Найкращі сайти для пошуку зображень із прозорим фоном

Найкращі сайти для пошуку зображень із прозорим фоном

Якщо ви проводите багато часу у Photoshop, вам, ймовірно, було потрібно зображення з прозорим фоном більш ніж кілька разів. На жаль, пошук подібних зображень може бути не дуже простою справою. Можна було б подумати, що використовувати Яндекс Картинки для пошуку зображень з прозорим фоном буде легко. На жаль, це не так.

На щастя, існує ряд веб-сайтів, на яких розміщені зображення з прозорим фоном, що спрощує пошук зображень для наступного проекту.

Примітка. Обов'язково перевіряйте ліцензію кожного зображення, яке ви завантажуєте. Деякі зображення дозволені для вільного використання, тоді як інші мають низку обмежень.

1. CleanPNG

Найкращі сайти для пошуку зображень із прозорим фоном

CleanPNG сайт є чистим і простим у використанні. Просто введіть критерії пошуку в полі пошуку, і ви знайдете у своєму розпорядженні безліч зображень високої чіткості із прозорим фоном, які можна скачати безкоштовно.

Функція пошуку досить точна, проте, іноді очікується не дуже точних результатів. Це пов'язано з тим, що користувачі можуть завантажувати зображення з прозорим фоном. Це означає, що CleanPNG постійно розширює бібліотеку прозорих зображень. При цьому, оскільки користувачі позначають власні зображення, вони не завжди можуть бути точними на 100 відсотків.

Крім того, на головній сторінці CleanPNG представлені найпопулярніші категорії зображень. Наприклад, ближче до кінця року ви знайдете колекції, пов'язані з Новим роком та Різдвом. Ці ретельно відібрані колекції дозволяють швидко та легко знайти масу зображень для використання у своєму проекті.

2. StickPNG

Найкращі сайти для пошуку зображень із прозорим фоном

StickPNG – ще один веб-сайт, на якому немає нічого, крім зображень із прозорим фоном. У їхній бібліотеці є лише потроху, проте тут велика увага приділяється зображенням популярної культури.

Існує стандартна панель пошуку, і якщо ви прокрутите вниз головну сторінку, ви виявите, що бібліотека зображень StickPNG з більш ніж 35 000 зображень була розбита на категорії. Ці категорії охоплюють діапазон від мультфільмів до відеоігор. Натиснувши одну з цих категорій, ви можете вибрати підкатегорію з подальшим звуженням пошуку. Наприклад, клацнувши категорію «Комікси та фентезі», ви потрапите на сторінку, на якій ви зможете звузити пошук за персонажами, наприклад, «Капітан Америка» або «Бівіс і Баттхед».

3. PNGTree

Найкращі сайти для пошуку зображень із прозорим фоном

PNGTree має величезну основу прозорих зображень. На момент написання PNGTree стверджує, що вони мають мільйони безкоштовних зображень PNG і вони продовжують поповнювати колекцію щодня. На веб-сайті PNGTree є знайома панель пошуку, бібліотека також розбита на категорії.

Крім прозорих зображень, PNGTree також має векторну графіку, фони, такі як шпалери та банери, а також шаблони для візиток, сертифікатів та багато іншого. Хоча все можна завантажити та використовувати в особистих проектах безкоштовно, PNGTree має преміум можливості.

4. FavPNG

Найкращі сайти для пошуку зображень із прозорим фоном

FavPNG – ще один веб-сайт, на якому розміщено багато прозорих зображень. Порівняно з деякими іншими веб-сайтами в цьому списку, цей нудний, але величезна кількість доступних прозорих зображень компенсує це.

Як і CleanPNG, FavPNG дозволяє користувачам завантажувати власні зображення для внесення в базу даних. Таким чином, ви можете очікувати на отримання сумнівних результатів пошуку через те, що користувачі неправильно позначають свої зображення. При цьому FavPNG містить більше 16 мільйонів прозорих зображень, тому ви знайдете те, що шукаєте.

5. Free PNG Images

Найкращі сайти для пошуку зображень із прозорим фоном

Free PNG Images – це величезна база даних прозорих зображень, метою якої є допомогти веб-дизайнерам створювати красиві веб-сторінки та блоги. Якщо ви шукаєте більш «загальні» зображення, обов'язково слід додати до закладок Free PNG Images.

Як і багато інших сайтів у цьому списку, Free PNG Images може похвалитися новими прозорими зображеннями, що додаються щодня. Крім того, користувачі можуть завантажувати власні прозорі зображення. Щоб допомогти користувачам відсортувати базу даних, Free PNG Images має стандартну функцію пошуку і добре організовані колекції, розділені на категорії.

nBook
Додати коментар