5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

Зображення вашого профілю – це перше, що бачать люди, і враження, яке ви робите на інших. Отже, ваш профіль у соціальних мережах має бути професійним, а також відображати вашу особистість та особистий бренд. Вам необов'язково потрібна програма для створення зображень. Деякі платформи дозволяють створити гарне зображення профілю для покращення вашого профілю у соціальних мережах.

У цій статті я розповім вам про п'ять безкоштовних способів, за допомогою яких ви зможете створити красиве та професійне зображення профілю для ваших соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, Однокласники та Вконтакте.

1. PFP Maker

5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

PFP Maker – популярна платформа, яка дозволяє створювати десятки чудових зображень профілю за секунди. Сервіс видаляє фон за допомогою ІІ та замінює його відповідними фонами та візерунками.

Це безкоштовний інструмент, яким я користуюсь особисто. Все, що вам потрібно зробити, це відвідати веб-сайт PFP Maker та завантажити свою фотографію. У лічені секунди сервіс створить для вас кілька професійно виглядають фотографій профілю. Ви можете завантажити їх без реєстрації.

2. Profile Picture Maker

5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

Profile Picture Maker – це досить простий веб-сервіс, який дозволяє створювати круглі зображення профілю з творчими градієнтами та кольорами. Він також дозволяє додавати та налаштовувати межі та фільтри.

Отже, якщо ви той, хто хоче створити просту, але привабливу фотографію профілю за лічені секунди, завітайте на цей сервіс, завантажте свою фотографію і приступайте. Реєстрація не потрібна.

3. Adobe Spark

5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

Adobe Spark пропонує онлайн-засіб для створення зображень профілю, який є безкоштовним, багатофункціональним та потужним. Після створення фотографій буде невеликий водяний знак Adobe Spark, тому не забудьте залишити достатньо місця, щоб обрізати його пізніше.

Щоб використати його, перейдіть на веб-сайт Adobe Spark за посиланням, натисніть «Створіть свою аватарку прямо зараз» і увійдіть до свого облікового запису. Потім виберіть розмір та завантажте фотографію.

4. Snappa

5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

Безкоштовний сервіс для створення зображень профілю Snappa завантажений різними шаблонами, фонами зображень з високою роздільною здатністю та рештою, що вам потрібно для створення професійно виглядають фотографій.

Перейдіть за посиланням, зареєструйтесь на платформі та насолоджуйтесь різними інструментами для створення професійного зображення профілю.

5. Pic Monkey

5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

Pic Monkey – ще один веб-сервіс для створення зображення профілю для Instagram, Facebook, Twitter та інших соціальних мереж. Однак це не зовсім безкоштовно, тому що вам потрібно зареєструватися та підписатися на пробну версію. Крім того, видалення фону – це професійна функція.

Перейдіть на веб-сайт PicMonkey, натисніть «Почати безкоштовну пробну версію» та зареєструйтесь електронною поштою. Потім завантажте фотографію та почніть редагувати.

Поради щодо створення ідеального зображення профілю

5 способів безкоштовно створити гарне професійне зображення профілю

Крім використання платформ, згаданих вище, ви можете спробувати дотримуватися наведених нижче порад, щоб переконатися, що ваша фотографія профілю виглядає чудово.

  • Фотографуйтесь правильно. Ваша особа не повинна бути надто близько або надто далеко.
  • Намагайтеся досягти симетрії на фотографії. Збереження особи у центрі забезпечує кращу видимість.
  • Фотографії з посмішкою привертають більше уваги та інтуїтивно змушують вас виглядати більш дружелюбно.
  • Фотографуйтеся при хорошому освітленні та не застосовуйте надто багато фільтрів.
  • Зверніть увагу на свою мову тіла. Вираз вашої особи висловлює або відкритість до спілкування, або стриманий характер.
  • Використання контрастних кольорів на фотографії вашого профілю зробить вас більш помітним.
  • Не використовуйте групові зображення як фотопрофілі.
  • Додайте до фотографії свій особистий бренд, використовуючи елементи, пов'язані з вашою роботою або бізнесом, наприклад, камеру, якщо ви фотограф.
  • Використовуйте одне й те саме зображення профілю у всіх соціальних мережах, щоб людям було легше пізнати вас.

Висновок

Це були швидкі способи безкоштовно створити гарну професійну фотографію профілю для соціальних мереж. Я особисто використовую PFP Maker, оскільки він простий, зручний у використанні і дає відмінні результати, за ним слідує Adobe Spark. Тим не менш, всі способи по своєму хороші і який з них ви будете використовувати, залежить тільки від ваших уподобань.

nBook
Додати коментар