Samsung M2070W налаштування Wi-Fi – інструкція з підключення

Принтер купують не тільки в копіювальні центри, але і для домашнього користування. Однією з функцій цього пристрою є роздрук документів та зображень з комп'ютера. Але для цього його слід підключити до бездротового з'єднання. Нижче описано особливості підключення на прикладі Samsung m2070w: налаштування Wi-Fi, інструкція щодо його підключення до різних версій ОС.

Samsung M2070W налаштування Wi-Fi - інструкція з підключення

Як підключити принтер Samsung до Wi-Fi

Підключити принтер до бездротового з'єднання не складно, оскільки основна частина установок виконується в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Заздалегідь варто завантажити та встановити драйвери з офіційного сайту виробника пристрою.

Найчастіше підключення здійснюється за допомогою приєднання USB-кабелю. Як основу можна використовувати інструкцію з налаштування Wi-Fi Samsung Xpress m2070w. Порядок дій наступний:

 1. Маршрутизатор та принтер повинні бути вимкнені.
 2. У комплекті з пристроєм йде USB-кабель, який слід використовувати для підключення. Принтер необхідно підключити до маршрутизатора.
 3. Після цього потрібно увімкнути роутер та почекати закінчення завантаження. Після цього можна увімкнути принтер.
 4. За допомогою LAN-кабелю або Wi-Fi необхідно отримати доступ до Web-налаштувань роутера.
 5. Далі потрібно відкрити браузер та ввести адресу 192.168.0.1. або 192.168.1.1, або іншу адресу, написану на корпусі маршрутизатора.
 6. Потім необхідно авторизуватись. Подивитися дані можна у документації або на корпусі роутера.
 7. Коли з'явиться меню маршрутизатора потрібно переконатися, що він розпізнав принтер, що підключається.

Якщо все пройшло успішно, можна переходити до наступного етапу підключення, щоб налаштувати комп'ютер. Автоматична настройка не відбудеться, оскільки принтер підключено не до ПК, а до роутера. Тому користувачеві доведеться вручну вибрати необхідні параметри, щоб підключити m2070 до Wi-Fi:

 1. У меню “Пуск” слід зайти в “Панель управління”, якщо це Windows 7 або “Параметри”, якщо ОС Windows 10.
 2. Далі необхідно вибрати пункт “Пристрої”, а в цьому розділі знадобиться рядок “Принтери та сканери”.
 3. Наступний крок – “Додати принтер або сканер”.
 4. Запуститься процес сканування нових парних пристроїв. З'являться дані про завершення пошуку і користувач побачить список результатів.
 5. Якщо користувач побачив свій принтер, необхідно підтвердити його наявність, натиснувши на відповідну кнопку.
 6. Відкриється вікно «Знайти принтер за іншими параметрами». Далі із запропонованих варіантів потрібно вибрати «Додати принтер за ТСР/IP-адресою» та продовжити налаштування.
 7. З'явиться рядок “Тип пристрою”, в якому слід вибрати тип ТСР/ІР. У наступному рядку “Ім'я або IP-адреса” користувачеві потрібно ввести адресу, раніше введену для входу в веб-інтерфейс роутера. Дані будуть автоматично продубльовані в наступному рядку.
 8. Далі слід прибрати галочку в пункті опитування принтера і автоматичного пошуку драйвера. Після цього розпочнеться процес пошуку пристроїв.
 9. Відкриється вікно, яке повідомляє про те, що принтер виявити не вдалося. У блоці “Тип пристроїв” необхідно вибрати “Особливе” і перейти у вкладку “Параметри”.
 10. У цьому пункті слід вибрати протокол LPR та внести зміни до рядка «Ім'я черги». Там можна вписати будь-яке значення та натиснути “Ок”.
 11. Після цього потрібно оновити драйвера.
 12. Після завершення оновлення натисніть «Готово».

Потім можна зробити пробний друк і використовувати принтер за його призначенням. Але бувають випадки, коли комп'ютер не побачив новий пристрій. Причини можуть бути такі:

 • маршрутизатор не підтримує певного типу підключення;
 • принтер не підтримує підключення;
 • несправність порту чи кабелю.

Один з варіантів – оновити програмне забезпечення маршрутизатора, завантаживши його з офіційного сайту виробника. Після цього необхідно відновити встановлення підключення до бездротового з'єднання.

Samsung M2070W налаштування Wi-Fi - інструкція з підключення

Встановлення драйверів для Wi-Fi принтера Samsung

Щоб з'єднання пройшло успішно, необхідно завантажити або оновити драйвери для Wi-Fi принтера Samsung. Вони можуть йти в комплекті з пристроєм або їх доведеться завантажувати самостійно з офіційного веб-сайту виробника.

Важливо! Завантажувати драйвера для Wi-Fi принтера Samsung зі сторонніх ресурсів не рекомендується, оскільки є можливість завантажити компонент, що має шкідливий код.

Якщо інсталяція драйверів відбувається з диска, необхідно вибрати пункт «Встановити з диска». Оновлення відбудеться автоматично. Є ще один спосіб – скористатися стандартними інструментами ОС. Для цього слід зайти в Центр оновлення Windows. Із запропонованого списку залишається знайти потрібну модель принтера. Після цього відбудеться автоматичний пошук та встановлення драйверів.

Інший спосіб – офіційний сайт виробника, на якому можна знайти необхідні компоненти. Але для цього необхідно знати точне найменування пристрою. Після цього залишається завантажити та розпакувати компоненти.

Samsung M2070W налаштування Wi-Fi - інструкція з підключення

Налаштування підключення Samsung через Wi-Fi до комп'ютера та ноутбука на Windows та MacOS

Алгоритм підключення до бездротової мережі різних принтерів Самсунг схожа. Але існують деякі нюанси, які залежать від моделі та версії ОС. У разі їх недотримання можуть виникнути труднощі у налаштуванні підключення.

Samsung m2070w

Це багатозадачний лазерний принтер, який підтримується більшістю ОС. Тому він є однією із найпопулярніших моделей. Щоб на Xpress m2070w підключити Wi-Fi, необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 1. Комп'ютер, принтер та роутер повинні бути увімкненими. У дисковод необхідно вставити диск із програмним забезпеченням. За його відсутності доведеться завантажити драйвера з офіційного сайту виробника.
 2. Користувачеві буде запропоновано прийняти угоду та продовжити встановлення.
 3. У рядку “Тип підключення принтера” потрібно вибрати варіант бездротового з'єднання.
 4. Подальші дії залежать від того, чи пристрій раніше чи ні.
 5. Потім буде показано всі точки доступу. У тому числі слід вибрати потрібну мережу.
 6. Особливість цієї моделі принтера є Wi-Fi Direct. У процесі установки потрібно буде поставити галочку на увімкнення цієї функції.
 7. Після завершення всіх маніпуляцій необхідно вимкнути кабель від комп'ютера.

Потім слід виконувати всі дії, вказані на моніторі. Після завершення встановлення пристрій готовий до використання.

Важливо! Якщо мережу не знайдено, відкрийте вкладку «Додатково». Усі необхідні дані доведеться вводити самостійно.

Samsung M2070W налаштування Wi-Fi - інструкція з підключення

У разі введення даних мережі вручну користувачеві потрібно вказати такі відомості:

 • назва – SSID;
 • режим роботи – “Інфраструктура”;
 • автентифікація – цей параметр передбачає наявність або відсутність пароля. Якщо захисного коду немає, це означає, що підключитися до мережі зможуть усі бажаючі або потрібно вводити пароль;
 • шифрування – цей пункт можна опустити через непотрібність;
 • код безпеки мережі;
 • підтвердження мережевого ключа безпеки;
 • індекс ключа WEP — у більшості випадків цей пункт не потрібен, оскільки актуальний для підключень із різновидом аутентифікації «Спільний ключ».

Алгоритм підключення для користувачів макбука дещо відрізняється:

 1. Аналогічно принтер треба підключити до комп'ютера та встановити програмне забезпечення з диска або офіційного сайту виробника.
 2. Далі користувачеві потрібно ухвалити угоду. Потрібно ввести пароль та продовжити встановлення.
 3. Потім необхідно вибрати тип підключення – бездротове з'єднання (Wireless network).
 4. З'явиться вікно з написом “Using a USB cable”. Потрібно ввести всі точки доступу.
 5. Наступний крок – дати назву мережі та створити пароль.

Після натискання кнопки «Далі» кабель потрібно від'єднати та виконати всі рекомендації системи, які з'являться на екрані.

Також необхідно знати, як підключити Samsung m2070w до Wi-Fi без використання кабелю. Усі дії аналогічні вищеописаному керівництву. У пункті способу налаштування потрібно вибрати “Використання бездротового з'єднання”. З'явиться вікно з проханням підключення WPS. Кнопку слід утримувати протягом декількох секунд. Після цього треба натиснути “Далі”. Інструкцію з підключення Samsung m2070w до Wi-Fi завершено і принтер готовий до роботи.

Samsung M2070W налаштування Wi-Fi - інструкція з підключення

Інші моделі

Підключення m2020w до Wi-Fi нічим не відрізняється від інструкції моделі m2070w. Цей пристрій також сумісний з більшістю операційної системи. Тому у користувачів не повинно виникнути проблем як підключити принтер Самсунг 2020 через Wi-Fi. Samsung ml 1865w також сумісний з пізнішими версіями ОС та проблем із встановленням бути не повинно.

Важливо! Як основу можна використовувати інструкцію підключення принтера Samsung m2020w через Wi-Fi.

Для коректної установки підключення принтера за допомогою бездротового з'єднання потрібно встановити відповідні драйвери. Якщо вони не йдуть у комплекті з пристроєм, їх вдасться знайти на офіційному сайті розробника. Але для цього необхідно ввести точне найменування моделі принтера, наприклад, ml 2165w або ml 2168w. Тоді буде встановлено програмне забезпечення, що підходить саме для цього пристрою.

Samsung M2070W налаштування Wi-Fi - інструкція з підключення

Перед підключенням будь-якої моделі необхідно звернути увагу на маршрутизатор, а саме наявність кнопки WPS. З її допомогою можна підключити два пристрої одночасно. Активується вона звичайним натисканням або запровадженням ПІН-коду. Він розташований на нижній частині корпусу.

Принтер Samsung не так складно підключити, як може здатися більшості користувачів. Зазвичай із ним завжди в комплекті йде диск із необхідними драйверами. Тому користувачам не потрібно займатися самостійним пошуком програмного забезпечення. Принтер Самсунг можна підключити до більшості версій ОС. Алгоритм підключення до Wi-Fi у різних моделей відрізняється неістотно, основна частина настройок відбувається автоматично.

nBook
Додати коментар