • некоректною функціональністю DHCP — питання вирішується через головне меню, користувач повинен відключити автоматичне присвоєння IP-адреси і DNS і ввести інформацію в ручному режимі;
 • застарілою операційною системою – на офіційному сайті Самсунга знаходяться свіжі версії програмного забезпечення, їх необхідно завантажити та встановити.

Як підключити телевізор Samsung до інтернету

Вирішення труднощів нескладно при поетапному пошуку причин появи проблем зі зв'язком. Якщо вищезазначені джерела та рішення не призвели до очікуваних результатів, потрібно звернутися за допомогою до співробітників сервісного центру. Фахівці швидко вирішать питання з відсутністю інтернету, допоможуть здійснити його коректне підключення.

При створенні зв'язку з інтернетом старого обладнання проблеми виникають частіше. Сучасна апаратура вимагає мінімального втручання у процеси регулювання користувача, більшість кроків проводиться в автоматичному режимі. Не варто думати, що можна приєднати стародавній апарат до інтернету через вай-фай. Для виходу в глобальне павутиння доведеться використовувати шнури та дроти, в окремих випадках додаткові перехідники.

nBook
Додати коментар