Що таке VoLTE у смартфонах?

Що таке VoLTE у смартфонах?

Пройшло багато часу з того часу, як 4G офіційно вийшла з революційною швидкістю інтернету. 4G принесла на мобільні пристрої технологію LTE (Long Term Evolution), яка, хоч і була повільнішою, ніж справжня швидкість 4G, була значно швидше, ніж 3G. З'явилася технологія 4G VoLTE, яка вирішує головну проблему LTE. У цій статті розберемося, що таке 4G VoLTE.

Що таке VoLTE і в чому різниця між LTE та VoLTE?

VoLTE розшифровується як Voice Over LTE, як випливає з назви, ця технологія використовується для виконання голосових дзвінків через мережу 4G LTE. Ви можете запитати: “Але зачекайте, хіба 4G LTE не може виконувати голосові дзвінки?” І відповіді немає.

Щоразу, коли ви здійснюєте голосовий дзвінок у мережі LTE, ваш телефон повинен знову перемикатися на 3G/2G, тому що LTE не підтримує голосові дзвінки. Одним із недоліків цього було те, що відповісти на виклик із мінімальною потужністю сигналу 3G або 2G було надзвичайно складно. Дзвінки часто перериватимуться, а 3G/2G не буде швидко перемикатися на LTE, що призведе до погіршення якості дзвінків та використання інтернету.

Тут і знадобиться VoLTE. Ця технологія не тільки дозволяє вам здійснювати та приймати дзвінки через LTE, маючи телефон, підключений до інтернету, але також забезпечує чудову якість дзвінків для 3G та 2G. Можливо ви чули, що VoLTE часто називають викликом HD. Також є деякі інші переваги VoLTE, про які ми також розповімо у цій статті.

Дзвінки через Wi-Fi

VoWifi – одна з найкращих особливостей 4G VoLTE. Якщо рівень мобільного сигналу дуже слабкий, якщо ваш оператор підтримує VoWifi, ви можете виконувати телефонні дзвінки за допомогою Wi-Fi, навіть якщо потужність вашої мобільної мережі впаде до нуля, що досить зручно. Хоча цю функцію також потрібно увімкнути вручну в установках пристрою.

Що таке VoLTE у смартфонах?

Найкраще підключення

VoLTE пропонує найкращий зв'язок та покриття. Від підключення до дзвінків до вищої швидкості інтернету це схоже на оновлення покоління, а не на покращену версію LTE. LTE, як правило, працює в діапазоні від 700 МГц до 2500 МГц. Отже, його охоплення набагато краще, ніж 2G/3G.

Збільшений час автономної роботи

Одна із претензій до LTE – час автономної роботи. Більшість цієї причини полягає в тому, що кожен раз, коли ваш телефон робить або приймає виклик, він повинен перемикатися з 4G на 2G/3G. Пошук відповідного сигналу вимагає значних зусиль, що впливає на термін служби батареї. З технологією VoLTE цього не відбувається, тому зростає час автономної роботи мобільного пристрою.

Підсумовуючи, можна зробити висновок, що технологія VoLTE є дуже корисною для користувачів мобільних телефонів, тому рекомендуємо активувати цю технологію на своєму смартфоні.

nBook
Додати коментар