Робота вдома на комп'ютері: короткий посібник для новачків

Робота вдома на комп'ютері: короткий посібник для новачків

Онлайн робота домашнього комп'ютера має різні варіанти. Одним із доступних варіантів є фріланс. Фріланс (від англ. Freelance – вільне заняття) – назва виду роботи, що недавно з'явилася, при якій людина не завжди працює на якійсь роботі, а надає за домовленістю роботодавцям різні разові послуги або обмежені якимись рамками.

Фрілансер сам постійно шукає собі роботодавців, вибирає, з якою оплатою та з якими умовами потрібна йому робота. Останнім часом фріланс став досить популярним. До фрілансу відносять багато видів робіт:

  • написання статей або їх переробка (рерайт)
  • створення та подальше просування сайтів
  • створення дизайну (сайтів, логотипів, листівок, банерів тощо) та багато іншого.

Плюси фрілансу: Основні переваги — це можливість працювати у себе вдома, займатися справою на свій вибір, мати вільний графік, відсутність безпосереднього начальства, самоконтроль у питаннях роботи.

Мінуси фрілансу: Основна проблема — відсутність зарплати, постійна необхідність самостійного пошуку замовлень. Не всі мають необхідні для цього здібності. Звичайно, певне вміння презентувати себе та спілкуватися з клієнтами з часом приходить. Особливо важко доводиться спочатку, коли немає досвіду, популярності, портфоліо з виконаними роботами для підтвердження вашого професійного рівня.

Тому бувають ситуації з дефіцитом замовлень, коли доводиться виконувати за копійки більші обсяги роботи. Може вийти, що рівень доходу буде меншим за зарплату, яка була на постійній роботі. Тому частіше фріланс вибирають не як заміну основної роботи, а лише як підробіток. А з набуттям досвіду та збільшенням доходу, пізніше можна повністю перейти на заробіток в інтернеті.

Як розпочати роботу фрілансером?

Робота вдома на комп'ютері: короткий посібник для новачків

Важливо визначитися з тим, які у вас є знання та вміння або чому вам хотілося б навчитися. Якщо ви нічого не вмієте, теж можна спробувати знайти найпростішу роботу, але оплата буде мінімальна. Далі подумайте, як ви шукатимете замовників і де? Сайтів, де реєструються замовники та фрілансери, чимало. Але варті нашої уваги не всі. Найпопулярніші серед них: free-lance.ru та weblancer.net.

Дехто думає, що краще користуватися популярними біржами. Але треба враховувати, що там чимала конкуренція, і новачкові доведеться нелегко. Біржі бувають універсальні, у яких можна знайти роботу будь-яких напрямів, і навіть спеціалізовані біржі, наприклад, біржі для рерайтерів, вебмайстрів, програмістів тощо.

Висновок

Отже, робота будинку на комп'ютері є добрим варіантом у багатьох випадках. Але перш ніж зайнятися нею, зважте всі за і проти, конкретизуйте свої плани. Якщо ви дійсно хочете мати заробіток, використовуючи такий спосіб, тоді тільки вперед! І спочатку, нехай ця робота буде лише додатковим заробітком, а потім вирішите, як бути далі. Вчіться, ростіть і заробляйте!

nBook
Додати коментар