Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Власники смартфонів часто стикаються із необхідністю використання інтернету на своїх пристроях. Варто зазначити, що деякі виникають проблеми під час підключення до мережі. Щоб уникнути їх, треба наперед розібратися, як підключити інтернет на телефон через телефон і що для цього треба зробити.

Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Який інтернет підключити на мобільний телефон

Є кілька корисних рекомендацій, які допоможуть правильно налаштовувати та підключати Internet вручну. Перш ніж приєднувати телефон до глобальної мережі, необхідно ознайомитися з ними.

Порівняння тарифів операторів

Перед тим як підключитися до мережі, слід розібратися з різновидами операторів та вартістю їх послуг. Більшість користувачів шукають найдешевші тарифи, щоб заощадити. У такому разі можна скористатись послугами Теле 2 або Йота. Вони надають доступ до високошвидкісного з'єднання. Середня вартість тарифних планів із 3 Гб трафіку на місяць становить близько 250 рублів.

Є й інші оператори, які дозволяють підключатися до мережі навіть через телефон. Наприклад, можна скористатись послугами Мотив Телекому, Мегафону або МТС. У них тарифи трохи вищі, ніж у Йота та Теле 2. За 5 Гб на місяць доведеться платити по 400-450 рублів.

Важливо! Вибираючи оператора, щоб користуватися інтернетом, треба пам'ятати, що в різних регіонах ціни відрізняються. Тому треба відвідати їх офіційні сайти та перевірити вартість послуг, що надаються.

Порівняння зони покриття та якості зв'язку

Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Щоб підключення до мережі було надійним та не супроводжувалося розривами, необхідно звертати увагу на якість зв'язку мобільного оператора. Якщо покриття буде хорошим, це означає, що вдасться забезпечити стабільне з'єднання і високу швидкість завантаження.

Рекомендується користуватися послугами найпопулярніших операторів, оскільки вони покривають майже всі регіони країни. Найвідомішими вважаються Мегафон, Білайн та МТС. Тіло 2 і Йота менш популярні, у них покриття трохи гірше. Тому мешканцям віддалених регіонів краще не користуватися їхніми послугами, щоб не стикатися з урвищами зв'язку.

Щоб дізнатися про точну зону покриття, доведеться зайти на офіційний сайт обраного оператора. На ньому має бути карта, на якій відмічені регіони з добрим рівнем сигналу.

Як підключити мобільний 3G/4G

Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Багато людей, які недавно отримали смартфон, цікавить, як правильно підключити мобільний інтернет. Для початку необхідно придбати нову сім-карту. Для цього доведеться завітати до найближчого офісу компанії. Вони є навіть у маленьких містах.

Після придбання картки можна підключити мобільний пристрій до мережі. Найчастіше це роблять через особистий кабінет на офіційному сайті. Однак, за бажанням, можна встановити на телефон спеціальну програму для клієнтів. Для її інсталяції доведеться увійти в Play Market або App Store і завантажити потрібну програму. Авторизувавшись у своєму профілі, треба вибрати тарифний план, що цікавить, підключити його і оплатити через Сбермобайл.

Для довідки! Сім-карти з можливістю користуватися стандартами 3G/4G зв'язку нічим не відрізняються від звичайних.

Як налаштувати мобільний 3G/4G

Багатьох цікавить правильне настроювання мережі Internet на смартфонах. Особливості налаштування багато в чому залежать від типу пристрою.

На «Андроїді»

Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Більшість виробників випускають мобільні пристрої, що працюють на ОС Андроїд. Йдеться про такі відомі компанії як BQ, Huawei, Vivo, Асус, Самсунг. Тому багатьом доводиться настроювати з'єднання на таких смартфонах. Робиться це так:

 1. Перейти до меню з налаштуваннями.
 2. Вибрати розділ «Мобільна мережа».
 3. Натиснути на “Точки доступу”.
 4. Вибрати одну з доступних точок доступу.
 5. Перейти до розділу «Режим мережі».
 6. Вибрати технологію підключення до Інтернету. Рекомендується використовувати 4G для забезпечення максимальної швидкості передачі даних. Однак, якщо такої можливості немає, підійде і 3G.

Після виконання перелічених вище дій необхідно відкрити браузер і перевірити, чи працює інтернет.

На “Айфоні”

Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Власники пристроїв від Apple теж часто не знають, як настроїти мобільний інтернет. Щоб це зробити, необхідно виконати таку послідовність дій:

 1. Перейти до параметрів та зайти в пункт «Дані».
 2. Знайти розділ «Тип мережі» та вибрати спосіб з'єднання. Користувачі можуть використовувати 3G або 4G.
 3. Відкрити розділ APN. Сюди прописується сервер, через який здійснюватиметься приєднання до глобальної мережі. Знайти його можна на офіційному веб-сайті оператора.

Додаткова інформація! Трапляється, коли після налаштування все одно не вдається з'єднатися з інтернетом. У таких ситуаціях слід перевірити правильність зміни параметрів. Можливо, були допущені помилки, через які нічого не працює.

На кнопковому телефоні

Деякі люди й досі користуються звичайними кнопковими телефонами. Незважаючи на те, що вони не такі функціональні, як сучасні смартфони, за допомогою їх все одно можна скористатися інтернетом. Проте перед цим його доведеться налаштовувати. Найчастіше це доводиться робити вручну, оскільки багато кнопкових моделей не підтримують автоматичне налаштування мережі.

Зміна параметрів здійснюється таким чином:

 1. Зайти в меню з налаштуваннями.
 2. Перейти до розділу «Передача даних».
 3. Вказати потрібний тип мережі.
 4. Прописати вручну точку доступу.

Після зміни параметрів необхідно обов'язково перевірити роботу інтернету, відкривши мобільний браузер.

Де в налаштуваннях включається мобільний інтернет

Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Користувачі, які недавно купили телефон, іноді не знають, як увімкнути мобільний інтернет. Насправді, у цьому немає нічого складно. Кожна людина зможе без проблем підключитись до мережі. Проте доведеться заздалегідь розібратися, як це зробити правильно.

Щоб мобільний інтернет запрацював, необхідно виконати такі дії:

 1. Зайти до налаштувань.
 2. Відкрити пункт «Мобільні мережі» та перевірити, чи встановлені всі параметри правильно.
 3. Вийти на екран.
 4. Потягти верхню шторку вниз.
 5. Натиснути кнопку «Передача даних».

Після виконання вищезгаданих дій пристрій буде підключено до Інтернету.

Як перевірити підключення інтернету на телефоні

Кожна людина, яка користується смартфоном, має ознайомитись із особливостями перевірки з'єднання з інтернетом. Найпростіше переконатися в наявності доступу до мережі – користуватися браузером. Потрібно спробувати зайти на будь-яку сторінку. Якщо вона відкриється, все працює і можна користуватися інтернетом. Однак, іноді сайти не відкриваються. Це свідчить про наявність проблем зі з'єднанням. Можливо, воно налаштоване неправильно і тому потрібно перевірити настройки з'єднання.

Можна також перевірити швидкість передачі даних. Для цього доведеться завантажити спеціальний мобільний додаток Speedtest. З його допомогою вдасться дізнатися, як швидко працює інтернет.

Як користуватися мобільним інтернетом

Як підключити інтернет на телефон через телефон чи мобільну мережу

Насправді, використовувати мобільний інтернет дуже просто. Для цього необхідно попередньо налаштувати його та увімкнути. Після цього можна відкрити браузер і відвідувати цікаві для сайтів.

Використовуючи мобільний інтернет, необхідно стежити за трафіком. Не можна перевищувати встановлені оператором ліміти, щоб не довелося додатково сплачувати витрачені мегабайти.

Додаткова інформація! Користуватися мобільним інтернетом можна на ПК та ноутбуках. Для цього доведеться підключати смартфон через USB і використовувати як модем.

Як підключити телефон до Інтернету через інший телефон

Багатьох людей цікавить, як увімкнути інтернет на смартфоні, використовуючи інший мобільний пристрій. Насправді, в цьому немає нічого складного. Щоб це зробити, треба виконати такі дії:

 1. Увімкнути інтернет на смартфоні.
 2. Перейти до параметрів Wi-Fi та активувати режим модему. Це робиться для створення бездротової точки доступу.
 3. Увімкнути Wi-Fi на другому телефоні та підключитися до створеної раніше бездротової мережі.

Після виконання цих дій доступ до мережі з'явиться на другому пристрої.

Сучасні смартфони часто використовують для інтернету. Однак, перш ніж підключати їх до мережі, треба розібратися з особливостями вибору оператора, а також з нюансами налаштування підключення.

nBook
Додати коментар