Wi-Fi Direct Windows 7 – як увімкнути на комп'ютері

Wi-Fi Direct забезпечує бездротову передачу даних. Опція ідеально працює з новими версіями операційних систем та на Андроїді. Вона підтримується і на Виндовс 7, проте при використанні на техніці з такими параметрами потрібно бути готовим до проведення низки процедур, які на інших пристроях реалізуються в автоматичному режимі. Інсталяційні драйвери на сучасних операційних системах входять у програмний файл і встановлюються в автоматичному режимі або на запит користувача. У сьомій версії вінди драйвера доведеться завантажувати з офіційних джерел.

Принцип роботи технології Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct Windows 7 - як увімкнути на комп'ютері

Wi-Fi технології застосовуються для забезпечення бездротового підключення комп'ютерних та телефонних пристроїв до Інтернету.

Це завдання реалізується у вигляді функціональних опцій налаштованого маршрутизатора. З його допомогою стає можливим надсилати та отримувати інформацію з всесвітньої мережі після вибору точки доступу до неї та введення пароля для під'єднання.

У цій схемі пристрій виконує роль сполучної ланки, через елементи вай-фай якого пропускається обидві сторони інформація. Отримати доступ до Інтернету без нього можна за допомогою мобільного Інтернету, або при підключенні комп'ютерної техніки кабелем.

Користувачеві може бути не потрібно прямого з'єднання з інтернетом, а достатньо створення одноразового підключення між декількома пристроями. Для спрощення процедури запроваджено стандарт Wi-Fi Direct. Особливістю сервісу є проведення процедури обміну даними без точки доступу .

Зверніть увагу! З'єднання Wi-Fi Direct здійснюється без застосування додаткових пристроїв. Воно може бути застосоване до техніки з вбудованим модулем Wi-Fi – комп'ютерним та телефонним пристроям, а також до планшетів та телевізорів. Технологія сумісна з апаратурою будь-якої моделі.

Чи підтримує Windows 7 цю технологію

Опція Wi-Fi Direct вбудована у програмний пакет операційної системи Windows, починаючи з версії 8.1. Її активація здійснюється перемиканням важеля у положення «Увімк.» або за допомогою додавання нового елемента в розділі «Пристрої».

У Віндовсі 7 ця функція «за замовчуванням» не передбачена. Вай-фай директ можна підключити на техніку з такими параметрами після встановлення додаткових програм.

Що потрібно для того, щоб увімкнути Wi-Fi Direct на Windows 7

Для комп'ютерної техніки, що функціонує на базі Intel, для активації опції вай-фай директ можна використовувати пакет драйверів Intel Wireless Display. Підключити функцію на ноутбук або комп'ютер можна лише у випадку, якщо техніка обладнана мережним адаптером. Він може бути моделі Intel. Використовуйте пристрій Broadcom. Техніка повинна бути з відповідною відеографічною картою, а її процесор не може бути за характеристиками нижчими, ніж Intel Core i3/i5/i7.

Багато користувачів цікавить питання про Wi-Fi Direct для Windows 7, як його ввімкнути, і що для цього потрібно. Якщо операційна система встановлена на пристрої з процесором не Інтел, простіше буде її перевстановлення на більш високу версію.

У такому разі не доведеться встановлювати додаткові програми. За відсутності такої можливості потрібно буде шукати відповідні драйвера, встановлювати їх та настроювати пристрій для надання опції працездатного статусу.

Як увімкнути WiFi Direct Windows 7

Актуальним запитом у більшості користувачів, які звикли працювати з операційною системою сьомої версії, є питання про Wi-Fi Direct Windows 7 – як увімкнути, де взяти драйвера під нього та як налаштувати. Варіанти підключення визначаються запланованим способом використання технології.

Пересилання файлів

Якщо специфіка діяльності користувача має на увазі необхідність пересилання файлів між пристроями, один з яких мобільний, то йому потрібно підібрати для своєї техніки драйвера, що дозволяють підключатися за прямою схемою.

Для таких цілей підійде програма SHARE.it. Для забезпечення зв'язку між технікою, досить запустити програму на телефоні, перейти в розділ підключення і відсканувати QR-код з екрана комп'ютера.

Підключення додаткових пристроїв

Якщо потрібно увімкнути мережу таких периферійних пристроїв, як фотоапарат і принтер, потрібно орієнтуватися на інструкцію проведення операції, що застосовується до конкретного гаджета.

Увага! Зазвичай пристрої, обладнані опцією Wi-Fi Direct, створюють власну мережу, тому вимоги до комп'ютерної техніки за такої схеми мінімальні.

Бездротова передача на телевізор

Якщо одним із пристроїв є телевізор, то знадобиться використовувати програмні можливості драйвера Міракаст або його аналогів.

Файли встановлення вбудовані в програмний операційний пакет і встановлюються за замовчуванням для операційних систем Віндовс з версією старше 8. В інших випадках її доведеться завантажувати і встановлювати самостійно.

Інсталяція драйверів для активації технології у Windows 7

Завантаживши на комп'ютерну техніку з сімкою пакет з драйверами, слід затиснути комбінацію клавіш Windows+R, після чого в рядок команд записати devmgmt.msc. Після натискання кнопки Enter на екран виводиться меню.

Користувачеві слід вибрати розділ “Інші пристрої” і в їх списку знайти Wi-Fi адаптер. Клікнувши на його назву правою кнопкою миші слід зі списку меню вибрати розділ «Властивості» і перейти в його вкладку «Драйвера».

Наступні дії визначаються користувачами. Якщо потрібно встановити програму, слід вибрати відповідну команду. При плануванні оновити драйвера, слід натиснути на посилання «Оновити» Подальші операції проводяться за єдиним алгоритмом:

  • активувати пошук драйверів на комп'ютері, натиснувши на відповідну кнопку;
  • перейти до розділу «Огляд» та вказати директорію, в якій зберігаються файли;
  • натиснути кнопку «Далі» і запустити процес установки.

Як знайти потрібні драйвери та програми для запуску Wi-Fi Direct на Windows 7

Вай-фай адаптер, вбудований у комп'ютерну техніку, можна привести у працездатний стан, встановивши на нього драйвера, характеристики та параметри яких передбачено розробником.

Система може спробувати знайти потрібний драйвер в автоматичному режимі, однак у більшості випадків пошук за такою схемою є некоректним.

Зверніть увагу! Найкращим рішенням буде самостійно знайти програму на офіційних джерелах.

Пошук драйверів на сайті виробника ноутбука

Wi-Fi Direct Windows 7 - як увімкнути на комп'ютері

Файли встановлення з драйверами можна завантажити на офіційному сайті виробника комп'ютерної техніки. Для цього потрібно зайти на портал і за допомогою опції пошуку знайти програму в назві «Wi-Fi Direct Win 7». Її необхідно завантажити та інсталювати на пристрій відповідно до загальних правил.

Wi-Fi Direct Windows 7 - як увімкнути на комп'ютері

Пошук драйверів на сайті материнської плати

За відсутності на сайті виробника техніки потрібних драйверів слід шукати інформацію на порталі виробника материнської плати.

Щоб дізнатися його, необхідно з меню «Пуск» перейти до розділу «Всі програми», відкрити підрозділ «Стандартні» та вибрати опцію «Запуск від імені адміністратора» у спливаючому вікні після натискання на посилання «Командний рядок». У рядку, що з'явився, потрібно ввести команду «Systeminfo», після чого на екран виведеться інформація про систему.

Wi-Fi Direct Windows 7 - як увімкнути на комп'ютері

Отримавши відомості про виробника материнської плати, слід зайти на офіційний сайт і шукати драйвери через пошук. Програму потрібно завантажити та інсталювати, дотримуючись підказок навігатора.

Зверніть увагу! У функціоналі практично всіх драйверів існує можливість оформлення виведення на екран даних російською мовою, що спростить їхнє використання.

Встановлення Intel Wi-Fi на Windows 7 для використання Wi-Fi Direct

Для встановлення програми потрібно:

  • Завантажити та інсталювати драйвера, дотримуючись вказівок підказок.
  • Запустити програму, яка активує пошук пристроїв у діаметрі прийому в автоматичному режимі.
  • Привести в активний стан опцію Wi-Fi Direct на комп'ютерному або іншому пристрої, з яким потрібно встановити з'єднання з базовою технікою, що роздає, — натиснути на кнопку «підключити», коли система виведе таку пропозицію на екран.

Wi-Fi Direct Windows 7 - як увімкнути на комп'ютері

Далі виконати ще пару дій:

  • Ввести ПІН-код у вікні, що з'явилося на екрані, — вводиться одноразово, після чого система запам'ятовує дані і більше їх не запитує.
  • Натиснути кнопку «Продовжити».

Wi-Fi Direct Windows 7 - як увімкнути на комп'ютері

Після проведення всіх заходів на екрані відображається інформація про те, що з'єднання було здійснено.

Зверніть увагу! На ньому також можна ознайомитися з даними пристрою, з яким воно було реалізовано.

За замовчуванням Wi-Fi Direct встановлюється на комп'ютерних пристроях з операційною системою Windows версії старше 8,1. При використанні версії 7 опція може бути безпроблемно підключена на обладнанні з процесором Інтел. Однак у такому разі його актуально використовувати для передачі файлів та підключення додаткових пристроїв, а для трансляції відео краще скористатися іншими можливостями, такими як домашня мережа або DLNA.

nBook
Додати коментар