Перевірка пінгу інтернету — через командний рядок та онлайн

Щоб переконатися, що у людини вдома або в офісі нормальна швидкість та з'єднання, проводиться перевірка пінгу інтернету. Дізнатися значення характеристики можна за допомогою комп'ютерної техніки або звичайного мобільного телефону. Така потреба виникає, коли інтернет-з'єднання працює нестабільно. Якщо перевірка покаже мінімальні показники пінгу, можна звернутися до свого провайдера з претензією або шукати причини некоректної роботи у своєму обладнанні.

Перевірка пінгу інтернету — через командний рядок та онлайн

Для чого перевіряти пінг

Ping – це час, який витрачає запит на подолання шляху до іншого пристрою і назад. Пінг тест інтернету є інструментом, який допоможе користувачеві перевірити швидкість та якість підключення до мережі. Показник повинен бути не вищим, ніж 50 мілісекунд. Тільки в цьому випадку можна говорити про гарне з'єднання.

Щоб перевіряти стандартну програму в операційній системі Віндовс, потрібні підстави:

 • погане чи неякісне з'єднання;
 • зависання та перебої;
 • слабкий рівень скачування;
 • низький показник трафіку;
 • викидання із системи;
 • довгий відгук того чи іншого сайту тощо.

Найчастіше аналіз пінгу потрібний геймерам, які грають у віртуальні ігри по мережі. Саме вони проводять вимірювання та порівнюють їх із вимогами гри. Коли людина знатиме параметри свого інтернет-з'єднання, вона зможе порівнювати ці дані з тією розкладкою, яка вказана на порталі. Також аналіз часто потрібен для того, щоб переглянути дані щодо роздачі Wi-Fi та показники локальних мереж.

Ping оцінюється у мілісекундах. Наприклад – 25 мс/ms. Перевірити затримку інтернету можна на будь-якій мобільній чи комп'ютерній техніці. Коли заходи будуть завершені, людина зрозуміє, чи є проблема після аналізу результатів.

Важливо! Якщо швидкість трафіку буде низька, відповідно, це свідчить про тривалий відгук системи.

Як перевірити пінг інтернет з'єднання

Перш ніж виміряти ping, слід з'ясувати, які програми дозволяють зробити це швидко та якісно. Щоб перевірити інтернет на втрату пакетів онлайн, передбачено кілька варіантів:

 • командний рядок;
 • спеціальні програми.

Перший варіант підійде тільки для досвідчених комп'ютерних користувачів, тому що не кожна людина знає, як правильно користуватися командним рядком. Також варто віднести до недоліків той факт, що система проводить перевірні заходи власними силами.

Перевірка пінгу інтернету — через командний рядок та онлайн

Другий спосіб більш універсальний, тому що портал самостійно проводить аналіз, а потім надає результати на запит користувача. Основні портали, якими варто скористатися:

 • інтернетометр від Яндекса;
 • ping-test.net;
 • 2ip.ru;
 • speedtest.net.

Наведено список найпопулярніших порталів, але їх більше. Алгоритм дій майже всіх ресурсах ідентичний.

Увага! Щоб переконатися в коректності отриманих даних, можна провести перевірку одразу на кількох сайтах та через командний рядок.

Через командний рядок на комп'ютері

Система після аналізу показує 4 параметри: кількість втрачених пакетів, мінімальний час отримання і передачі, швидкісний режим, середні статистичні показники. Перевірка затримки інтернету через командний рядок вимагає пройти кілька етапів:

 1. Викликати рядок за допомогою комбінації Win та R.
 2. У полі прописати cmd.
 3. Підтвердити події.
 4. У новому вікні вписати ping і далі адресу сайту, що перевіряється.
 5. Надіслати інформацію на перевірку.

Цей процес триває трохи часу.

Увага! Адреса ресурсу, що перевіряється, копіюється з браузера або вводиться як ip.

Перевірка пінгу інтернету — через командний рядок та онлайн

Перевірити пінг онлайн

Online варіант дозволяє перевірити ping інтернет швидко і просто. Для цього заходу достатньо визначитися з програмою, яка братиме участь у процесі, та запустити test на її ресурсі. Щоб вибрати, який варіант програми краще, слід ознайомитися з процесом кожної системи та виміряти пінг на практиці.

Алгоритм дій:

 1. Зайти на вибраний сайт.
 2. Вибрати пункт “Перевірка”.
 3. Ввести посилання на ресурс, який перевірятиметься.
 4. Запустити процес.
 5. Проаналізувати отриману інформацію.

Нижче прописані переваги та недоліки кожного стороннього порталу. Важливо пам'ятати, що аналіз на деяких ресурсах дозволяє отримати інформацію не тільки про сайт, а також перевірити, наскільки стабільне з'єднання з ним,

Через Speedtest.net

Щоб зрозуміти, як перевірити пінг інтернету через портал Speedtest.net, слід відвідати цей сайт та розпочати перевірочні заходи.

Основна риса цього сервісу полягає в тому, що можна вибрати місто або сервер, з яким планується з'єднання. Чим точніше дані геолокації і чим ближче місце розташування об'єкта, тим краща взаємодія.

На замітку! Цей сайт дуже популярний у Європі. Жителі багатьох країн йому повністю довіряють.

На сайті pingtest.net

На цьому ресурсі можна переглянути повну розкладку аналізу. Перевірка інтернету на втрату пакетів онлайн через Pingtest.net відрізняється тим, що відбувається точкова зміна.

Система повністю автоматизована, тому не потрібно проводити додаткові заходи, щоб отримати результат. Тут проводиться оцінка якості мережі. Основні дані, які отримує користувач: відсоток втрат, Ping та джиттер. Останній пункт – це різниця між отриманими даними у часовому вимірі.

Перевірка пінгу інтернету — через командний рядок та онлайн

За допомогою сервісу 2ip

Перевірка ping інтернету через сайт 2ip.ru має відмінні риси: діє тільки на російській території, тобто не торкається сервера інших держав. Фахівці відзначають, що даний варіант дає найточніші показники та відрізняється високим функціоналом. Якщо потрібно перевірити якийсь сайт у Європі, цей портал не підійде.

Щоб провести перевірочну процедуру, необхідно ввести адресу або вказати її на карті. Подальші дії програма проводить сама автоматично.

Увага! Важливо пам'ятати, що не всі портали надають детальну розкладку. Іноді не показана різниця між максимальними та мінімальними даними.

Існує два способи: командний рядок та сторонні онлайн сервіси. Процедуру зможуть провести навіть недосвідчені комп'ютерні користувачі. Кожна людина, яка збирає проводити перевірку пінгу, має пам'ятати, що оптимального показника немає. Більше того, навіть найнижчі дані дозволять відвідувати сайти і навіть дивитися відео. Фахівці радять користуватись спеціальними утилітами, тому що вони додатково дозволяють проаналізувати працездатність мережі.

nBook
Додати коментар