Чи повинні ми відключати Wi-Fi, коли ми не користуємося ним?

Чи повинні ми відключати Wi-Fi, коли ми не користуємося ним?

Ми живемо на зв'язку практично цілодобово, відключаючись від інтернету тільки на час сну. Тому ви можете поставити запитання, що робити з вашим Wi-Fi-роутером в ці години або в будь-який інший годинник, коли ви не користуєтеся мережею, тому що знаходитесь поза домом або з будь-якої іншої причини.

Ми проаналізуємо, чи варто відключати Wi-Fi, коли ви ним не користуєтесь, з різних боків. При використанні домашніх маршрутизаторів, ви можете взяти за звичку відключати їх, але реальних причин для цього немає.

Wi-Fi не використовує стільки енергії, щоб вимкнути його

Почнемо з енергетичної точки зору, зараз, коли електроенергія дорожчає. Можливо, ви подумали, що це одна з тих речей, яку можна заощадити у певний час дня чи ночі. Якщо ви не використовуєте маршрутизатор, навіщо тримати його увімкненим?

Вимкнений пристрій завжди споживатиме менше, ніж увімкнений, яким би маленьким не було це споживання. Якщо ви прагнете максимальної економії, можливо, є сенс вимикати прилад на ніч. Але, незважаючи на це, середній маршрутизатор, що споживає від 8 до 20 Вт, може заощадити невелику суму грошей. Якщо ви шукаєте економію в цьому сенсі, цікавим варіантом буде пошук функції відключення бездротової мережі на ніч або у вибраний час. Не всі маршрутизатори мають таку функцію, але вона, безумовно, краща для маршрутизатора.

Довговічність маршрутизатора

Іншим аргументом на користь цього часто є те, що маршрутизатори ніколи не відпочивають, якщо вони не вимкнені, і це скорочує термін їхньої служби. Однак варто відзначити, що кожен технологічний продукт має більш менш фіксований термін служби при максимальному використанні.

Чи повинні ми відключати Wi-Fi, коли ми не користуємося ним?

Але насправді, маршрутизатор дійсно страждає найбільше, коли він дуже зайнятий та завантажений. Якщо ніч вільна і нікому з домочадців не потрібне підключення до інтернету, маршрутизатор практично перебуває у стані спокою. Крім того, сьогодні вони повністю готові до того, щоб витримувати дуже високі вимоги порівняно з тим, що було кілька років тому.

Відсутність впливу на здоров'я

Ще одна думка, яку ви, можливо, розглядали, — це думка здоров'я. Якщо ви не використовуєте маршрутизатор вночі, а він мовить, можливо, краще залишити ці хвилі в режимі очікування до наступного ранку.

Існує зростаючий міф про підвищену електромагнітну чутливість, а реальність така, що її не існує. Що стосується випромінювання Wi-Fi, воно є неіонізуючим, тому не може взаємодіяти з ДНК і викликати рак або змінювати здоров'я. А якби це було так, то випромінювання впливало б на нас як уночі, так і вдень, тож треба було б вимкнути маршрутизатор на весь день та обходитися без інтернету.

nBook
Додати коментар