Скільки інтернет-даних використовують онлайн-ігри?

Скільки інтернет-даних використовують онлайн-ігри?

Ігрова індустрія пройшла довгий шлях із моменту свого зародження. Онлайн-ігри набули значної популярності за останні роки. Однак є міф про те, що онлайн-ігри споживають багато даних. Дізнайтеся, скільки інтернет-даних використовують онлайн-ігри.

Звичайно, завантаження ігор може серйозно позначитися на пропускній спроможності вашого інтернет-з'єднання, оскільки розмір ігор сягає 100 ГБ. Проте за активної участі в онлайн-грі не використовується багато ваших даних. Насправді це набагато менше, ніж ви можете собі уявити.

Руйнуємо міф про використання інтернет-даних в онлайн-іграх

Хоча всі мають свої припущення щодо даних, які використовуються під час ігор, відповідь на відоме питання залишається невідомою більшості. Скільки даних використовують онлайн-ігри?

Станом на 2021 рік більшість сучасних ігор використовують від 40 до 300 МБ інтернет-даних на годину. Це схоже на використання даних під час потокової передачі музики на популярних платформах, таких як Spotify, YouTube Music та інших. Навіть найвищий обсяг даних, що використовуються сучасними іграми (що становить близько 300 МБ/год), далекий від даних, що використовуються при потоковій передачі відео.

Щоб краще зрозуміти ситуацію, порівняйте дані, що використовуються під час ігор, з даними, що використовуються при виконанні інших дій, для яких потрібен інтернет.

Дія Інтернет-дані, що використовуються в годину
Потокове відтворення музики ~ 100 МБ
Відеоконференція ~ 200 МБ (в середньому)
Онлайн ігри ~ 300 МБ
Потокове HD-відео на Netflix ~ 3 ГБ

Це має дати вам уявлення про те, скільки інтернет-даних використовують онлайн-ігри. Звичайно, обсяг даних, що використовуються, варіюється від гри до гри і може досягати значного числа при додаванні. Ось список середнього обсягу даних, які використовуються найпопулярнішими іграми.

Назва гри Середнє використання інтернет-даних на годину
Counter-Strike: Global Offensive 250 МБ
VALORANT 120 МБ
DOTA 2 120 МБ
Tom Clancy's Rainbow Six Siege 70 МБ
Fortnite 100 МБ
Overwatch 135 МБ
Call of Duty: Warzone 160 МБ
Battlefield V 110 МБ
League of Legends 50 МБ
Apex Legends 120 МБ
Minecraft 80 МБ
GTA V Online 70 МБ
Destiny 2 300 МБ
Rocket League 40 МБ

Зверніть увагу, що ці числа є приблизними, і використання даних у реальному світі може бути різним. У вашому випадку онлайн-ігри можуть споживати більше даних, ніж зазначено через кілька факторів, таких як потокова передача, голосовий чат або завантаження оновлень. Щоб дізнатися точні цифри, слід самостійно протестувати використання даних.

Фактичні дані, які використовуються в онлайн-іграх

Коли справа доходить до онлайн-ігор, використання інтернету це щось більше. Насправді, вам потрібне стабільне інтернет-з'єднання з достатньою пропускною здатністю та швидкістю для безперебійної роботи сучасних ігор. Якщо у вас немає стабільного інтернет-з'єднання, ви можете зіткнутися з низкою проблем під час ігрового процесу.

Онлайн-ігри на консолях використовують більше даних, ніж ПК? Ні, використання даних онлайн-іграми на консолях приблизно таке саме, як на ПК.

Більше того, вимога до розміру диска для популярних ігор постійно зростає. Розраховані на багато користувачів ігри вимагають все більше і більше місця для зберігання.

Підсумовуючи, можна сказати, що онлайн-ігри вимагають невеликої кількості даних (відповідно до сучасних стандартів), і ви можете спокійно грати, не турбуючись про використання інтернету. Однак сучасні ігри вимагають завантаження великого розміру, що слід враховувати при завантаженні ігор.

nBook
Додати коментар