Як перетворити ваш смартфон на власний Wi-Fi-роутер?

Як перетворити ваш смартфон на власний Wi-Fi-роутер?

Смартфони – одні з найпотужніших гаджетів на сучасному ринку. Незважаючи на кишенькові розміри, портативні пристрої змінили уявлення про використання мобільних телефонів. Ви не обмежені виключно голосовими дзвінками, веб-серфінгом, відтворенням мультимедіа та багатьом іншим. Смартфони стають дедалі потужнішими завдяки досягненням технологічної індустрії.

Використання інтернету це те, без чого більшість користувачів не можуть обійтися, коли ми говоримо про смартфони. І ми не повністю покладаємось на мобільний інтернет для підключення до мережі. Виробники комплектуючих для смартфонів оснастили сучасні телефони технологією Wi-Fi, що забезпечує бездротове підключення до домашніх маршрутизаторів.

Але чи знаєте ви, що смартфон можна перетворити на власний Wi-Fi роутер? Це зручно в ситуаціях, коли вам потрібно надати доступ до інтернету прилеглих пристроїв, таких як ноутбуки, смартфони та планшети. Ця функція доступна в більшості пристроїв у вигляді точок доступу Wi-Fi.

Як же перетворити свій Android-смартфон на користувальницьку точку доступу Wi-Fi? Читайте далі, щоб дізнатися.

Як перетворити ваш Android-смартфон на особисту точку доступу/маршрутизатор Wi-Fi?

Як перетворити ваш смартфон на власний Wi-Fi-роутер?

Крок 1. Перейдіть до меню налаштувань на відповідних пристроях Android.

Крок 2. Знайдіть опцію Точка доступу Wi-Fi або Wi-Fi модем. Ця функція може мати іншу назву залежно від виробника смартфона. Крім того, у більшості сучасних смартфонів ця опція доступна на панелі повідомлень.

Крок 3. Внесіть потрібні зміни. Це включає оновлення нового пароля і дозвіл типу з'єднань.

Крок 4. Після оновлення пароля увімкніть цю опцію.

Крок 5. Після ввімкнення пункту Точка доступу Wi-Fi телефон буде працювати як мобільний маршрутизатор для прилеглих пристроїв.

Варто зазначити, що телефон використовує мобільні дані для забезпечення підключених пристроїв доступом до Інтернету. Тому рекомендується стежити за балансом даних, щоб вони не закінчилися у потрібний момент. Крім того, як тільки інший пристрій перестане користуватися інтернетом, ви можете відключити цю функцію для економії даних.

nBook
Додати коментар