Збої викликів на iPhone, як виправити програму Телефон

Збої викликів на iPhone, як виправити програму Телефон

Телефон не може прийняти дзвінок або скинути його? Зависає під час дзвінка? Пробуємо скинути програму “Телефон” на iPhone самостійно.

Йтиметься про стандартну програму на iPhone – « Телефон », призначену для здійснення або прийняття викликів за допомогою стільникового зв'язку. Бувають ситуації, коли системна програма виходить з-під контролю користувача – з'являються лаги, не вдається прийняти виклик, зайти в історію викликів або відбувається скидання дзвінка. У таких випадках потрібно знати, як виправити проблеми.

Пошук причин збою програми «Телефон»

Збої викликів на iPhone, як виправити програму Телефон

Необхідно розібратися, чому відбувається збій, адже на роботу програми впливає не тільки, наприклад, операційна система телефону, а й якість зв'язку. Крім того, причина може бути в некоректному оновленні iOS або інших помилках, наприклад в роботі оперативної пам'яті смартфона.

Перш ніж довести справу до здачі телефону в сервісний центр на огляд та прошивку, потрібно спробувати самому відновити роботу програми.

Інструкція перезапуску програми Телефон на iPhone

Ці підказки спрямовані на нових користувачів Apple. Декому допоможе просте перезавантаження телефону, іншим – заміна SIM-карти стільникового зв'язку. Подібний збій може викликати зміна розташування – сім-карта просто не знаходить вежу, і з'єднання відсутнє.

Отже, спробувати відновити програму можна за допомогою наступних кроків:

 1. Закрити та знову увімкнути програму « Телефон ». Для цього потрібно відкрити список усіх активних вкладок, закрити його та знову активувати іконку « Телефон ». Важливо відзначити, що просто перехід в іншу програму і новий вхід не здійснить реальний перезапуск.
 2. Перезавантажити iPhone. Це допоможе перезапустити стільникову мережу, це актуально під час подорожі, під час зміни точок доступу.
 3. Вимкнути режим відсутності мережі (режим ” Польоту “).
 4. Перезапустити вищезгаданий режим (може виникнути проблема з пошуком стільникового зв'язку, тому потрібно увімкнути режим «Польоту» на пару хвилин, а потім вимкнути).
 5. Підключити мобільний інтернет.
 6. Перевірити активні пристрої через Bluetooth (можливо, що дзвінки переадресовані на навушники). При необхідності вимкнути цю мережу.
 7. Найпростіша і очевидна порада для нових користувачів продукції Apple – перевірити, чи вірний месенджер використовується, а не схожий (типу Viber).
 8. Запросити баланс рахунку телефону (щоб не було мінусу).
 9. Перевірити, чи не ввімкнено безшумний режим для викликів та повідомлень (кнопка перемикання на боці смартфона).
 10. Деактивувати через налаштування режим ” Не турбувати “.
 11. Здійснити оновлення системи iPhone (крім оновлення до бета – версії iOS, тому що вона часто працює некоректно).
 12. Скинути установки мережі ( УстановкиСтільниковий зв'язок ).
 13. Якщо ви перебуваєте за межами обслуговування домашньої мережі, перевірте підключення національного та міжнародного роумінгу на чинному тарифному плані.
 14. Змінити цим – карту (безкоштовно, в будь-якому салоні стільникового зв'язку за паспортом або замовити e-sim).
 15. Скинути смартфон до установок виробника (заводських). Не забудьте перед цим здійснити резервне копіювання даних.
 16. Відновити дані телефону за допомогою iTunes.

Усі вищезгадані дії здебільшого призводять до коректної роботи вкладки « Телефон ». Інакше доведеться звернутися до сервісного центру за діагностикою. Загалом інструкція допомагає і проблема з прийняттям або скиданням виклику на iPhone виконується коректно.

Друзі, якщо вам допомогла інструкція зі скидання програми Телефон на iPhone не забудьте поставити оцінку матеріалу, а якщо залишилися питання напишіть їх у коментарях. Я із задоволенням допоможу з усім розібратися!

nBook
Додати коментар