Як підключити інтернет через домашній телефон

Інтернет через домашній телефон проводиться дуже часто, такий метод має багато переваг і дозволяє користуватися мережею за доступною ціною без прокладання оптоволокна. Скористатися таким методом можуть люди, які мають стаціонарний телефон. Найчастіше такий вид інтернет підключення має попит у віддалених метах, де немає можливості прокласти лінію.

Як підключити інтернет через домашній телефон

Підключення інтернету через домашній телефон

Незважаючи на те, що на даний момент все частіше використовується оптоволокно або мобільний інтернет, підключитися до мережі можна звичним способом, через стаціонарний телефон.

Тим більше що останнім часом більшість користувачів застосовує для зв'язку з близькими мобільні пристрої, стаціонарний телефон найчастіше зберігається в приміщенні саме для інтернету.

Щоб підключити інтернет через телефонну лінію, необхідно звернутися до провайдера та укласти відповідний договір користування послугою. Всі умови та тарифи інтернет-з'єднання будуть описані в документі.

Як підключити інтернет через домашній телефон

Способи підключення

Підключатися до стаціонарного телефону можна кількома способами:

 • Dial-Up – дана технологія, одна з перших використовуваних при підключенні до стаціонарного пристрою. Дозволяє користуватися інтернет-з'єднанням. Однак при використанні інтернету можливість здійснення дзвінків за стаціонарним пристроєм припиняється.
 • ADSL. Найновіші технології, що дозволяють одночасно користуватися і інтернетом, і телефоном. Під час розмови на стаціонарному пристрої, швидкість інтернет з'єднання не знижується.

Останнім часом найчастіше використовується технологія ADSL. Так як таке підключення не тільки робить користування простим, але й підвищує швидкість підключення онлайн.

Переваги та недоліки такої технології

Інтернет через телефонний кабель має свої переваги та недоліки, які необхідно враховувати при виборі такого з'єднання.

До переваг слід віднести:

 • інтернет через стаціонарний телефон рідко дає збої Оскільки мідні дроти, які забезпечують зв'язок більш стійкі до впливу навколишнього середовища, ніж оптоволокно;
 • телефонний провід вже прокладено у приміщенні, тому немає необхідності прокладати нову лінію та витрачати на це фінансові кошти;
 • немає необхідності псувати стіни та монтувати велику кількість проводів.

До недоліків такого способу слід зарахувати повільний інтернет. Для того, щоб завантажити ємні файли може витрачати багато часу. Також немає можливості підключати до мережі велику кількість додаткових пристроїв.

Як підключити інтернет через домашній телефон

Яке необхідне обладнання для телефонної лінії

Щоб зрозуміти, як підключити стаціонарний телефон через інтернет, необхідно ознайомитися з принципом системи.

Для інтернет-з'єднання використовується модем ADSL. Цей пристрій підключається безпосередньо до телефонної лінії. Тому немає необхідності проводити додаткові лінії та користуватися ретрансляторами. Сигнал йде до телефонної стійки по мідних дротах, і користувач може використовувати мережу.

Важливо! Щоб визначитися з тарифним планом, необхідно звернутися до організації, яка надає послуги телефонії. Фахівець ознайомиться з уподобаннями замовника та порадить найбільш вигідний тариф.

Підключення інтернету через стаціонарний телефон проводиться спеціалістом або самостійно за бажанням користувача. Однак для цього необхідно скористатися спеціальним обладнанням. Поставляється обладнання комплектом і включає такі предмети:

 • модем;
 • стандартний блок живлення для підключення модему до мережі;
 • диск, на якому міститься детальна інформація про метод підключення та покрокові дії;
 • конектори для підключення до телефонного дроту;
 • кабель для підключення пристрою до мережі.

Для користувачів, які бажають використовувати інтернет на кількох пристроях, додатково необхідно придбати роутер. Також додатково купується спліттер із двома виходами.

Як підключити інтернет через домашній телефон

Як подати заявку

Щоб подати заявку на підключення без відвідування офісу, можна скористатися онлайн методом або зателефонувати за гарячою лінією.

Для онлайн підключення слід зайти на сайт компанії, вибрати тариф, вказати адресу проживання та особисті дані. Після розгляду заявки фахівці зв'яжуться та проконсультують про подальші дії.

Якщо зробити заявку через інтернет немає можливості, можна скористатися номером гарячої лінії.

Як встановити, схема підключення та налаштування обладнання

Щоб зрозуміти, як підключити інтернет через домашній телефон, рекомендовано детально вивчити інструкцію, яка додається як компакт-диск. Процес підключення складається з наступних етапів:

 • підключити коннекотори до дроту;
 • підключити спліттер до крученої пари стаціонарного пристрою та модему;
 • підключити до модему та комп'ютера шнур інтернет;
 • підключити модем до блоку живлення

Зробити таке підключення вдома зможе кожен користувач самостійно. Однак якщо виникають складнощі, завжди можна зателефонувати та отримати консультацію.

Як підключити інтернет через домашній телефон

Наступним етапом, щоб встановити інтернет, необхідно ввести налаштування. Схема налаштування мережі через стаціонарний пристрій також не викликає складнощів, якщо дотримуватися всіх рекомендацій. До таких відносяться:

 • увімкнути комп'ютер та увійти до панелі керування, знайти вкладку Мережа та Інтернет;
 • знайти вкладку Клієнт Telnet та підтвердити вхід;
 • затиснути кнопки Win та R. Відкриється невелике віконце, в якому запропоновано ввести секретний код. Необхідно натиснути згоду та ввести код, який валяється айпі адресою. Знайти код можна на звороті модему;
 • наступними діями є підтвердження пароля. Він вказується у карті, яка надається провайдером. Однак за бажанням пароль може змінюватися;
 • після того, як пароль підтверджений, необхідно перезавантажити модем. Для цього вводиться в рядку, що з'явився, наступна комбінація adsl start –snr 1.

Після того як модем перезавантажиться, можна підключатися до мережі. Для цього на модемі повинні спалахнути лапочки.

Важливо! Айпі адресу, яка вказана на звороті модему слід запам'ятати і не втрачати. Оскільки при збої налаштувань на модемі, відсутність цієї комбінації вимагатиме перепрошивки пристрою. Такі дії можуть коштувати недешево.

Тарифи

У Росії стаціонарні телекомунікації надає компанія Ростелеком. Комунікації швидко розвиваються, тому компаній пропонує не тільки з'єднання по стаціонарних пристроях, а й підключення оптоволокна. Вибираючи стаціонарну телефонну лінію, можна скористатися такими вигідними тарифами:

 • ігровий АДСЛ. Назва говорить сама за себе. Користувач може скористатися швидкісним підключенням та завантажувати ємні ігрові програми без підвисання. Ціна від 850 рублів на місяць;
 • домашній інтернет АДСЛ + телебачення. Має на увазі використання не тільки інтернету, а й цифрового телебачення, вартість від 1100 на місяць;
 • домашній інтернет АДСЛ. Найбільш вигідний тариф, непогана швидкість лише за 300 рублів на місяць.

Користувачі можуть скористатися і дешевшими пропозиціями, проте необхідно відзначити, що швидкість підключення буде низькою.

Стаціонарний телефон все рідше користується своїм прямим призначенням. Зв'язок із близькими можна тримати за допомогою мобільних пристроїв. Однак за наявності стаціонарної лінії можна підключитися до інтернету. Такий метод часто використовується у віддалених регіонах, де немає лінії оптоволокна. Підключення не потребує особливих умінь. Достатньо дотримуватися рекомендацій та покрокових дій.

nBook
Додати коментар