Що робити, якщо сайт не завантажується у браузері

Що робити, якщо сайт не завантажується у браузері

У деяких випадках у вас, напевно, виникли проблеми з доступом в інтернет. Проблема може бути пов'язана з самим з'єднанням, програмним забезпеченням або апаратним елементом. У цей час ви можете взагалі не мати доступу до будь-якого сайту або, як не дивно, у вас виникають проблеми з доступом тільки до однієї конкретної сторінки, що не може не засмучувати.

Ці проблеми зазвичай викликані веб-браузером, веб-сайтом, інтернет-провайдером або несправним DNS-сервером. У цій статті ми розглянемо, що можна зробити, якщо веб-сторінка не завантажується в інтернеті.

Перевірити статус веб-сайту

Якщо якийсь сайт не завантажується, а решта завантажується, то цілком імовірно, що на цей момент він може не працювати. Хорошою ідеєю для початку буде використання безкоштовних онлайн-інструментів, які пропонують деякі веб-сайти. Принцип їх роботи дуже простий: ви вводите URL-адресу, а сайт перевіряє, чи справний ресурс.

Наприклад, ми можемо використовувати Down for Everyone or Just Me або Is It Down Right Now, щоб перевірити, чи сайт працює. Ще одна цікава альтернатива – DownDetector, у цьому випадку сервіс не тільки визначає веб-збої сайту, але й наявність проблем із підключенням у операторів.

Як виправити, якщо сайт не завантажується

Сайт, який ми хочемо відвідати, може потрапити під інтернет-цензуру або з боку уряду або для захисту авторських прав. Іноді існують географічні обмеження, за яких блокується робота кількох веб-сайтів. Звичайні причини — державна цензура, боротьба з піратством чи блокування медіаконтенту у тому чи іншому регіоні. У цих випадках рішенням є використання проксі-сервера або VPN (Віртуальна приватна мережа).

Проблеми із сервером

Кожен сайт розміщується на якомусь веб-сервері, і може бути багато причин, через які він може не працювати. Наприклад, відключення електрики, занадто велика кількість запитів на серверну потужність, DDoS-атака, проблема з обладнанням або програмним забезпеченням. Якщо ми говоримо про центри обробки даних, то шанси на відключення електроенергії є значно нижчими, оскільки вони мають різні варіанти резервного копіювання.

Що робити, якщо сайт не завантажується у браузері

І тут у нашому браузері зазвичай з'являються помилки типу 500. Цей тип помилок зазвичай виникає з вини сервера. Дуже типовим прикладом є помилка 502. Як правило, ви мало що можете зробити, крім як надіслати електронний лист, щоб повідомити власників сайту про проблему, і вони намагатимуться виправити її якнайшвидше.

Збої програмного забезпечення та конфігурації

Іноді певний сайт не завантажується через інстальоване програмне забезпечення або його конфігурацію. Винуватцем цього є наш веб-браузер. Одним з найпростіших і найефективніших рішень є видалення кешу та файлів cookie.

Що робити, якщо сайт не завантажується у браузері

Також може бути корисно оновити браузер до останньої версії або спробувати інший браузер.

З іншого боку, збій може бути викликаний брандмауером чи антивірусною програмою. Хороша порада щодо цього — ніколи не встановлюйте на комп'ютер більше однієї антивірусної програми. Ви також можете спробувати тимчасово відключити брандмауер та подивитися, чи завантажиться сайт.

Маршрутизатор та DNS

Ще одна річ, яку можна спробувати, коли певний веб-сайт не завантажується, – перезавантажити маршрутизатор. Ви також можете перевірити налаштування свого маршрутизатора, оскільки деякі маршрутизатори оснащені опціями фільтрації URL-адрес для блокування веб-сайтів. Тому можливо, що хтось із членів сім'ї додав сайт до списку фільтрів.

Нарешті, варіант, який може стати в нагоді, – змінити DNS-сервери нашого маршрутизатора або в TCP/IP Windows. Наприклад, ми можемо замінити DNS нашого інтернет-провайдера на DNS Google з адресами 8.8.8.8 та 8.8.4.4.

nBook
Додати коментар