Як підключити телевізор без Wifi до інтернету через Wifi

Телевізори свого часу стали справжнім відкриттям для людей. Вони дозволяли дивитися фільми та передачі, не відвідуючи при цьому кінотеатри. Проте значно пізніше, коли в життя людини міцно увійшов інтернет, їхня популярність значно зменшилася. Адже все необхідне можна було подивитися на екрані ноутбука, планшета або смартфона. Але технології не стоять на місці, і виробники, наприклад Dexp або LG, створили телевізори з функцією виходу в інтернет. Тоді вони й почали переживати свою чергову хвилю популярності.

Як підключити телевізор без Wifi до інтернету через Wifi

Телевізор, підключений до мережі, надає користувачеві практично необмежені можливості для відпочинку та розваг. Адже саме на великому екрані найкомфортніше дивитися улюблені фільми та музичні кліпи.

Крім транслювання відеороликів, інтернет на ньому надає інші варіанти:

 • можливість використання онлайн кінотеатрів для перегляду фільмів, серіалів або телевізійних шоу;
 • робота в інтернеті. Сучасні моделі оснащені браузером для пошуку в інтернеті необхідної інформації та роботи. Для максимальної зручності його використання можна завантажити спеціальну програму управління;
 • трансляція на великий екран роликів, які увімкнені на смартфоні. Особливо часто така функція використовується під час перегляду YouTube;
 • можливість перегляду каналів цифрового телебачення. Сучасні провайдери пропонують величезний асортимент пакетів, які включають найцікавіші і популярні телевізійні канали. Наприклад, телебачення від Ростелеком пропонує користувачам сотні каналів у цифровій якості.

Проте весь спектр можливостей відкривається лише перед власниками найсучасніших пристроїв, тоді як телевізори попередніх поколінь просто не здатні прийняти вай-фай. Саме тому часто виникає питання, як підключити телевізор без Wi-Fi до інтернету через Wi-Fi.

Як підключити телевізор без Wifi до інтернету через Wifi

Які телевізори можна підключити до Інтернету

Сучасні пристрої з підтримкою цифрового телебачення (SmartTV), переважно оснащені вбудованим бездротовим модулем, який дозволяє підключитися до Wi-Fi також легко, як і на будь-якому мобільному гаджеті з сім-картою, наприклад, Білайна.

Щоб зрозуміти, як підключити телевізор Samsung до вай-фай роутера без дроту, якщо він має таку підтримку, достатньо лише зайти в налаштування мережі, вибрати потрібне підключення та ввести ключ безпеки. Усі необхідні для цієї дії описані в інструкції.

Зверніть увагу! Існують також моделі цифрових телевізорів, у яких модуль не вбудований. У такому разі підключення до Інтернету здійснюється за допомогою кабелю.

Але не всі пристрої спочатку підтримують можливість підключення до мережі Інтернет . Цим можуть похвалитися лише сучасні моделі. Втім, якщо заздалегідь вивчити це питання, навіть старий аналоговий телевізор без підтримки SmartTV зможе легко стати таким. Щоб зрозуміти, як підключити телевізор Samsung до вай-фай роутера без дроту, варто розглянути кілька найпростіших і робочих способів.

Що потрібно для підключення

Для того щоб підключати інтернет через ТВ-пристрій, насамперед потрібен сам телевізор. Крім цього, в залежності від способу підключення, може знадобитися таке:

 • посібник із використання;
 • маршрутизатор;
 • модуль для Wi-Fi;
 • роутер;
 • мережевий кабель.

Важливо! Перш ніж купувати описані пристрої, потрібно визначити, який телевізор буде підключатися до інтернету. Наприклад, якщо вбудованого модуля для вай-фай немає, знадобиться мережевий кабель.

Як підключити телевізор без Wifi до інтернету через Wifi

Прямий спосіб підключення (через кабель) менш зручний, ніж з використанням модуля. Це пов'язано з тим, що кабель від роутера до телевізора необхідно провести таким чином, щоб він не заважав. Про те, як телевізор без Wi-Fi підключити до інтернету, а також всі доступні для цього способу будуть розглянуті нижче.

Як підключити до інтернету через роутер по Wi-Fi старий телевізор без вбудованого вай-фай адаптера

Не всі телевізори мають вбудований вай-фай адаптер. Але це не означає, що приєднати їх до стаціонарного роутера не можна. Щоб зрозуміти, як зробити вай-фай на телевізорі, якщо його немає, необхідно уважно вивчити кілька робочих способів.

Wi-Fi адаптер

Якщо телевізор не має вбудований adapter для передачі сигналу, а використання дротів з яких-небудь причин не підходить (провідне з'єднання не дуже зручне, тому що виникає потреба прокладати провід), можна скористатися зовнішніми адаптерами для Wi-Fi. Вони коштують не дуже дорого і продаються в спеціалізованих магазинах. Багато відомих виробників випускають такі пристрої.

Важлива вимога при підключенні – можливість домашнього роутера роздавати бездротове підключення до Інтернету. Втім, більшість сучасних роутерів мають таку функцію.

Важливо! Говорячи про те, чи можна підключити Wi-Fi адаптер до телевізора без Smart TV, фахівці однозначно дають негативну відповідь. Це з тим, що підключатися до мережі у таких моделях взагалі потрібно. У них немає програм, які дозволяють переглядати відео або заходити на сайти.

Адаптер MiraScreen

Адаптер MiraScreen часто зустрічається на полицях магазинів. Він дозволяє збільшити функціональні можливості не лише телевізора, але також моніторів чи проекторів. Проте найчастіше він використовується саме для ТБ. Адаптери такого типу дозволяють транслювати зображення на великий екран із мобільних пристроїв, а також медіаконтент. Ці прилади підтримують кілька технологій передачі відео, зображень та звуку. Сучасні пристрої зазвичай мають вбудовану підтримку.

Адаптер MiraScreen може вирішувати кілька завдань:

 • Додавати підтримку потрібних функцій у телевізори, у яких немає Smart TV, монітори чи проектори. Важлива вимога – наявність входу HDMI.
 • Виводити зображення із пристроїв на платформі iOS.

Як підключити телевізор без Wifi до інтернету через Wifi

Приставка Android

Єдиним і найпростішим способом підключити старий телевізор без вбудованого модуля Wi-Fi до інтернету є встановлення приставки на платформі Android. Програмна основа таких приставок нічим не відрізняється від тієї, що встановлена на смартфонах або планшетах. Тому вона ідеально підходить для пристроїв без підтримки Смарт та вай-фай. Операційна система Андроїд надає можливість встановлення будь-яких програм.

Особлива перевага Андроїд-приставки – можливість підключення 3 зручними способами:

 • кабель HDMI;
 • AV-кабель;
 • адаптер-адаптер HDMI.

Від вибору способу підключення також залежить якість зображення. При використанні кабелю HDMI якість картинки буде кращою, ніж з тюльпанами. Вони підходять для старих моделей.

Налаштування приставки дуже просте. Її необхідно підключити і до телевізора, і до роутера. Зробити це можна як за допомогою кабелю, так і через вай-фай підключення. У першому випадку досить просто вставити кабель у потрібне гніздо роутера. У другому випадку необхідно ввести встановлений ключ безпеки. Далі можна приступати до налаштувань (встановлювати програми, змінювати мову та ін.).

Важливо! Приставок, що працюють на платформі Android, на сучасному ринку представлено дуже багато. Для того, щоб вибрати найкращий варіант, варто уважно вивчити огляди популярних моделей. Деякі провайдери також надають приставки з такими можливостями разом зі своїми послугами.

Кабель MHL для телефону або планшета

До телевізора можна підключити смартфон або планшет. Це може знадобитися для того, щоб транслювати на великому екрані фотографії або відео, а пристрій для виводу не підтримує вай-фай або його немає з якихось причин. Підключення через кабель також підходить у тих випадках, коли сигнал інтернету дуже слабкий і не дозволяє виводити на екран картинку у високій якості.

Щоб підключитися до телевізора планшета або телефону через кабель, потрібно використовувати сумісні гаджети. Для загального налаштування необхідні:

 • телефон або інший пристрій із підтримкою MHL;
 • кабель HDMI та живлення;
 • адаптер MHL;
 • телевізор, що має роз'єм HDMI.

Важливо! Процес підключення дуже простий. А завдяки зарядному порту мобільний пристрій під час перегляду не буде розряджатися.

Підключення ТБ до ПК або ноутбука

Підключити телевізор до персонального комп'ютера або ноутбука також дуже просто. Такий спосіб дозволяє транслювати на екрані телевізора все, що відбувається на моніторі комп'ютера. Можна не тільки дивитися фільми та серіали, але й використовувати великий екран комп'ютера як робочий стіл.

Для того, щоб здійснити підключення таким способом, також знадобиться HDMI кабель і відповідний роз'єм для нього у телевізорі. Додаткові настройки на ньому не потрібні, тільки на комп'ютері. Достатньо лише підключити один до одного два пристрої, вибрати в налаштуваннях потрібний вхід і насолоджуватися переглядом.

Як підключити телевізор без Wifi до інтернету через Wifi

Усунення несправностей

Існують випадки, коли всі необхідні налаштування було виконано правильно, але доступ до інтернету так і не з'явився. Варіант усунення такої неполадки залежить від того, який спосіб підключення був використаний.

Найчастіше, коли на екрані написано «підключено без інтернету», телевізор підключений до неправильної IP-адреси або перебої в роботі роутера. Щоб виправити таку проблему, необхідно перезавантажити роутер або запросити автоматичне отримання адрес на телевізорі.

Підключення телевізора до інтернету, навіть якщо він не відноситься до моделей нового покоління з вбудованим модулем Wi-Fi, можна виконати швидко і легко. Головне заздалегідь визначити, який саме спосіб найкраще підійде для цього. Втім, на сьогоднішній день варіанта краще, ніж використання приставки Android, немає.

nBook
Додати коментар