uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

Багато хто знає, що сайт цілком реально створити самостійно. Не будучи програмістом, дизайнером та верстальником із 10-річним стажем. Без допомоги веб-студій та фрілансерів. Все завдяки існуванню онлайн-конструкторів сайтів. Так, з реалізацією складних проектів навіть у конструкторі у новачка можуть виникнути проблеми.

Але ми говоримо про сайти малого бізнесу. Про що йде мова? Про багатосторінкові візитки та лендинги, насамперед. Сюди ж віднесемо інтернет-магазини, але лише невеликі, оскільки створення об'ємного торгового майданчика – завдання, як мінімум, непросте за низкою нюансів.

Візитка та лендинг – прості з погляду реалізації типи сайтів. Наповнити одну або кілька сторінок інформацією про себе, послуги, переваги співпраці та контакти може будь-яка людина, яка вміє користуватися ПК з Інтернетом на побутовому рівні. Загальний рівень грамотності, комп'ютер під рукою, бажання – все, що ви готові зробити сайт.

Як вибрати конструктор сайтів?

Сайти для малого бізнесу, тобто візитки, лендинги та невеликі магазини, найзручніше збирати в конструкторах із візуальними редакторами. Таких над ринком десятки, а то й сотні. Як вибрати з цього хаосу щось варте? Дійсно, багато хто з них дозволить створити симпатичний сайт з усіма необхідними функціями. Є явно жахливі системи, не без цього, а й гідних вистачає.

Як вибрати з якісних за загальними ознаками? Є нюанс, що звужує поле для пошуків майже одиниць. Йдеться про потенціал просування. Багато хто, зробивши хороший сайт, не знає, що з ним робити далі. Як залучити відвідувачів? Без клієнтів все це безглуздо, начебто добре не виглядало.

Можна найняти спеціаліста, який займеться розкручуванням. Але це не всім по кишені. Створення сайту обійдеться в рази дешевше за просування. Багатьох така думка злякає і, можливо, змусить закинути справу. А чи можна самостійно впоратися із просуванням? Так щоб все вийшло, та ще й порівняно недорого?

Так можна. Причому з мінімальним розумінням процесу. Лазочку дає uKit – конструктор сайтів для малого та середнього бізнесу. Він простий, зручний, досить функціональний і таке інше – звичайний набір характеристик якісної системи. Але це головне.

uKit із коробки містить рекламний модуль, за допомогою якого новачок за 5 хвилин зможе налаштувати та запустити контекстну рекламу та SEO-оптимізацію для свого сайту. Автоматизований інструмент на кшталт чарівної кнопки «Отримати клієнтів». Тобто після запуску сайту ви точно розумітимете, що робитимете далі і отримаєте потрібний результат.

Сервіс на основі вмісту сайту запропонує ключові фрази, за якими показуватиметься реклама в Yandex/Google, хоча ви можете вписати будь-які свої варіанти. Він покаже зразкову вартість кліка за вибраними запитами, спрогнозує витрати. Вам потрібно вибрати регіон для показу оголошень та обсяг бюджету від 1300 руб/міс. А потім натиснути кнопку запуску. Незабаром ви отримаєте першого клієнта, хоча ефективність залежить від наповнення сайту – вашої пропозиції, цін, опису послуг та переваг. Це зрозуміло, гадаємо.

Функціональність uKit

uKit має набір адаптивних шаблонів з більш ніж 500 варіантів, що включають 40 тематик бізнесу: будівництво, юриспруденція, медицина, туризм, сільське господарство, фотограф, модель, візажист, тату-майстер, вантажоперевезення, охорона та безпека, одяг та взуття, дизайн, фінанси та страхування, освіта, реклама, продукти харчування, кафе та ресторани, флористика, музика та інші.

uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

Будь-який окремо взятий шаблон містить демо-контент: структуру та матеріали, що відповідають його тематиці. Є режим повноекранного перегляду та можливість окремо редагувати версію сайту для ПК, телефонів та планшетів. Двигун створює автоматично резервні копії проекту, так що будь-якої миті можна відкотитися на якусь із них, до того ж, є кнопки перемотування дій – помилитися нестрашно.

Сторінки в uKit формуються шляхом додавання на них різноманітних віджетів: слайдер, галерея, картинка, текст, іконка, меню, кнопка, таймер зворотного відліку, відео, прайс, таблиця, спойлер, цитата, таймлайн, пошук, файл, відгуки, контакти, зворотна зв'язок та інших. Всі віджети мають свій набір налаштувань внутрішньої структури та оформлення: клікаєте по потрібному віджету – бачите доступні для перетворення опції. Все просто.

uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

Читайте також: створення сайту-візитки в uKit

У плані дизайну можна змінити фони будь-яких секцій та всього сайту, колірну схему, шрифти, параметри вирівнювання та розтягування контенту, а також додати широкий спектр анімацій. Двигун дозволяє задіяти версію сайту для людей з поганим зором з підвищеною контрастністю та розмірами шрифтів. Включається в один клік. На тарифі “Про” можна додавати свої CSS-стилі, хоча для новачків ця опція марна.

uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

uKit підтримує синхронізацію з різноманітними корисними онлайн-сервісами: калькулятором послуг uCalc, amoCRM, BoardCRM, SendPulse, MailChimp, Jivo, LiveChat, SoundCloud, Google Tag Manager, eComemrce-плагіном Ecwid, усіма актуальними соцмережами, а також пікселями.

У системі є блоговий модуль. Середній за функціональністю. Підходить для розділу з тематичними статтями, які допоможуть збільшити обсяг релевантного контенту на сайті. Магазинний модуль простий у використанні і досить ефективний, але його доцільно використовуватиме створення торгових майданчиків обсягом до сотні-другий товарів. Всі базові функції є, але змагатися з профільними рішеннями він, звісно, не може.

Двигун має вбудований конструктор спливаючих вікон, які корисні для показу інформації про знижки, акції, збору особистих даних відвідувачів через форми зворотного зв'язку. Можна налаштувати правила появи та оформлення вікон.

uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

Плюси uKit:

 • Великий вибір шаблонів, різноманітність тематик;
 • Простий та ефективний візуальний редактор;
 • Зручність просування сайтів новачками;
 • Підтримка різноманітних інтеграцій;
 • Можливість працювати спільно та створювати мультимовні сайти;
 • Наявність блогового та магазинного модулів;
 • Конструктор спливаючих вікон та калькулятор послуг;
 • Регулярні оновлення, моторна служба підтримки;
 • 14 днів тестового періоду, 100% манібек протягом того ж терміну після оплати;
 • Помірна вартість, промокоди та знижки.

Мінуси uKit

 • При оплаті «Мінімального» тарифу вимкнути рекламний копірайт сервісу не вдасться;
 • Блоговий модуль слабший, ніж в інших тлумачних конструкторів;
 • Практично непотрібний для новачків тариф «Про».

Як створити сайт у uKit

Послідовність кроків створення сайтів на uKit така:

 1. Реєструємось.
 2. Вибираємо шаблон.
 3. Вносимо правки в структуру сайту: додаємо недостатні та прибираємо зайві блоки та сторінки, налаштовуємо їх зсередини у візуальному редакторі.
 4. Повністю замінюємо демо-контент своїми даними – відео, фото, тексти та інше. Підготовка інформації – найбільш трудомістка частина роботи із створення сайту. Використовуйте лише свої, унікальні матеріали. Чим вища їхня якість, тим краще.
 5. Налаштовуємо дизайн: міняємо шрифти, якщо потрібно, фони та кольори елементів, вибираємо колірну схему, ставимо логотип, додаємо анімації для краси, але не переборщуємо із цим.
 6. Оплачуємо тариф. Для сайтів-візиток малого бізнесу рекомендуємо “Базовий”.
 7. Підключаємо домен. Купити його можна прямо на панелі управління.
 8. Додаємо на сайт потрібні для вашого завдання інтеграції: CRM, онлайн-консультант, push-повідомлення для відвідувачів, калькулятор послуг, аналітичні системи від Yandex та Google, синхронізуємо із соціальними мережами.
 9. Налаштовуємо SEO-параметри: посилання на сторінки (ЧПУ), додаємо мета-теги для сторінок, картинок та постів блогу, якщо такий є.
 10. Публікуємо сайт.
 11. Чекаємо на пару тижнів для індексації сторінок пошуковими системами і запускаємо контекстну рекламу через відповідний модуль. Справа зроблена, незабаром отримайте трафік і перших клієнтів.

uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

По суті ви можете залишити структуру шаблону потрібної тематики без змін. Головне – додати свій контент, від якості якого багато в чому залежатиме конверсія сайту. Рекомендуємо приділити цьому моменту особливу увагу.

Вартість тарифів

У uKit 4 тарифи, вартість яких варіюється в залежності від строку передоплати. Ви отримаєте знижку 15%, 20%, 30% або 50%, сплативши послуги сервісу на 3, 6, 12 та 24 місяці відповідно. Пошукавши в Мережі, ви знайдете один із промо-кодів, які знижують вартість тарифів на 25% при оплаті на будь-який період. Характеристики пакетів такі:

 1. Мінімальний (від $2.5/міс) – необмежений обсяг хостингу та безлімітні SMS-повідомлення про заявки, подарунковий SSL-сертифікат до домену, всі необхідні можливості редактора, техпідтримка 24/7.
 2. Базовий (від $5/міс) – те саме, плюс можливість використання динамічного тексту, постановки цілей у розділі статистики та техпідтримка живим чатом. Можна вимкнути копірайт uKit. Найцікавіший ходовий тариф.
 3. Магазин (від $6/міс) – розблокування можливостей модуля “Товар магазину”.
 4. Про (від $7.5/міс) – все описане вище плюс вставка свого коду на сторінки сайту і створення власних колірних схем.

uKit – онлайн-конструктор сайтів для малого бізнесу

Домен можна купити в панелі управління, для зони .ru він обійдеться $9/рік. Разом з використанням промо-коду та доменом сайт обійдеться в $72/рік на «Базовому» тарифі, який найкраще підходить для візиток та лендингів.

Висновок

uKit – збалансований, цілісний конструктор для створення сайтів малого бізнесу. Підходить для будь-яких напрямків. Отримані з його допомогою проекти виглядають сучасно, привабливо. Для досягнення результату не потрібні якісь складні навички та досвід. Потрібні ціль, комп'ютер та здоровий глузд.

Найголовніша відмінність uKit від інших систем у тому, що ви зможете не лише створити хороший сайт, але й без особливих проблем залучити до нього клієнтів. Цільову аудиторію з потрібних регіонів через контекстну рекламу. Це головний козир сервісу, якому наразі немає аналогів. Саме тому вважаємо uKit одним із найкращих варіантів для створення сайтів малого бізнесу. Рекомендуємо спробувати.

nBook
Додати коментар