Чому смартфон відключається від мережі Wi-Fi і як це вирішити

Чому смартфон відключається від мережі Wi-Fi і як це вирішити

В даний час більшість пристроїв підключаються до Інтернету через кабель мережі Ethernet або Wi-Fi. Зручність та мобільність, які забезпечують бездротові з'єднання, роблять їх найбільш поширеними та відданими більшістю користувачів. Це не означає, що вони мають свої проблеми, але те, що вам вдалося підключитися до мережі Wi-Fi, не означає, що вона буде працювати добре. Іноді через маршрутизатор, а іноді через смартфон, наявне у нас з'єднання Wi-Fi працює не так добре, як хотілося б. У цій статті ми пояснимо, чому мобільний телефон відключається від мережі Wi-Fi.

У той момент, коли у нас виникають проблеми між бездротовим з'єднанням та нашими смартфонами, ми маємо з'ясувати, де знаходиться джерело проблеми. Цей збій може виходити від нашого власного мобільного телефону, маршрутизатора або інтернет-з'єднання.

Проблеми з нашим інтернет-з'єднанням

Наш постачальник інтернет-послуг, в більшості випадків, пропонує нам повністю функціональні послуги відповідно до того, на що ми уклали договір. Однак у дуже специфічних випадках у нього іноді трапляються проблеми, які зазвичай швидко усуваються. В цьому випадку не винний ні ваш мобільний телефон, ні маршрутизатор. Щодо того, що ми можемо зробити, ну, відносно небагато, бо в основному нам доведеться чекати. У такі моменти ми виявляємо, що інтернет не працює чи має випадкові перебої. Один із варіантів — зателефонувати своєму провайдеру та повідомити про те, що сталося.

Один із способів перевірити стан з'єднання за допомогою мобільного телефону – провести тест швидкості у браузері, наприклад, за допомогою Speedtest або встановивши програму. У цьому вам також може допомогти наша попередня стаття: найкращі способи перевірити швидкість Інтернету на Android-смартфоні.

Чому смартфон відключається від мережі Wi-Fi і як це вирішити

Мобільний телефон відключається від мережі Wi-Fi через маршрутизатор

Наступне, що ми маємо перевірити, — це маршрутизатор. Перше, що потрібно зробити, якщо мобільний телефон відключається від мережі Wi-Fi, – перезавантажити маршрутизатор. Ми також можемо перевірити, чи правильно підключений кабель мережі і чи не перегрівається маршрутизатор. Маршрутизатор слід розташовувати далеко від джерел тепла, а також від елементів, що створюють перешкоди, таких як бази бездротових телефонів.

Одна з найпоширеніших проблем, коли ваш мобільний телефон відключається від мережі Wi-Fi, пов'язана з тим, що ви дуже далеко від маршрутизатора. Відстань — один із головних ворогів мереж Wi-Fi, поряд із архітектурними бар'єрами, такими як стіни. Тому ідеальним варіантом є розміщення маршрутизатора в центральному місці будинку, або вам доведеться придбати додаткове мережеве обладнання, наприклад, повторювач Wi-Fi.

Ще один фактор, який може мати негативний вплив, – це наявність занадто великої кількості пристроїв у мережі Wi-Fi, що використовується. У зв'язку з цим переконайтеся, що пристрої, якими не користуєтеся регулярно, не підключені через Wi-Fi. Це рідкісна проблема, оскільки ліміт зазвичай досить високий.

Слід також враховувати, що може існувати один або кілька комп'ютерів, які споживають багато пропускної спроможності при використанні деяких програм або перегляд високоякісного потокового контенту. Це може призвести до перенасичення мережі, і комп'ютери можуть мати труднощі з доступом в інтернет навіть за помірно сприятливих умов.

Установки мобільного телефону

Іноді певні параметри смартфона можуть спричинити цю проблему. Наприклад, ми побачимо, що мобільний телефон відключається від мережі Wi-Fi, і не зрозуміємо причини. Зазвичай ця проблема пов'язана з додатковими опціями Wi-Fi, які пропонують деякі виробники. У цьому випадку вони пропонують можливість підключення до інтернету через мобільні дані, коли якість мережі Wi-Fi дуже низька.

Чому смартфон відключається від мережі Wi-Fi і як це вирішити

Нарешті, іноді це може викликати коливання між мережею Wi-Fi та мобільними даними. Якщо це заважає, ми можемо розглянути можливість відключення цієї опції.

nBook
Додати коментар