Чи безпечні режими інкогніто у браузерах?

Чи безпечні режими інкогніто у браузерах?

Безпека особистих даних є головною проблемою для користувачів, особливо у той час, коли ми знаходимося в мережі. Погрози починаються, як тільки ми відкриваємо кращий браузер. Рекламні агенції використовують трекери та безліч додаткових методів для відстеження нашої активності у веб-просторі. Google і Facebook повністю покладаються на дані про відвідувані сайти для отримання доходу.

Багато хто вважає, що запуск режиму перегляду інкогніто – це оптимальне рішення, що потребує лише кількох кліків. Однак функція інкогніто не означає, що ви є анонімними в Інтернеті. Повідомлення, що відображаються на екрані при включенні інкогніто, також інформують вас про те, що окремі сторінки та інтернет-провайдери бачать ваші дії в мережі навіть у цьому режимі.

Дослідження VPNoverview підтверджує, що функції інкогніто у веб-браузерах не такі безпечні, як раніше. Їх тести включають провідні пропозиції від розробників Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari і Microsoft Edge, повідомляє TechRadar.

Чи безпечні режими інкогніто у браузерах?

Користувачі Google Chrome можуть отримати вигоду з того, що компанія не зберігає історію, файли cookie перегляду, введені дані в текстове поле для паролів та іншу конфіденційну інформацію в мережі. Однак ваша діяльність помітна вашому інтернет-провайдеру, веб-сайтам, коли ви їх відвідуєте і компанії, в якій ви працюєте.

Google надає доступ до даних веб-служб, пошукових систем та інших партнерів. Safari – другий за популярністю браузер, оскільки він встановлений на пристроях Apple. Після ввімкнення режиму інкогніто ви поділитеся своєю IP-адресою та даними з сайтами, які відкриваєте в Інтернеті.

Якщо ви використовуєте Microsoft Edge, можна оновлювати закладки та завантажені файли для синхронізації між усіма пристроями, які ви використовуєте. Mozilla Firefox пропонує додатковий рівень безпеки, але він також не на 100% приховує ваші дії в мережі, коли ввімкнено режим інкогніто.

nBook
Додати коментар