Чи можна у Ватсапі подивитися хто заходив до тебе на сторінку

Оскільки номер не є єдиним ідентифікатором користувачів месенджерів, виникає питання: чи можна у «Ватсапі» подивитися, хто заходив до тебе на сторінку.

Політика конфіденційності сервісу вказує на відсутність такої опції, а сторонні програми заявляють про інше. Щоб обчислити гостей, які взаємодіяли із профілем, слід розібратися, як реалізовано функцію відображення відвідувачів WhatsApp.

Чи можна дізнатися, хто переглядав мій профіль у WhatsApp

Сторінки месенджера, будь то група або персональний обліковий запис, прив’язані до персонального ID. Це посилання, зарезервоване абонентом під час реєстрації профілю або створення спільного чату.

Якщо сторінка публічна, доступ до її даних є у необмеженого кола осіб. Людину можна знайти за контактним номером або посиланням на створену ним групу.

У таких ситуаціях виникає необхідність перегляду прихованих відвідувачів, які не повідомили про свою присутність у чаті. У WhatsApp для цього передбачено кілька функцій. Однак вони не вказують на відвідування сторінки безпосередньо, а лише констатують факт перегляду повідомлення.

За правилами сервісу спілкування в месенджері гарантує конфіденційність всіх зареєстрованих користувачів. Облік активності в журналі оновлень, як і в соцмережах, не ведеться. Тому єдиною можливістю обчислити гостя стає перегляд Статусів.

Контакти відвідувачів не ховаються “Ватсапом”. Якщо людина не хоче «висіти» у переглядах, вона не відкриє чуже персональне посилання, щоб не видати себе.

Обчислити таємних візитерів за допомогою вбудованих функцій месенджера не вдасться. Розробник не передбачив такої можливості у системному коді. Стежте за виходом офіційних оновлень, щоб бути в курсі останніх нововведень.

Способи переглянути гостей сторінки в месенджері

Якщо потрібно дізнатися, хто дивиться аватарки та інші відомості профілю, підключіть будь-який доступний логер, що зберігає IP під час переходу за посиланням.

Варіанти:

  1. Чекер веб-адрес (IPlogger).
  2. Скорочувальник «урлів» (Bitdo).
  3. Послуги просування (EPN Admitad).

Зареєструвавши обліковий запис в одному з сервісів, користувач зможе побачити не тільки нікнейми гостей. Онлайн-чекери відображають локацію (країну, місто) та час відвідування.

Для моніторингу за активністю у профілі розміщую сформоване за допомогою чекера посилання на «біо» та періодично оновлюю результати трекінгу. Дані відображаються у вигляді звіту, де вказано кількість переходів за «урлом», а також статистику по кожній новій IP-адресі.

Якщо підозрюєте, що знайомі стежать за вами інкогніто, використовуючи фейкові сторінки, цей спосіб найкраще підходить. Залишається порівняти дані IP з моделлю смартфона та оператором зв’язку.

При виборі сервісу враховуйте його функціональність. Також необхідно, щоб при переході по лінку контакт не виявив ознак стеження. Отримання даних про локацію без згоди абонентів є незаконним.

Схема проста. Шпигунське посилання маскую під черговий корисний сервіс з топовим контентом. Якщо публікація зацікавить аудиторію, відстеження статистики розпочнеться протягом першої години. У трекінгу прихованих гостей лише один недолік – справжні імена користувачів приховані. Знайти їх у месенджері з IP просто не вдасться.

На допомогу приходить функція онлайн-статусу з відображенням контактів, що відкрили оновлення. Прикріпіть трекінг-посилання у підписі до фото. Щоб замаскувати домен і цим привернути увагу читача, скористайтеся скорочувачем «урлів» Google або Tiny.

Для перегляду реальних гостей WhatsApp відкриваю власний статус та натискаю на значок із вічком. У розділі відображаються зареєстровані користувачі месенджера, які переглянули статус протягом доби після публікації.

Якщо підмінити посилання на лінк із програм для відстеження гостей у «ВКонтакті» або «Однокласниках», можна отримати доступ до гостьових облікових записів у соцмережах.

Чи можна у Ватсапі подивитися хто заходив до тебе на сторінку: способи перевірить гостей з телефону, які намагалися увійти до мого профілю та дивилися аватарку

Перегляд статусу в Ватсап.

Як зрозуміти, що людина відвідала обліковий запис, за непрямими ознаками

Публікації статусів у приватних профілях доступні лише для контактів, збережених в особистій хмарі WhatsApp. Вони переглядають контент без обмежень і завжди помітні у списку переглядів.

У випадку з «невидимками», які будь-коли контактували з акаунтом (зберегли посилання, чат), ситуація ускладнюється. Вони мають доступ до вашої сторінки, але не можуть переглядати приховані відомості.

Єдиною можливістю виявити прихованих відвідувачів стає прямий контакт.

Відкрийте обліковий запис через записну книгу на телефоні та надішліть повідомлення. Якщо статус прихований, звіт про доставку та прочитання (подвійна синя галочка) свідчить про те, що обліковий запис робітник. Інших ознак активності немає.

Якщо в офлайн-профілі встановлено налаштування приватності, переглянути час останнього відвідування не вдасться. До того ж, якщо людина навмисно уникає спілкування або просто зайнята, краще скористатися шпигунським софтом, наприклад CocoSpy.

Чи можна у Ватсапі подивитися хто заходив до тебе на сторінку: способи перевірить гостей з телефону, які намагалися увійти до мого профілю та дивилися аватарку

Можна використовувати програму шпигуна CocoSpy.

Сторонні сервіси та програми

Відстеження контактів, які переглядають сторінку профілю або чат, недоступне. WhatsApp не передає персональні дані конкурентам.

Сторонні розробники, які заявляють читання мережевих ідентифікаторів, обманюють клієнтів. Обіцяючи показати прихованих відвідувачів за плату, шахраї отримують доступ до списку контактів, звідки копіюють активних гостей.

Такі сервіси як WA – who viewed me, Whats tracker, Who visited my profile WA, WRevealer сканують абонентів із записників на смартфонах або відображають рандомних користувачів мережі.

Якщо не знаєте, чи можна у «Ватсапі» подивитися, хто заходив до тебе на сторінку, загляньте у статуси. Тут відображаються гості, які читають оновлення профілю. «Невидимок» виявити складніше через їхнє небажання виявитися розкритими. Робочий варіант – зацікавити гостя «гарячою» темою та відстежити його.

Огляд

nBook
Додати коментар