Як миттєво дізнатися погоду та час у будь-якому місті світу

Як миттєво дізнатися погоду та час у будь-якому місті світу

Багатьом з нас іноді доводиться розраховувати поточний час у якомусь далекому місті або дізнаватися про температуру погоди в країні, яку ми збираємося відвідати. Що ж, завдяки пошуковим системам Google та Яндекс ми можемо миттєво дізнатися про поточний час та погоду практично будь-якого міста на планеті.

Зробити це можна як з домашнього комп'ютера так і зі смартфона з інтернет підключенням. Щоб дізнатися погоду та час поточного міста, виконайте таке:

  1. Зайдіть на сторінку пошуку Яндекс або Google.
  2. Введіть у полі пошуку слово «Час» та назву міста, а потім натисніть клавішу Enter. Наприклад, щоб дізнатися про поточний час в Сеулі, Південна Корея, просто введіть запит «Час Сеул».
  3. Щоб дізнатись погоду будь-якого міста, вам просто потрібно замінити слово «Час» на «Погода». Наприклад, щоб дізнатися поточну температуру погоди в Сеулі, Південна Корея, просто введіть у поле пошуку «Погода у Сеулі».

Після цих дій поточний час і погода для міста, що розглядається, негайно з'являться на екрані. Більше жодних обчислень або здогадів, більше ви не розбудите друга або родича, який живе в іншому часовому поясі, телефонним дзвінком о 3 годині ночі!

Якщо вам потрібно дізнатися поточний час або погоду в сільській місцевості, яку не визначають пошукові системи, просто запитайте у пошуковому полі час та погоду сусіднього міста, щоб дізнатися інформацію.

nBook
Додати коментар