Як настроїти інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7

Користувачі комп'ютерів часто стикаються з проблемою підключення пристрою через кабель до мережі. Якщо розібратися з покроковим процесом налаштування інтернету, то впоратися з цим процесом можна самостійно. Нижче наведено інформацію щодо того, як налаштувати інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7.

Як настроїти інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7

З чого починається підключення

Під час першого використання інтернет-з'єднання необхідно ввести правильні установки, щоб підключення було доступним. Перш ніж приступити до роботи, необхідно підключити кабель до пристрою. На кінці кабельного проводу розташований штекер RG-45. Саме його вставляють у мережеву картку ПК.

У жодному разі не можна силою вставляти штекер у гніздо. Під час підключення на екрані пристрою замість червоного хрестика з'явиться жовтий трикутник. Це свідчить про те, що ПК розпізнає комутатор провайдера, але інтернету досі немає. Щоб підключитися до мережі, потрібно внести налаштування.

Особливості при різних типах підключення

Перед тим, як підключити інтернет на Виндовс 7, потрібно ознайомитися з особливостями підключення до мережі під час використання різних пристроїв. Незважаючи на те, що принципи виконання різних типів підключення однакові, в налаштуваннях є відмінності, які важливо враховувати.

Через роутер

Параметри мережі в мікропрограмах роутерів зберігаються, тому власники пристроїв можуть швидко впоратися з підключенням до мережі. Виконуючи чергову переустановку Віндовс 7 можна за хвилину налаштувати інтернет.

Завдяки тому, що бездротові маршрутизатори поширені, більшість людей знайомі з принципом їх дії. Роутери поділені на різні види:

 • ADSL пристрої, які необхідно підключати до лінії телефонної інфраструктури;
 • роутери, підключені до оптоволокна;
 • мобільні пристрої, що використовують з'єднання 3G/4G;
 • маршрутизатори, які потрібно приєднувати через WAN-роз'єм;
 • універсальні пристрої, обладнані для одночасного використання різноманітних технологій.

Власники комп'ютерів можуть вибрати найбільш підходящий варіант підключення до мережі.

Як настроїти інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7

ADSL

Якщо користувач має домашній стаціонарний телефон, можна підключити комп'ютер до мережі, скориставшись технологією ADSL. Даний вид підключення застарів, але все ж таки досі користується популярністю.

Залежно від віддаленості вузла зв'язку та ступеня зношеності прокладених кабелів змінюватиметься якість підключення. Передача сигналу здійснюється у аналоговому форматі. Технологія ADSL сприяє трансформуванню сигналу на цифровий.

Сепарація сигналу та забезпечення підключення стаціонарного телефону та ПК виконується завдяки наявності спеціального пристрою, що одержав назву Спліттер. Саме від нього йдуть сигнали ADSL-модему.

Зверніть увагу! Виробники оснащують сучасні моделі модемів Wi-Fi модулем. Завдяки цьому користувачі можуть одночасно підключитися до інтернету з комп'ютера та гаджетів, які мають бездротовий адаптер.

Кабель

Кабель можна підключити до адаптера ПК. Використання прямого підключення дозволяє власнику ПК відмовитися від придбання додаткових пристроїв.

Для підключення використовують кручену пару зі штекерами RJ-45. У комп'ютери, обладнані мережним адаптером, конектор дроту вставляють прямо в гніздо. Швидкість приймання/передачі не перевищуватиме 90-100 Мбіт.

Після того, як в гніздо буде встановлений кабель, користувач залишиться тільки налаштувати з'єднання. Якщо використовується оптичний кабель, швидкість приймання/передачі буде набагато вищою.

За бажанням можна підключити комп'ютер до мережі, скориставшись телевізійним кабелем (технологія DOCSIS). Цей варіант зручно використовувати у випадках коли провайдер готовий надати в оренду спеціальний модем. Пристрій міститиме мікропрограму, в яку вшитий ключ. Головною перевагою подібного методу підключення вважається відсутність необхідності проведення додаткового налаштування. У модем вставляють коаксіальний кабель, і апарат розшифровує сигнал цифровий. Після цього можна увімкнути інтернет.

Як настроїти інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7

Переваги та недоліки проводового інтернет-з'єднання від бездротового

Кабельне підключення, як і будь-який інший вид підключення до мережі, має переваги та недоліки. Серед основних переваг провідного інтернет-з'єднання, варто виділити:

 • Дротова мережа є систему, з допомогою якої відбувається передача даних у межах певної мережі (наприклад, у компанії). Кабельне підключення дозволяє об'єднувати велику кількість пристроїв і не втрачати при цьому якість і швидкість передачі даних. Це дозволяє розширити доступ до мережі всередині фірми.
 • Швидкість передачі провідної системи висока. Вона не знижується навіть на тлі зміни погодних умов, великої кількості користувачів, що одночасно перебувають у мережі.
 • Високий рівень стійкості до злому на відміну бездротових мереж. Цей пункт особливо важливий для компаній, які працюють із фінансами.

Недоліками даного методу вважається висока вартість підключення до провідної мережі через складну систему монтажу та велику кількість проводів у приміщенні.

Порядок налаштування

Як створити нове підключення до інтернету на Windows 7, не вдаючись до допомоги спеціалістів? Нижче можна ознайомитися з детальною інформацією щодо того, як налаштувати інтернет на Віндовс 7 у різний спосіб.

Зверніть увагу! Щоб зробити з'єднання стабільним, необхідно використовувати обладнання, яке не було пошкоджено.

Пряме підключення – PPPoE

Цей формат називається протоколом рівня каналу. Встановлювати інтернет-з'єднання необхідно шляхом створення нового підключення, перейшовши до категорії мережевих підключень. Якщо вибрати конфігурацію, натисніть на рядок Ручний тип. Потім активують розділ створення високошвидкісного підключення. Називати його можна довільно.

Коли на моніторі з'явиться нове вікно, потрібно ввести дані про абонента. Активація кнопки Підключення стане завершальним етапом налаштування інтернет-з'єднання.

Якщо немає бажання самостійно встановлювати інтернет, можна перейти на головну сторінку сайту провайдера, наприклад Ростелеком, і залишити заявку.

Як настроїти інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7

Пряме підключення – L2TP та інші VPN-подібні

За протоколом L2TP, користувач може підключитися до мережі через VPN. З цією метою здійснюють перехід у категорію Панелі керування та натискають на розділ Центру керування спільним доступом та мережами.

У змінених мережних параметрах топають на Налаштуваннях нового підключення. Після вибору пункту Підключення до робочого місця з'явиться рядок інтернет-адреси. У неї вводять дані ВПН.

Через роутер

Підключення комп'ютера до мережі через маршрутизатор за допомогою мережного кабелю є оптимальним рішенням у ситуації, коли необхідно створити локальну провідну мережу, обмежену офісом або приватним будинком. Таким чином пов'язують кілька стаціонарних комп'ютерів. Кожен із користувачів отримує можливість незалежно виходити в інтернет і на максимальній швидкості обмінюватися файлами та доступом до загальних ресурсів.

Для довідки! Купівля додаткового обладнання у цьому випадку не потрібна. Єдиною проблемою буде необхідність протягування кабелю.

Маршрутизатор повинен підключатися до точки входу до Інтернету. Мережні карти при цьому з'єднують із мережевими портами патч-кордом. Процес авторизації потрібно провести лише один раз, перейшовши в налаштування роутера. На кожному пристрої з'явиться постійне підключення, яке радуватиме високою швидкістю.

Для того, щоб мати можливість керувати мережею та доступом до інтернету, потрібно переходити в налаштування маршрутизатора. Для входу користувачі вводять комбінацію 192.168.1.1. Виконання входу можливе у будь-якому браузері. Достатньо ввести адресу в адресний рядок.

Після переходу в налаштування маршрутизатора вводять дані провайдера про підключення, де буде відображено інформацію щодо:

 • логіна;
 • пароля;
 • типу аутентифікації тощо.

Власники пристроїв можуть визначати та надавати доступ до загальних ресурсів, самостійно створювати паролі для доступу до документів, дозволяти/забороняти роботу в мережі певному ПК.

Налаштування після інсталяції Windows

Після кожної переустановки сімки потрібно налаштовувати з'єднання з інтернетом. Процедура виконується аналогічно до описаної вище покрокової інструкції. Неухильно дотримуючись поетапного керівництва та дотримуючись порад спеціалістів, користувач зможе самостійно налаштувати інтернет на Віндовс 7.

Зверніть увагу! Інтерфейс Windows 7 простий і зрозумілий, тому з ним легко працювати навіть початківцям.

Як настроїти інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7

Можливі проблеми при налаштуванні підключення провідного з'єднання та шляхи їх усунення

Під час підключення комп'ютера до мережі нерідко виникають проблеми. Помилки складно усунути, не маючи додаткових знань. Серед найбільш поширених помилок, які з'являються в процесі настроювання інтернету, варто виділити:

 • Поява коду помилки 691 на екрані створюваного підключення, що свідчить про неправильно введений логін або пароль. Для усунення несправності користувачі очищають відповідні рядки та повторно вводять інформацію у рядку імені користувача та паролі. При цьому важливо звіритись з інструкцією провайдера. Якщо підключення не бажає створюватись і далі, перевіряють стан особового рахунку. Нерідко помилка 691 у разі негативного балансу.
 • Виникнення помилок під час використання браузера Internet Explorer/Хром. У цій ситуації доцільно провести перевірку кабелів на наявність пошкоджень чи перегинів. Якщо дроти цілі, користувач повинен змінити комутаційний шнур.
 • Поява проблем із підключенням, що виникають під час встановлення нерідних драйверів. Нерідко така неприємність трапляється у компактних портативних комп'ютерів. Для усунення помилки переходять на офіційний сайт виробника, знаходять модель пристрою та завантажують відповідний драйвер. Встановити його досить легко. Після цього має бути створено підключення до інтернету.

Зверніть увагу ! Встановлюючи програмне забезпечення, важливо враховувати, що воно має підходити для Windows 7.

Нерідко у власників комп'ютерів виникає питання – як підключити інтернет до комп'ютера через кабель Windows 7, якщо всі способи випробувані, а вихід до мережі досі недоступний. Якщо всі методи налаштування на Windows 7 були застосовані, а результату досягти не вдалося, рекомендується зателефонувати на гарячу лінію компанії-виробника. З'єднання з мережею може припинятися під час проведення технічних робіт. Саме це слід уточнити у фахівців техпідтримки.

Нерідко виникає ситуація, коли екран починає блокувати з'єднання з Інтернетом. У такому разі на моніторі з'явиться напис “Сторінка недоступна”. Для того, щоб упоратися з проблемою, користувачі переходять до Панелі керування і клацають на рядку Брандмаузера Віндовс. У вікні, яке незабаром відкриється, вибирають команду Вимкнення.

Як настроїти інтернет на комп'ютері через кабель Windows 7

У випадках, коли жоден з методів встановлення дротового інтернету не допомагає впоратися з поставленим завданням, краще зайнятися перевстановленням сервісу. Для цього в мережевих підключеннях видаляють поточну конфігурацію та виконують повторне встановлення.

Перед тим, як створити підключення до Інтернету на Windows 7, потрібно ознайомитись із рекомендаціями фахівців. Наслідуючи покрокове керівництво можна самостійно налаштувати інтернет на ноутбуці або стаціонарному ПК через кабель. Найголовніше мати уявлення про порядок підключення.

nBook
Додати коментар