Що таке Discord Nitro та як отримати підписку безкоштовно?

Що таке Discord Nitro та як отримати підписку безкоштовно?

Discord Nitro — це платна підписка, яка додає більше можливостей у ваш ігровий чат Discord. Це дає вам доступ до анімованих смайликів, які ви можете використовувати на будь-якому каналі. Передплатники також можуть використовувати анімований аватар, щоб претендувати на власний номерний тег Discord.

Nitro також дає користувачам два підвищення сервера та знижку 30% на додаткові посилення, які ви можете використати, щоб допомогти своїм улюбленим спільнотам. Користувачі також отримають доступ до великих завантажень (до 100 МБ) та потокового відео у форматі HD.

Скільки коштує Discord Nitro?

Discord Nitro доступний за 9,99 доларів на місяць або 99,99 доларів на рік. Також є Nitro Classic, який коштує $4,99 на місяць або $49,99 на рік. З Nitro Classic у вас буде доступ до всіх функцій Nitro, крім Server Boost. Ви можете вибрати пропозицію, яка вам найбільше подобається.

Що таке Discord Nitro та як отримати підписку безкоштовно?

Як отримати Discord Nitro безкоштовно?

Є також кілька способів отримати передплату Discord Nitro безкоштовно. Нижче наведено деякі способи, які ви можете спробувати самі.

Мобільний додаток: ви можете отримати один місяць Discord Nitro безкоштовно при першому вході в мобільний додаток. Примітка. Це буде працювати тільки в тому випадку, якщо у вашому обліковому записі ніколи не було Discord Nitro і ви ніколи не входили в мобільний додаток.

Розіграші: багато спільнот Discord проводять розіграші, в яких як винагорода беруть участь підписки Nitro. Ви можете отримати їх, взявши участь у кількох розіграшах з надією, що вам пощастить. На деяких серверах Discord також є система рівнів, яка дає вам деякі бонуси, залежно від того, як часто ви спілкуєтеся. Деякі сервери також включають підписку Nitro як нагороду за підвищення рівня.

Події: події Discord — чудове місце, щоб отримати безкоштовну передплату Nitro. Компанія проводить такі заходи досить часто, і ви легко можете виграти абонемент та багато іншого, просто беручи участь у них.

Акції: ви часто бачитимете рекламні пропозиції від компаній, що роздають підписки Nitro. YouTube та Epic Games Store вже роздавали такі пропозиції.

Партнерська програма Discord: Ви отримаєте безкоштовну підписку на Nitro, якщо сервер підходить для участі в партнерській програмі Discord.

Тепер ви знаєте, що таке Discord Nitro і як отримати підписку безкоштовно. Якщо ви знаєте ще якісь способи, щоб безкоштовно отримати Discord Nitro, будь ласка, напишіть про це в коментарях.

nBook
Додати коментар