Як налаштувати інтернет на телевізорі LG – докладна інструкція

Щоб зрозуміти, як настроїти інтернет на телевізорі LG, потрібно ознайомитися з покроковими інструкціями, наведеними нижче. Сучасні моделі телеприймачів оснащені технологією Smart TV, що дозволяє використовувати онлайн-сервіси, встановлювати програми та серфі сторінки в мережі.

Як налаштувати інтернет на телевізорі LG - докладна інструкція

Що потрібно для налаштування інтернету

Необхідно, щоб у телевізорі була функція Smart TV. А якщо ні, то користуватися інтернетом з телевізора не вийде.

Якщо пристрій обладнано портом LAN, його можна буде з'єднати з локальною мережею за технологією DLNA.

Як налаштувати інтернет на телевізорі LG - докладна інструкція

Способи підключення до Інтернету

Існує кілька шляхів, як можна підключити інтернет до телевізора. Це може бути реалізовано через підключення безпосередньо через кабель провайдера.

Іншим способом є використання зовнішнього роутера, який поділяється на кабельне та бездротове підключення. Якщо телевізор має внутрішній модуль, можна налаштувати з'єднання з домашньою мережею. Або потрібно використовувати адаптер Wi-Fi.

Важливо! Перед початком використання магазину програм потрібно пройти процедуру реєстрації.

Щоб не довелося заходити щоразу, рекомендовано поставити галочку на пункті “Залишатися в системі”.

Як налаштувати інтернет на телевізорі LG - докладна інструкція

Як підключити через роутер

Щоб настроїти бездротове з'єднання, у телевізорі повинен бути вбудований модуль Wi-Fi. Дізнатись про його наявність можна, прочитавши технічні характеристики. Також можна зайти на офіційний сайт LG та знайти свою модель телеприймача.

Процес підключення виглядає так:

 1. Увімкніть телевізор і натисніть кнопку «Settings», щоб відкрити налаштування.
 2. Перегорнувши бічне меню вниз, вибрати вкладку «Мережа».
 3. У списку вибрати розділ «Мережне підключення».
 4. Далі висвітиться вікно, в якому буде запропоновано вибрати провідне або бездротове підключення.
 5. Натисніть на кнопку «Налаштувати підключення».
 6. Вказати назву мережі, щоб підключитися до неї.
 7. Якщо Wi-Fi запаролений, потрібно ввести код за допомогою екранної клавіатури.
 8. Після того, як пароль було вписано в рядок, натисніть кнопку «ОК».
 9. Дочекайтеся появи повідомлення про успішне підключення до мережі.
 10. Щоб завершити налаштування, клацніть напис «Готово».

Бездротове підключення, якщо у телевізорі немає WI-FI модуля

Ця проблема виникає на застарілих моделях. У такому разі доведеться придбати спеціальний приймач. З'єднання відбувається за допомогою кабелю USB.

Важливо! Потрібен фірмовий приймач LG, інакше не вдасться підключитись до інтернету. Користувач побачить на екрані повідомлення про те, що потрібно перевірити підключення кабелю локальної мережі або ключа вай-фай.

Підключення через кабель

Багатьох власників цікавить питання, як підключити телевізор LG до інтернету через кабель. Цей варіант вважається найкращим серед інших. Потрібно протягнути провід від роутера до ТБ, щоб підключити до Інтернету. У будинку чи квартирі має бути протягнутий відповідний кабель та оплачено тарифний план. Це може бути мобільний оператор (Білайн, МТС) або провайдер “Ростелеком”.

Для цього необхідно виконати такі дії:

 1. Вставте один конектор в роз'єм LAN, розташований на панелі роутера.
 2. Підключити другий кінець дроту до аналогічного входу телевізора.
 3. На екрані висвітиться віконце з написом “Встановлено з'єднання з провідною мережею”.

Зверніть увагу! Якщо модель телевізора застаріла, то процедура підключення буде відрізнятися.

Як налаштувати інтернет на телевізорі LG - докладна інструкція

Як впливає спосіб підключення до якості

Щоб насолоджуватися переглядом фільмів, серіалів та відеоконтенту у чудовій роздільній здатності, швидкість інтернет-з'єднання повинна становити від 5 Мбіт/с та вище. Більше стабільне підключення забезпечує кабельний тип.

Як увімкнути інтернет без пульта на смарт LG

Якщо пульт втратив працездатність, можна вдатися до смартфона. Для цього потрібно встановити програму LG TV Remote.

Як налаштувати інтернет на телевізорі LG - докладна інструкція

Поради та рекомендації

Якщо є можливість поставити роутер на ближчій відстані від телевізора, слід зробити це. В результаті прийом буде встановлений якнайкраще. Крім того, рекомендується вимкнути функцію оновлення ПЗ.

Можна поекспериментувати з налаштуваннями маршрутизатора, щоб запрацював інтернет. У розділі режиму роботи мережі рекомендується встановити 802.11n. Також можна змінити ширину каналу на 20 МГц. Після збереження змінених параметрів роутер слід перезавантажувати.

Переважно приєднувати інтернет по вай-фаю, що працює в діапазоні 5 ГГц. Якщо він є дводіапазонним, це допоможе уникнути урвищ домашньої мережі. Для посилення сигналу варто придбати репітер, що підключається за допомогою кабельного з'єднання.

Ймовірні проблеми

Іноді користувачі стикаються з проблемою непрацюючої мережі або повільної швидкості з'єднання, які зумовлені кількома факторами. В першу чергу це може бути пов'язане з тим, що телевізор не підтримує Wi-Fi, оскільки в ньому відсутній вбудований модуль.

Немає підключення до роутера, але мережа бачить

Бувають випадки, коли пристрій для телемовлення бачить лише певну бездротову мережу або не знаходить жодної. У такому разі необхідно переконатися, що телевізор розташований у зоні дії домашнього вай-фаю.

З'являється повідомлення “Код помилки 106”

Коли на екрані з'являються повідомлення з кодами помилки, це означає, що зв'язок не встановлюється з сервером DNS. Пристрій вимагає перевірити підключення до мережі.

Проблема полягає в телевізорі, якщо на інших пристроях сторінки браузера та програми відкриваються справно. Переконавшись, що з маршрутизатором все гаразд, слід зайти до налаштувань.

Для цього доведеться змінити DNS-адресу на статичну. Це знаходиться в меню «Мережа». Далі відкривається розділ “Підключення до мережі Wi-Fi”. Потім потрібно відкрити вкладку «Розширені налаштування».

Тепер потрібно натиснути на «Змінити», прибрати галку поруч із написом «Автоматично».

У рядку з DNS прописати адресу у такому вигляді: 8.8.8.8. Після заповнення необхідно натиснути кнопку «Підключення».

Після дій з'єднання має бути встановлено успішно. Якщо Інтернет почне працювати, про це буде повідомлено у відповідному повідомленні на екрані.

Як налаштувати інтернет на телевізорі LG - докладна інструкція

Нестабільне підключення до вай-фай

Дізнавшись про те, як підключити телевізор ЛДЖІ до Інтернету, важливо забезпечити стабільний доступ до мережі. Нерідко випадки падіння швидкості, періодичного відключення Wi-Fi та втрати мережного з'єднання.

Причини виникнення проблеми можуть бути різноманітними, тому універсального рішення немає. Якщо інші пристрої працюють нормально при підключенні до домашньої мережі, це свідчить про те, що джерелом несправності є телевізор.

Для довідки! Найчастіше проблема є апаратною, пов'язаною з поломкою Wi-Fi модуля або WebOS.

Напис: “Невірний пароль”

Якщо ви зіткнулися з таким повідомленням на екрані ТБ, слід спочатку перезавантажити обидва пристрої. Після чого бажано перевірити правильність введеного пароля та переконатися, що він є чинним.

Якщо проблему не вирішено, рекомендується перевірити, чи можуть підключатися до Інтернету інші пристрої під час використання цього пароля. Також варто створити на смартфоні точку доступу, щоб роздати вай-фай та переконатися, що телевізор може працювати від іншої домашньої мережі.

Поломка маршрутизатора

У цій ситуації доведеться змінити налаштування маршрутизатора. Тип захисту повинен мати назву WPA2-PSK (Personal). У розділах “Канал” та “Ширина каналу” рекомендується вибрати варіант “авто”. Щоб зміни були застосовані, необхідно натиснути кнопку «Зберегти». Після цього слід перезапустити маршрутизатор.

Поломка вбудованого модуля

Подібна несправність має апаратний характер. Це з виходом з ладу внутрішнього модуля. Повзунок підключення до Wi-Fi постійно залишається у вимкненому положенні, і його неможливо активувати.

Як варіант, можна спробувати виконати скидання до заводських установок. Однак це, найімовірніше, не дасть результату. Оскільки поломка виникла у самій платі. Щоб виправити це, потрібно замінити модуль у сервісному центрі.

Для довідки! Ремонт обійдеться безкоштовно, якщо не закінчився гарантійний термін біля телевізора.

Алгоритм скидання налаштувань мережі та зміни стандартів

Процедура відкату до стічних установок складається з наступних пунктів:

 1. Натиснути кнопку «Home» на пульті дистанційного керування.
 2. Зайти в налаштування телевізора.
 3. Розкрити розділ “Розширені налаштування”, потім – “Загальні”.
 4. Знайти пункт “Reset Initial Settings”.
 5. Пристрій автоматично перезавантажиться.

Таким чином, для користування інтернетом на телевізорі LG можна використовувати дротовий або бездротовий спосіб. Wi-Fi може працювати нестабільно, тому краще підключитися через LAN-порт. Щоб отримати доступ до мережі, необхідно зайти в налаштування та перейти до підрозділу «Мережне підключення». Якщо з'єднання встановиться, на екрані з'явиться відповідне повідомлення.

nBook
Додати коментар