Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Сучасні пристрої постійно покращуються та модернізуються. Зміни зачепили не лише мобільні телефони, ноутбуки, але й ТБ. При покупці нового пристрою користувачі часто цікавляться, як підключити телевізор Philips до інтернету самостійно, без виклику спеціаліста технічної служби. Точне виконання інструкцій дозволить вирішити проблему за день.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Функціонал на Smart TV Philips

Телевізори цієї фірми лідирують у списку продажів. Їхнє забезпечення дозволяє дивитися сотні каналів як через спеціалізовану приставку, так і сам пристрій. Основний функціонал техніки представлений:

 • встановленням та завантаженням програм через інтернет-з'єднання — процедура проводиться за допомогою системної програми, що регулярно оновлюється;
 • роботою з функціями та завантаженням віддалено – з використанням персонального комп'ютера, мобільного телефону, планшета;
 • записом та подальшим програванням передач, фільмів – технологія дозволяє поставити ефір на паузу, а не шукати записану інформацію в інтернеті;
 • синхронізацією файлів для всіх гаджетів, що знаходяться в єдиній мережі – процедура проходить через вай-фай.

Функціонал допомагає поєднувати сторонні пристрої з телеприймачем, він знаходиться у сучасних моделях Філіпс. Після створення мережі та встановлення зв'язку, телевізор проводить необхідні зміни самостійно.

Важливо! Улюблені мелодії, відеоролики можна програвати з планшетів та смартфонів, достатньо підключитись до зазначеної функції.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

SimplyShare

Програма призначена для об'єднання в єдину мережу телевізора та ПК. Зв'язок встановлюється через вай-фай з'єднання, тільки телевізори останнього покоління здатні відтворювати аналогічні мультимедійні файли, як і персональний комп'ютер.

Процес проходить на базі технології SongBird, призначеної для автоматичного визначення та встановлення кодеків. Останні використовуються пристроями для читання файлів. Одна дія дозволить зробити із смарт-телевізора:

 • програвач слайдів, презентацій;
 • музичний центр та ін.

Утиліта SimplyShare використовується для відтворення музичних треків з iPhone або iPod, допомагає їх приєднувати до системи.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Control

Додаткові оновлення функціоналу дозволяють користувачеві керувати телевізором через смартфон, ноутбук, планшет чи ПК. Для роботи необхідно встановити інше програмне забезпечення My Remote.

Програма дозволяє змінити пульт керування телевізором на пристрій. З його допомогою користувач змінює вміст, що швидко обмінюється файлами. Утиліта з віддаленим доступом працює на Android, IOS, Mac OS.

Net TV

Призначається для швидкого переходу до Інтернету. Функціонал забезпечує доступ до сервісів, що часто використовуються: Vimeo, YouTube та ін.

Важливо! Програмне забезпечення автоматично настроюється після приєднання пристрою. Перегляд контенту вважається доступним та проходить легально.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Запис на USB

Найпростіша, але необхідна функція. Вона допомагає тимчасово зупиняти та переносити інформацію на зовнішній носій, включаючи телепередачі та фільми. Користувач може переглядати записаний на USB-пристрій у зручний для нього час.

Процедура підключення

Процес здійснюється через дата-кабель або бездротове з'єднання, вибір залежить від типу маршрутизатора та його можливостей. При правильному виконанні інструкцій проблем з доступом не виникає, а їхня поява говорить про порушення в покроковому алгоритмі з'єднання. Перед повторною спробою краще перечитати інформацію з огляду.

Підключення через кабель

Процедура не відрізняється підвищеною складністю. Як можна підключити телевізор Філіпс до Інтернету:

 1. Кабель вставляється у спеціальне гніздо у телеприймачі. Гніздо позначається маркуванням LAN або Network.
 2. Друга частина дроту приєднується до роутера. На пульті натискається кнопка «будиночок».
 3. Здійснюється перехід до підрозділу установки, потім — у блок «бездротові та провідні мережі».
 4. Вибирається останній варіант, відбувається з'єднання.
 5. На запит системи про провідний тип з'єднання дія підтверджується. Установка завершується.

Важливо! При правильному виконанні правил приймач підключений і може використовуватися. На дисплеї виведеться угода, прийняття якої дозволить використати весь функціонал телевізора.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Підключення через роутер за допомогою вай-фай адаптера

Процедура не потребує багато часу. Як увімкнути вай-фай на телевізорі Філіпс:

 1. Спочатку перевіряється працездатність маршрутизатора. Для швидкого під'єднання, без введення відомостей про логіну та паролі, достатньо переміститися в підрозділ налагодження мережевих підключень. Після вибору Wi-Fi direct користувач повинен знайти доступну мережу.
 2. Якщо процедура передбачає використання домашньої сітки, вона проходить через клавішу WPS. Для роботи також не потрібно вводити паролі та логіни.
 3. У вікні, що виникло на дисплеї, потрібно вибрати напис «легке підключення».

Важливо! Якщо у маршрутизаторі немає WPS, дії проходять через пульт дистанційного керування. У цьому випадку вводять дані ідентифікації, потім проходять процедуру приєднання до сітки мовлення.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Помилка підключення до Інтернету

Якщо телевізор Philips не підключається до Wi-Fi, проблема може бути пов'язана:

 • зі слабким сигналом від роутера;
 • відсутністю інтернету – з вини провайдера;
 • збитою конфігурацією.

Найчастіше проблема вай-фай пов'язані з порушенням вищевказаних алгоритмів приєднання. Перевірка кожного етапу дозволить виявити помилку і провести налагодження.

Увімкнення інтернету на телевізорах «Філіпс»

Пріоритетним завданням є встановлення активного зв'язку з Інтернетом. Після завершення процесу інформація та програмне забезпечення оновляться автоматично. Приєднати апаратуру до загального мовлення можна за допомогою найпростіших кроків

 • включається телевізор;
 • вибирається мова – російська, українська та ін;
 • проводиться встановлення часового поясу та країни перебування користувача.

Важливо! У різних моделей телеприймачів існують додаткові налаштування. Тільки після встановлення всіх потрібних параметрів можна переходити до приєднання телевізора до спільної мережі.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Процедура налаштування

Налагодження пристроїв не відноситься до складних процесів і відбувається практично в автоматизованому режимі. Проблеми не виникають навіть у новачків, які вперше зіткнулися з новітніми моделями телеприймачів. Користувачеві після проведення всіх вищезгаданих кроків доведеться налаштувати канали, але перед цим необхідно зробити оновлення прошивки. Остання версія ПЗ позбавить помилок.

Пристрій повинен бути підключений до інтернету, інакше нічого не вийде. Якщо немає бездротової сітки, можна скористатися модемом (TP-Link або іншим) зі стабільно високою швидкістю. Процес відбувається за допомогою пульта дистанційного керування та меню на телевізорі:

 • Після відкриття роблять перехід до розділу «Установки».
 • Вибирається пункт «оновлення ПЗ» та «Пошук оновлень».
 • Джерелом інформації буде блок “інтернет”.
 • Для завантаження свіжої програми потрібно натиснути на підрозділ «оновити» та дочекатися завантаження.
 • Система запропонує провести зміни, дії підтверджуються кнопкою «ок».
 • Проводиться перезавантаження – для остаточної оптимізації.

Процес проходить автоматично, єдина вимога – не можна відключати телеприймач. Якщо на телевізорі встановлено таймер відключення, його обов'язково потрібно деактивувати.

Для довідки! На приймачі можна запрограмувати регулярну перевірку оновлень та їх подальшу установку.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Налаштування каналів

Виробник максимально спростив процедури налагодження. Оновлення та встановлення останніх версій програмного забезпечення унеможливить виникнення програмних збоїв при використанні телеприймача.

Пошук телеканалів відбувається за стандартною схемою:

 1. На пульті дистанційного керування вибирається клавіша «дім».
 2. Після переходу в блок конфігурація активізується команда пошук каналів.
 3. Вибирається «переустановка» та держава, в якій проживає користувач. Якщо у списку немає потрібної країни, можна вибрати будь-яку іншу.
 4. Система потребує вибору типу приєднання — «кабельного» або «супутникового». Після позначення потрібного на дисплеї з'явиться команда “Запуск пошуку телеканалів” та “Установка”.
 5. Краще вибрати автоматичний пошук, тому що вручну шукати інформацію довго та незручно. Потім активується блок «швидке сканування».

Налаштування цифрового телебачення від звичайної антени вимагає переміщення повзунка в точку включення – він розташований біля цифрових телеканалів. При підключенні через адаптер потрібно скористатися функціоналом Net TV, що дозволяє відтворювати контент за допомогою онлайн. Вся процедура забирає не більше 10-15 хвилин.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Реєстрація користувача в клубі Филипс

Для повноцінного використання телеприймача вказаної фірми необхідно зареєструватися в однойменному клубі. Після підключення до Інтернету на дисплеї з'явиться напис із пропозицією про створення нового облікового запису.

Для створення нового облікового запису доведеться пройти кілька кроків:

 1. На екрані з'явиться спеціальне меню, в якому потрібно вибрати підрозділ “створити зараз”.
 2. Система виведе анкету для заповнення особистих даних, після внесення відомостей дія підтверджується кнопкою створення облікового запису.
 3. Потім користувачеві потрібно переміститися в “увійти в My Philips”, ввести ім'я та код доступу.
 4. Вибір блоку «зареєструвати продукцію» завершується пошуком моделі телеприймача.
 5. Після вказівки дня, місяця та року покупки телевізора потрібно натиснути на клавішу реєстрації.

Після завершення процесу послуги почнуть коректно працювати, без систематичного виникнення збоїв. Для попередження проблем із роботою телеприймача реєстрація в клубі користувачів є обов'язковою.

Важливо! Чому не варто ігнорувати рекомендації щодо вступу в клуб: простіше спілкуватися з представниками служби технічної підтримки.

Сучасне обладнання дозволяє фахівцям переглядати проблеми, що виникли з працездатністю пристрою через віддалений доступ. Для окремої апаратури достатньо піднести до неї телефон, щоб співробітник визначив джерело збою, що виник.

Як підключити телевізор Philips до Інтернету

Онлайн-додатки

Система дозволяє вибирати різноманітні утиліти: після завантаження та встановлення браузерів, соціальних мереж він може вільно їх використовувати. Телеприймач легко адаптується під переваги свого власника.

Для приймача доступні будь-які програми, які дають змогу отримати доступ до перегляду фільмів, телесеріалів або музичних роликів. Дозволяється інсталяція програм, що допомагають забезпечити зв'язок з іншими користувачами через Skype, Viber, WhatsApp. За бажання можна працювати з віджетами новин, прогнозом погоди, курсами валют, новинами районів та ін.

На великому екрані сторінки соціальних мереж переглядати зручніше — для цього достатньо завантажити додатки для Однокласників, ВКонтакті, Фейсбуку та ін.

 1. В основному меню вибирається параметр “магазин додатків”.
 2. У пошуковому рядку прописується назва програмного забезпечення, яке потрібно знайти.
 3. Проводиться встановлення утиліти на телеприймач. Користуватися програмним забезпеченням можна в будь-який зручний час.

Для останніх моделей телевізорів розроблено безліч цікавих та корисних програм. До популярних відносять:

 • “Stream Interactive” – застосовується для онлайн-перегляду телевізійних передач, фільмів, іншого контенту;
 • Yandex – дозволяє користуватися всіма відомими однойменними сервісами, підключати їх до системи.

Якщо правильно підключити та налагодити телеприймач Філіпс, можна забути про перегляд відеоматеріалів, сторінок соціальних мереж та інших відомостей через персональний комп'ютер. Зручність полягає в можливості не захаращувати будинок великою кількістю пристроїв, довіривши їхню функцію звичайному телевізору.

nBook
Додати коментар