Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Питання, як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, виникає під час спроби підключити до системи новий мобільний пристрій або бажання роздати інтернет під час приходу гостей. Існує кілька варіантів виправлення проблеми, кожен користувач може вибрати найбільш зручний для себе.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Як переглянути пароль Wi-Fi від роутера, до якого підключено без root

Власники нових гаджетів часто стикаються з питанням, як подивитися пароль від вай-фаю на телефоні. Найпростіше це зробити через стандартні функції пристрою, для цього можна скористатися старим смартфоном. Алгоритм дій простий:

 1. З “налаштувань” переміститися в блок “загальні”.
 2. Знайти підрозділ “бездротові підключення” та вибрати “вай-фай”.
 3. У пункті “режим модему” натиснути на “точку доступу вай-фай”.
 4. Активізувати налаштування точки доступу.

На екрані з'явиться вікно із паролем, представленим точками. Щоб він став цифровим, достатньо натиснути на ярлик у вигляді ока.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Фахівці виділяють кілька способів перегляду шифрів на смартфонах (з правом суперкористувача і без нього):

 • визначення через гаджет;
 • застосування файлового менеджера;
 • використання сторонніх спеціальних утиліт;
 • визначення за допомогою персонального комп'ютера також потрібна додаткова програма.

Важливо! Щоб дізнатися потрібні відомості, можна переглянути пароль у формі QR-коду.

Як зайти до Web-інтерфейсу свого маршрутизатора з телефону для перегляду пароля

Перед початком процедури необхідно підключити пристрій до Інтернету. Як можна переглянути пароль на Wi-Fi на телефоні:

 1. На пристрої відкривають будь-який браузер, в адресний рядок вносять 192.168.0.1 або 192.168.1.1 і переходять за цією адресою. Він є універсальним для більшості маршрутизаторів, але в окремих випадках потрібно подивитися його на нижній частині роутера.
 2. Система видасть запит на логін та пароль адміністратора. Ця інформація записана на нижній частині маршрутизатора, шифр не має відношення до відомостей про вай-фай.
 3. На дисплеї виведеться веб-інтерфейс маршрутизатора – він на кожному пристрої різний і в ньому потрібно знайти підрозділ з параметрами. Він може називатися “бездротовий режим”.
 4. Після виявлення пароля його використовують для приєднання інших пристроїв. Він зазвичай розташований у блоці “пароль бездротового підключення”. При бажанні в цьому розділі його можна замінити на новий, більш зручний.

Важливо! Можливі складнощі із входом можна вирішити повторною спробою. В крайньому випадку зверніться до служби технічної підтримки маршрутизатора для отримання актуальної інформації.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Використання можливостей оболонки Android та iPhone для перегляду пароля через QR-код від збереженої точки доступу

Найпростіше отримати відомості можна за допомогою смартфонів Xiaomi. Розробники надали можливість перегляду шифрів від бездротового з'єднання без ROOT-прав. Функціонал використовується для надсилання інформації на інший телефон або планшет. Для приєднання ноутбука такий спосіб не підходить.

Проблема полягає в тому, що сам ключ залишається недоступним, пристрій виводить лише QR-кодування, який може бути зчитаний зазначеними гаджетами.

Процедура проходить простими кроками:

 1. Після відкриття установок вай-фай потрібно натиснути на ярлик мережі, до якої підключено гаджет.
 2. Нижче за нього буде розташований блок «натисніть, щоб поділитися».
 3. При активації на дисплеї з'явиться вікно з QR-шифром.
 4. Його сканують іншим девайсом та погоджуються на приєднання до бездротової мережі.

Якщо користувач використовує пристрій iPhone або iPad, спеціальні програми магазину App Store для процедури не знадобляться. Достатньо включити камеру та навести її на QR-шифр, записаний на коробці від маршрутизатора. Система виведе повідомлення про можливість підключення до вай-фаю. Розробники рекомендують запитувати про паролі Сірі, але найчастіше утиліта здатна показати інформацію від веб-сайтів або додатків у стільниковому.

Важливо! Якщо дані самостійно змінювалися користувачем, інформація з упаковки від маршрутизатора стане неактуальною. У цьому випадку доведеться застосовувати стороннє програмне забезпечення, створювати власний QR-вхід та користуватися лише ним.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Використання прав суперкористувача для пошуку на телефоні файлу, в якому вказані дані збережених мереж

Дані варіанти вирішення проблеми актуальні для користувачів з отриманими ROOT-правами. Інакше вони не спрацюють. Android під час підключення до вай-фай автоматично зберігає ключі безпеки в окремому файлі. Якщо у власника девайсу є права суперкористувача, він легко знайде потрібні відомості.

Як можна дізнатися пароль від вай-фаю на телефоні:

 1. Відкривають будь-який провідник (ES Explorer або RootBrowser), шукають папку “Wi-Fi”. Вона розташована у внутрішній частині пам'яті пристрою та знаходиться за адресою: data/misc/wifi.
 2. У ньому шукають файл «wpasupplicant.conf», відкрити його можна за допомогою текстового редактора. На кожній версії Android цей підрозділ з ключами має власну назву. У кожному з варіантів обов'язково є розширення «.conf».
 3. У документі є інформація про всі бездротові лінії, до яких колись підключався планшет або телефон. Знайти власну можна орієнтуючись на ім'я, яке вказано в рядку «ssid». Забутий шифр перебуватиме у «psk».

Важливо! Знайдену інформацію для надійності краще записати, щоб не довелося знову проходити весь зазначений алгоритм дій.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Використання програм для перегляду паролів Wi-Fi за допомогою Root

Фахівці рекомендують встановлювати на гаджетах найпростіші, але працездатні утиліти. Вони займають мінімальну кількість місця та корисні в окремих ситуаціях. Їхня зручність полягає в тому, що незалежно від збереження користувачем ключів, функціонал програми зможе відобразити всі точки доступу, до яких девайс раніше підключався.

Для їх застосування та нормальної роботи власник пристрою повинен мати права суперкористувача. В іншому випадку він не зможе змінювати дані в системному каталозі.

Важливо! Тільки користувачі, які входять до системи під ім'ям адміністратора, можуть працювати зі спеціальними програмами. Відразу після покупки нового телефону, власнику надається доступ гостя, а root-права розширюють можливості.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Wi-Fi Passwords

Додаток вважається одним з кращих, його принцип роботи зводиться до відображення важливих ключів у початковому вигляді, без закриття цифр зірочками та крапками. В операційній системі Android немає можливості переглядати інформацію для підключення маршрутизатора через мобільний: вони приховані, з використанням принципів шифрування.

Програма Wi-Fi Passwords дозволяє не лише побачити дані, але й змінити їх за потреби. Завантажити утиліту можна в магазині Google Play, але без прав суперкористувача вона не функціонуватиме.

Після скачки, встановлення та запуску програми на гаджеті, потрібно відкрити її натисканням на ярлик. Вона виведе список бездротових ліній, до яких раніше підключався гаджет, а під їх назвами (SSID) буде прописано пароль.

Важливо! Довге натискання на сенсорний екран призведе до автоматичного копіювання інформації в буфер обміну. Вторинний тап викликає відкриття системного меню, з якого можна поділитися ключем з будь-яким відомим пристроєм.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на телефоні, до якого підключено

Wi-Fi Key Recovery

Загальний принцип роботи утиліти практично аналогічний до попередньої програми, невелика різниця видно у відображенні цікавих відомостей. Програма Wi-Fi Key Recovery використовується:

 • для перегляду пароля;
 • відновлення даних без спроб підбору правильного рішення чи злому операційної системи;
 • для запам'ятовування та збереження ключів до бездротових мереж, які застосовувалися для приєднання гаджета.

Програма проводить ретельний аналіз файлу “wpa supplicant” і може показати на екрані інформацію у зручній користувачеві формі. Завдяки функціоналу відомості можна копіювати в буфер обміну або надсилати на інші девайси у формі текстового документа.

Весь процес відбувається за певною схемою:

 1. Утиліта допомагає визначати всі розташовані точки бездротового підключення.
 2. Користувачеві потрібно вибрати той варіант, від якого забули пароль вай-фай. Достатньо перевірити ім'я лінії.
 3. Система виведено на дисплей додаткове меню із правом вибору подальших дій. Два верхні пункти дозволяють скопіювати інформацію з ключів, потім їх можна прочитати у відкритому доступі.

Увага! Програмне забезпечення завантажується з магазину програм Google Play. Після встановлення та запуску система попросить надати права суперкористувача.

Далі відбувається стандартне включення через ярлик утиліти. У списку, який розділений на окремі блоки, з'являться всі версії, що використовувалися раніше. Під ім'ям буде вказано ключ, який позначається як “psk”. Після того, як користувач зможе підключитися до інтернету, дані краще зберегти або десь записати.

Дізнатися паролі від власної точки доступу не складно, існує безліч методик, що дозволяють вирішити питання забудьку за кілька хвилин. Якщо зі стандартним набором виникають труднощі, можна скористатися спеціалізованими програмами. Власник пристрою (Айфона або Андроїда) не повинен забувати, що всі вищезазначені способи вирішують одну проблему і не підходять для визначення кодувань від сторонніх підключень. Робити зломи чужих шифрів із ними також не вдасться.

nBook
Додати коментар