Instagram не дає завантажувати Reels: 5 можливих рішень

Instagram не дає завантажувати Reels: 5 можливих рішень

Instagram не дозволяє завантажувати Reels? Не хвилюйтеся, це проблема, про яку часто повідомляють користувачі, і здебільшого вона вирішується шляхом зміни деяких деталей конфігурації. У цій статті ми розповімо про деякі можливі рішення, які допоможуть вам знову завантажувати Reels до Instagram.

Вийдіть і знову увійдіть до Instagram

Якщо проблема в тому, що ваші короткі ролики не завантажуються для їх опублікування, і ви виключили, що це проблема з підключенням до інтернету, спробуйте цей простий варіант.

Оскільки це може бути збій програми, переконайтеся, що у вас немає очікуваних оновлень у Google Play. Цілком можливо, що будь-яка помилка або конфлікт у програмі буде вирішено за допомогою оновлення.

Але якщо проблема пов'язана лише з вашим обліковим записом, спробуйте вийти і увійти до свого облікового запису Instagram. Іноді цієї дії достатньо, щоб такі помилки зникли.

Очистіть кеш та дані програми Instagram

Інший варіант, за допомогою якого ви можете спробувати виключити будь-які конфлікти в додатку – очистити кеш та дані Instagram.

Наприклад, ми розповімо як це зробити на мобільному телефоні Xiaomi. Перейдіть в налаштування свого мобільного пристрою, знайдіть “Програми” >> “Всі програми” >> Instagram >> “Очистити”. Після цього ви знайдете опції «Очистити все» та «Очистити кеш».

Instagram не дає завантажувати Reels: 5 можливих рішень

Майте на увазі, що якщо ви видалите дані, ваш логін та будь-які налаштування програми будуть видалені. Але не хвилюйтеся, ви не видаліть жодного відео чи фото, які у вас є у Instagram.

Видаліть та знову встановіть програму

Хоча видалення даних програми має усунути будь-які помилки або конфлікти, які були створені за допомогою мобільного телефону, ви можете спробувати видалити Instagram повністю зі смартфона.

Після видалення програми перевстановіть Instagram з Google Play, якби ви починали з нуля. Це має бути достатньо, щоб виправити будь-які проблеми з дозволами, налаштуваннями або конфліктом оновлень.

Повідомте про проблему в Instagram

Якщо з'являються різні помилки у вашому обліковому записі, коли ви намагаєтеся завантажити короткі ролики, і ви вже пробували попередні варіанти, і вони вам не допомогли, тоді варто написати техпідтримку.

Instagram не дає завантажувати Reels: 5 можливих рішень

Для цього перейдіть у свій профіль в Instagram, відкрийте меню та виберіть «Налаштування» >> «Довідка» >> «Повідомити про проблему». Після цього ви знайдете форму для опису проблеми і навіть надсилання знімків екрану, щоб команда Instagram могла допомогти вам вирішити проблему.

Приєднайтесь до бета-програми Instagram

Якщо ви вже випробували всі варіанти і вам терміново потрібно використовувати Reels для публікації контенту для вашої аудиторії, спробуйте приєднатися до програми Instagram. Звичайно, якщо ви погоджуєтесь з умовами програми бета-тестування.

Якщо ви вирішите перейти на бета-версію, просто зайдіть у Play Маркет, знайдіть Instagram і прокрутіть вниз до опції «Візьміть участь у бета-тестуванні». У цьому розділі ви знайдете можливість приєднатися та інформацію про умови програми. Майте на увазі, що зміни набудуть чинності через деякий час, тому наберіться терпіння.

nBook
Додати коментар