Найкращі сервіси для створення тимчасової електронної пошти

Найкращі сервіси для створення тимчасової електронної пошти

Практично кожен, хто користується Інтернетом, має адресу електронної пошти, і майже кожна онлайн-служба вимагає, щоб ви вказали свою електронну пошту для створення облікового запису. Згодом ви використовуєте свою електронну пошту на такій кількості сайтів, що вона стає звичайною метою для спаму та шахрайства.

Одне з рішень для боротьби з цим — створити тимчасову адресу електронної пошти, яку ви можете використовувати для реєстрації, здійснення покупок, передплати тощо, не турбуючись про те, що ваша реальна електронна пошта буде занедбана сміттям. На щастя, існує безліч сервісів, які дозволяють створювати тимчасові поштові скриньки.

10MinuteMail

Якщо вам потрібна адреса електронної пошти лише на короткий період часу, 10MinuteMail допоможе вам. Відповідно до своєї назви, 10MinuteMail дає користувачам унікальну адресу електронної пошти, яка самознищується через десять хвилин. Це означає, що адреса електронної пошти та весь вміст поштової скриньки видаляються через десять хвилин.

Найкращі сервіси для створення тимчасової електронної пошти

Використовувати 10MinuteMail дуже просто. Для цього вкажіть у пошуку браузера 10MinuteMail. При переході на сайт відразу з'явиться ваша унікальна адреса електронної пошти, а також великий таймер, який відразу ж починає відлік з десяти хвилин. Скопіюйте та вставте унікальну адресу електронної пошти та використовуйте її для будь-якого сайту або сервісу, який цього вимагає.

Щоб отримати доступ до повідомлень, надісланих на вашу адресу, натисніть кнопку “Вхідні”. Крім читання тексту електронних листів, ви також зможете завантажувати будь-які вкладення, переходити за посиланнями і т.д. Коли ви закінчите, ви можете закрити браузер або дочекатися закінчення десятихвилинного таймера. У будь-якому випадку ваша тимчасова адреса електронної пошти буде деактивована та знищена.

Якщо вам потрібно більше часу, тому що ви ще не отримали листа, тоді просто натисніть кнопку з написом «Отримати ще 10 хвилин». Це скине лічильник на десять хвилин тому. 10MinuteMail ідеально підходить для тих, хто шукає дійсно тимчасову електронну пошту, до якої ніхто інший не зможе отримати доступ.

ThrowAwayMail

Якщо вам потрібна конфіденційність, яку надає одноразова адреса електронної пошти, ви можете спробувати ThrowAwayMail. Цей сервіс створює унікальну поштову скриньку, яка доступна тільки вам. Через 48 годин ця унікальна адреса електронної пошти видаляється разом з усіма повідомленнями.

Найкращі сервіси для створення тимчасової електронної пошти

ThrowAwayMail не дуже цікавий, але їм дуже просто користуватися. Натисніть кнопку, щоб створити унікальну адресу електронної пошти. Після створення електронної пошти запускається таймер зворотного відліку, аналогічний 10MinuteMail. Велика різниця тут у тому, що адреса електронної пошти дійсна протягом 48 годин, а не 10 хвилин. Всі листи, надіслані на цю адресу, відображатимуться на головній сторінці.

Якщо ви відвідаєте електронну пошту після 48 годин, вона буде видалена. Проте продовження використання тимчасової адреси електронної пошти призведе до продовження таймера ще на 48 годин. Єдиним недоліком цієї послуги є те, що у вашому пристрої повинні бути включені файли cookie.

Maildrop

Якщо ви просто бажаєте, щоб безкоштовна адреса електронної пошти використовувалася в ситуаціях, коли ви не бажаєте повідомляти свою справжню електронну пошту, варто звернути увагу на Maildrop. Цей сервіс абсолютно безкоштовний і не вимагає жодної реєстрації. Він також дозволяє вам створити власну адресу електронної пошти або використовувати випадково згенерований.

Найкращі сервіси для створення тимчасової електронної пошти

Maildrop відрізняє те, що ви можете відвідувати поштову скриньку будь-якої створеної адреси електронної пошти. Все, що вам потрібно зробити, це запам'ятати назву поштової скриньки. Це робить Maildrop зручним варіантом для людей, які хочуть зберегти свою тимчасову адресу електронної пошти.

Факт, що поштова скринька Maildrop зберігається вічно, вимагає декількох пояснень. По-перше, Maildrop обмежує типи листів, які потрапляють у вашу поштову скриньку. На жаль, це означає, що вкладення повністю відкидаються. Крім того, поштова скринька може містити не більше 10 вхідних листів одночасно. Нарешті, будь-яка поштова скринька, яка не отримала листа протягом 24 годин, буде автоматично видалена.

Maildrop — хороший варіант, якщо ви не хочете створювати нову тимчасову адресу електронної пошти щоразу, коли вам потрібно заповнити онлайн-форму.

Якщо створення тимчасової електронної пошти здається вам занадто клопіткою справою, але ви все ж таки хочете уникнути спаму, блокуйте небажані листи у своїй електронній поштовій скриньці.

nBook
Додати коментар